Farma smrti

Farma smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/285199/bmid_farma-smrti-aBA-285199.jpg 3 39 14

David Murphy a Laura Rossi série

Jednoho dne je nalezeno v Liverpoolu na schodech do kostela mrtvé tělo umučeného mladíka. Detektiv inspektor Murphy a detektiv seržantka Rossiová se pouštějí do vyšetřování, aniž tuší, kam je až může zavést. Nejenže se střetnou s lidmi, kteří se pomocí podivných experimentů snaží napravit svět, ale setkají se přímo s tím, který si o sobě myslí, že je ztělesněním samotné pravdy. S tím, kdo se rozhodl vzít spravedlnost do vlastních rukou. Ovšem jeho cesta je lemována mnoha, až příliš mnoha mrtvými...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Brána

The Dying Place , 2014

sima.mis
07.05.2020 3 z 5

Velmi krutý příběh.

costawa
04.09.2019 2 z 5

Předvídatelný konec není to nejhorší. Otřesný je překlad. Nechápu, jak to mohlo projít. Někdy jsem vůbec nerozumněla rozhovoru a domýšlela si anglický text,abych více pochopila. Aneb Prohovoříme si o tom a jiné perly

jprst
25.08.2019 1 z 5

Na rozdíl od autorovy knihy Dopisy mrtvých, byla pro mne tato zklamáním. Chyběl tomu spád, chvílemi to bylo až nudné, další autorovy knihy si asi zatím odpustím.

katerina5544
21.08.2019 odpad!

Knihu jsem odložila. Hloupá a nereálná zápletka. Jakmile došlo na mučení tak jsem to vzdala. Neskutečná slabota!

orinka3
07.06.2019 1 z 5

Nic, co by zaujalo. Vrahové jsou předem známi, oběti taky, vyšetřovatelé tuctoví.

p.pavlina
21.05.2019 odpad!

To je poprvé, co jsem knize musela dát takové hodnocení. Knihu jsem louskala opravdu velmi těžko. Vyšetřovatelé byli divní, příběh se táhnul a překlad do češtiny také značně pokulhával. Škoda, protože příběh by to nebyl špatný, kdyby nebyl pojat v tomto duchu.

MíšaS.
26.09.2018 1 z 5

Vůbec jsem se nemohla začíst, děj se táhl a když už se něco dělo, tak to podle mě nemělo hlavu ani patu. Tento díl se doopravdy nepovedl. Námět byl zajímavý, ale zpracování nijaké, myslím si, že se z toho dalo vytřískat mnohem víc.

Drahuš
09.09.2018 3 z 5

Druhá kniha ze série je o hodně horší a nudnější než první. Nemohla jsem se začíst a bavilo mě až posledních padesát stran. A to bavilo jen v uvozovkách. Zkusím třetí díl, doufám, že mě mile překvapí.

martunka
27.10.2016 5 z 5

U téhle knihy oceňuji originální zápletku. Líbí se mi autorův styl vyprávění. Prostě skvĕlé počtení.

BlankaTr
02.08.2016

Pro mě velmi nezáživné čtení, přiznám se, skončila jsem uprostřed knížky, načež můj komentář, nebude zcela objektivní. Snad se k ní někdy vrátím, až bude vytrvale pršet. :)

anelimka
22.06.2016

Námět a téma určitě zajímavé a aktuální. Málo čtivé. Nepřekvapuje, nežene ke čtení dalších stránek. Chvílemi až nudné.

Kllara
09.04.2016 2 z 5

Popravdě mě kniha moc nezaujala, ani nebavila. To ale neznamená, že není dobrá... myslím, že fanouškům klasických detektivek by se mohla líbit.

DariDerek
28.03.2016 4 z 5

Murphy a Rossiová jsou zvláštní dvojicí, která k sobě opravdu ladí a Farma smrti je místo, kde se opravdu nikdo nechce ocitnout. Moc se mi tato detektivka líbila, protože je to něco nového, neotřelého, byť známe všechno, co se děje, je fajn vidět detektivy při jejich "práci" :) více v recenzi v záložkách. :)

Didi15
23.03.2016 3 z 5

Včera jsem začala číst. Je to zajímavé ,i když musím konstatovat,že znám čtivější knihy.

Luca Veste
britská