BetyN. BetyN. komentáře u knih

Kluk mého srdce Kluk mého srdce Huntley Fitzpatrick

Čtivé, zábavné, odpočinkové počtení. Bavilo mě to i více než Můj život u sousedů. Hlavní postavy jsou sympatické.

01.07.2017 5 z 5

Odpusť mi. Megan Odpusť mi. Megan Abbie Rushton

Obálka je velice vydařená a zaujme. Je to čtivé, ale poklidné, žádná velká akce. Autorka píše hezky, ale do knihy se dalo dostat více napětí. Řeší se zde mezilidské vztahy, šikana, pocity, myšlenky. Líbili se mi postavy, které jsou uvěřitelné a mají zajímavé charaktery. Po čase příběh nabere neočekávaný směr. Konec pro mě překvapivý. Jedná se o silný příběh, slzička ukápla a donutilo mě to trochu se o knize zamyslet. Bohužel tam autorka nakousla pár věcí, které nedořešila a to mi vadilo asi nejvíce. (Nedozvěděli jsme se: jak to bylo s Grace, proč byla Sadie taková. Tyhle věci, i když jsou úplně vedlejší, mě vždycky zajímají.)

22.06.2017 4 z 5

Bitva o labyrint Bitva o labyrint Rick Riordan

Četla jsem zatím všechny předchozí díly, ale tento byl z nich nejlepší. Spoustu napětí, zvratů, vtipných i smutných a dojemných momentů. MILUJU TUHLE SÉRII.

20.06.2017 5 z 5

Vězeň noci a mlhy Vězeň noci a mlhy Anne Blankman

Skvělá kniha. Dobře napsaná, poutavá a napínavá, proto jsem se od ní nedokázala odtrhnout. Překvapilo mě, jak moc jsem z ní nadšená, protože jsem to nečekala. Hlavní hrdinka byla sympatická a i ostatní postavy se mi líbili a byli skvěle vykreslené. Milostná linka mi nevadila. Doporučuji a doufám, že bude přeložen i další díl.

10.06.2017 5 z 5

Řvi potichu, brácho Řvi potichu, brácho Ivona Březinová

Kniha se mi líbila. Dobře napsaná a zajímavá.

09.06.2017 4 z 5

Nádherná knížka! Skvělé postavy, čtivě napsané a zábavné.

02.06.2017 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Toto hodnotím mnohem lépe něž první díl. Nebylo to předvídatelné, naopak je zde spoustu zajímavých zvratů. Je to napínavé a místy i akční. Ale stejně jako první díl i čtivé a milé. Doporučuji a těším se na další díl.

07.05.2017 4 z 5

Moře nestvůr Moře nestvůr Rick Riordan

Čtivé, napínavé, vtipné, zábavné... Co víc si přát?

23.04.2017 5 z 5

Válečný kůň Válečný kůň Michael Morpurgo

Dojemné, emotivní a krásné čtení. Přečetla jsem během jednoho dne.

09.04.2017 5 z 5

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Úžasná a pohodová knížka!

02.04.2017 4 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Opět jsem si knihu zamilovala. Je to krásné, odpočinkové čtení.

01.03.2017 5 z 5

Dreamologie Dreamologie Lucy Keating

Moje očekávání byla sice možná o něco větší, ale i tak je kniha skvělá. Snový a svěží příběh, který se mi líbil. Příjemné čtení na odpočinek!

17.02.2017 4 z 5

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Od začátku čtení jsem věděla, že toto bude "láska na první větu". Kniha je zajímavá, čtivá, místy vtipná a okamžitě vás přenese do děje. Pozitivně hodnotím kontakt mezi hlavní postavou/vypravěčem a čtenářem. Čtení je napínavé a je těžké se od knihy odtrhnout.

15.02.2017 5 z 5

Kečupová mračna Kečupová mračna Annabel Pitcher

Bohužel jsem na knihu neměla úplně tu správnou náladu a nemohla jsem se začíst. Ale potom se to zlepšilo a na konec jsem byla hodně zvědavá a ve výsledku se mi to líbilo. Je to velmi originální! Hlavní hrdinka se mi také celkem líbila stejně jako ostatní postavy.
3*/5*

12.02.2017 3 z 5

Mrazivý oheň Mrazivý oheň Amanda Hocking

Podlehla jsem krásné obálce této knihy. Ale rozhodně toho nelituji, protože se mi to líbilo. I když nás kniha spíše seznamuje se světem, kde se příběh odehrává a není tam moc akce. Pro mě je to skvělý úvodní díl. Kupodivu se mi líbili i postavy této knihy i s hlavní hrdinkou. Povedená kniha a těším se na další díly!
Spíše 3,5*/5*

06.02.2017 3 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Kniha je velmi originální. Námět je skvělý a zpracování též. I když v polovině knihy děj trochu pokulhával. Konec hodnotím jako povedený.

03.02.2017 4 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Krásná oddechová knížka přečtená za jeden víkend. S nadšením se pustím i do dalších dílů!!!

29.01.2017 4 z 5

Poslední tajemství – Záhada jezera Loch Ness Poslední tajemství – Záhada jezera Loch Ness Richard Dübell

Jednoduchá kniha na odpočinek. Hezký příběh, pro mladší čtenáře.

27.01.2017 3 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Úžasná kniha! Bavila mě a přečetla jsem jí jedním dechem. Krásně vymyšlené. Celá kniha je velmi zvláštní. Zelené písmo mi vůbec nevadilo.

20.01.2017 5 z 5

Neslyšno Neslyšno Richelle Mead

Krásná originální kniha na odpočinek!

20.01.2017 3 z 5