Bet Bet komentáře u knih

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Četla se velmi pěkně. Mám tento styl psaní ráda, kniha je tajemná a napínavá do poslední chvíle se tam něco děje a to je pak velkým překvapením. Po přečtení jsem koukla na film a jako vždy film velké zklamání. Kdybych knihu nečetla film bych po pěti minutách asi vypnula. :)

16.02.2018 5 z 5

Cesta se šéfem Cesta se šéfem Penny Jordan (p)

Je to pohodovka na dovolenou.

25.07.2017 3 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Pro mě zatím nejlepší ze serie :-) je to vtipný a velmi pohotové čtení.

21.07.2017 4 z 5

Delirium Delirium Lauren Oliver

Kniha je fakt super vubec jsem se nenudila. Jsem zvědavá na druhý díl. Viděla jsem úvodní epizodu a to bylo velké zklamání. Je super ze jsem to nejprve četla.

21.07.2017 5 z 5

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

Opět pohodové početní. Fajn se u toho relaxuje.

21.07.2017 4 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Jako vždy pokračování se prostě někdy nevyvedou a tady to bylo také tak. Tři předchozí byli super a čtvrtý opravdu slabota.

04.06.2017 4 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Začátek mě bavil přišlo mě pár věcí vtipných, ale pak mě to docela zklamalo nudila jsem se. Po pravdě finále jsem došla k tomu že to byla opravdu blbost.

04.06.2017 2 z 5

Zájsť priďaleko Zájsť priďaleko Abbi Glines

Je to pohodová a nenáročná kniha děj je příjemný a hezky se čte. Přečetla jsem ji jedním dechem.

04.06.2017

Vysoko (v oblacích) Vysoko (v oblacích) R. K. Lilley

Druhý díl byl slabší než první. Styl psaní byl stále lehký a pohodový. Jen když se začne ke konci něco dít tak je konec a třetí díl nikde. No uvidíme jestli se ho dočkáme.

04.06.2017 3 z 5

Let v oblacích Let v oblacích R. K. Lilley

Klidné a pohotové počteníčko. Příběh je zajímavý a není nijak komplikovaný.

04.06.2017 4 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Klasické pohodové čtení :)
Super čtení na dovolenou někde u vody a popíjet u toho koktejl :)

14.03.2017 3 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Siréna bylo pohodové čtení. Na to že byla psaná jako první, tak měla v sobě kouzlo. Je pravda že Selekce byla lepší, ale každý musel nějak začít. Chvilkami jsem prožívala vnitřní boj sama se sebou :) zjistila jsem, že chovám tak trochu sympatie k Oceánu :)
Jsem moc ráda, že Kiera stále píše a dál psát bude :) máme se na co těšit.

14.03.2017 3 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Návrhem jsem se namlsala, ale omyl mě tak neoslovil. Obálka opět nezklamala :) jinak je to pohodové čtení.

26.10.2016 3 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Jako první mě zaujal obal NÁDHERA :) ale kniha byla perfektní stejně jak obal. Kniha je vtipná a čte se sama.

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Jak jsem psala v předchozích komentářích, styl jakým autorka píše jsem si zamilovala. Proto jsem také neodolala a koupila jsem si Dvůr trnů a růží. Opět jsem knihu zhltla jedním dechem.
Škoda je jen, že musíme čekat do příštího roku na další díl.

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Styl s jakým Sarah píše jsem si zamilovala. Její knihy hltám jedním dechem. A Dědička ohně opět nezklamala. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu.

Smlouva s Adamem: Učitel lásky Smlouva s Adamem: Učitel lásky Jitka Volfová

Když jsem si četla,že je to Padesát odstínů po Česku. Tak jsem si řekla, dám tomu šanci.
Po pravdě nevím co napsat pač jsem ztratila dech, jak tohle mohl někdo napsat? Začátkem se prokousat potom se to trochu zlepšilo i když mě docela zarazilo jak se k ní choval v té chatě a pak se to jen stupňovalo. Pro mě ta kniha byla jako čist o týrané ženě která si to nepřipouští. A Adam to je kapitola sama o sobě. A ani tomu nepomohlo oživení jejich sexuálního života ohledně převleků.A musím se připojit k Dajen5 URAGÁN VÁŠNĚ hrůza. V každé knize se snažím najít něco víc,ale zde to bylo jen zklamání není to ani na jednu hvězdu.

26.10.2016 2 z 5

… a pak ji políbil … a pak ji políbil Laura Lee Guhrke

No jako ze života Harry má svůj názor a je paličatý. Jinak je to pohodové počtení :)

07.03.2016 3 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Druhý díl pro mě byl lepší i když chvilkami určité části docela zdlouhavé. Konec byl fakt super :)

07.03.2016 4 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

No musím říct že mě se kniha líbila víc než Padesát odstínů. I když je pravda,že chvilkami Christian působil jako pěkný měkota. Líbilo se mě jak popisuje svůj vztah s Elenou.A hlavně to nebylo tak utahané jako s Anastázii.Pro mě z jeho pohledu 100 x lepší :)

07.03.2016 4 z 5