Bet Bet komentáře u knih

Vytoužený Vytoužený Julie Kenner

Je to odpočinkové čtení, pohodovka :)

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

Musím říct, že kniha je skvělá. Přečetla jsem jí jedním dechem, byli chvilky do kterých jsem se vžila. :)

15.01.2020 5 z 5

Znám tě? Znám tě? Nika Peas (p)

Opravdu krásně napsaný příběh. Moc se mě kniha líbila.

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Kniha se mě velice líbila, je vtipná a plná receptů :)

Vášnivý hříšník Vášnivý hříšník Christina Lauren

Pohodové čtení na dovolenou

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Kniha mě zklamala, čekala jsem od ní víc. Tato série je o hodně slabší.

Odhalení Odhalení Jodi Ellen Malpas

Je to opět klasika, je to odpočinkové čtení :)

Žhavý led Žhavý led Nora Roberts

Je to klasika, pohodové čtení :)

Lov Lov Elle Kennedy

Bylo to příjemné počtení, ani vtip nechyběl. Super těší se na další díl, už ho mám koupený. :)

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Krasojezdkyně mě docela zklamala. Čekala jsem od toho víc, ale na pláž to stačilo. :)

15.01.2020 2 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Bylo to zábavné čtení :) jen mě mrzí, že kapitoly Chase byli jen o minulosti. Chyběl mě tam tak trochu jeho pohled. Jinak kniha zábavná.

22.09.2018 4 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Kniha jako vždy super. Ten konec mě dostal už se těším na další díl.

10.08.2018

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

Musím říct že jsem také čekala víc.Dost dlouho jsem se musela knihou prokousávat, děj je zmatený. Po pravdě si to už moc nevybavuji a nechystám se číst další díl. Pro mne velké zklamání :(

19.05.2018 3 z 5

Přítel na půjčku Přítel na půjčku Laurel O'Donnell

Je to taková pohodovka :) Samozřejmě je to hodně předvídatelné. Ten konec mě přišel slabší.

19.05.2018 3 z 5

Elegantní hřích Elegantní hřích Kendall Ryan

Kniha byla zajímavá a příběh mě upoutal. Ale neřekla bych, že je to totožné jako Ďábel nosí Pradu. Jen proto že je to ze světa módy a je tam nesnesitelná šéfka. Jak už jsem psala u jiných titulů nerada přirovnám, každá kniha má něco do sebe:)

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Opět jako vždy supe, super :) miluji styl psaní jakým píše Sarah. Jediné čeho je mi líto je to,že se to čte tak dobře tak po chvilce je to přečtené a zase musím čekat na další díl :)

16.02.2018 5 z 5

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Mě se to líbilo víc než první díl. Je to pohodovka.

16.02.2018 3 z 5

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Pro mě hezké a pohodové čtení, je pravda si nedovedu v určitých situacích chovat jako Pandora :) ale i tak hezký příběh. Nečetla jsem předchozí díly tak nemám žádné srovnání.

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Druhý díl jsem zhltla za den. Strašně rychle to uteklo a na konci jsem křičela néééé teď musím čekat to nevydržím. Jen musím opět potvrdit, že můj hrdina je stále vrahounek. Princ mě tam občas překážel, ale vím že bez něj by to nebylo ono.

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Tak pro mne velké překvapení, knihu jsem dostala a hned jsem si jí zamilovala. Chvilkami to bylo tak silně dojemné, že bylo třeba kapesníku :) a nevím proč a nějak jsem si zamilovala vraha.