… a pak ji políbil

Ve ctnostných dámách někdy dřímá více vášně, než by se znalec žen domníval… Emmalina Doveová je mladá půvabná dáma, která se může pyšnit všemi ctnostmi. Tajně si hýčká velký sen: vydat vlastní knihu o etiketě. Napsala jich už několik a všechny předložila k posouzení vikomtu Marloweovi, který vlastní největší londýnské nakladatelství. Jako jeho oddaná sekretářka chová velké naděje… ovšem jen do chvíle, kdy zjistí, že ten prolhaný darebák odmítal její knihy, aniž z nich přečetl jedinou stránku! Harry jakožto zkušený nakladatel a znalec žen pokládá knihy o etiketě za vrchol nudy. Kromě toho nevěří, že by jeho spořádaná sekretářka dokázala napsat knihu, která by stála za přečtení. Je sice spolehlivá, ale nemá jiskru. I on se ovšem přepočítá - jednoho dne zjistí, že nevýrazná šedivka Emma odešla beze slova vysvětlení z práce a dokonce si dovolila začít psát do novin. Jak si něco takového vůbec mohla dovolit? Na něco takového není miláček žen Harry zvyklý, a tak se rozhodne uštědřit Emmě lekci. Hodlá slečnu Doveovou naučit pár věcí, které jsou etiketě na hony vzdálené. Když ji ale políbí, ke svému úžasu zjistí, že jeho bývalá sekretářka v sobě skrývá více vášně, než by se nadál. A Emma si uvědomí, že si z touhy po spořádanosti nechala spoustu nádherných věcí proklouznout mezi prsty. Nyní je rozhodnuta dohnat, oč přišla - i když při tom bude muset hodit za hlavu všechny své ctnosti, na něž byla tolik pyšná. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138185/a-pak-ji-polibil-138185.jpg 4157

Girl-bachelor 1.

Vydáno: , Domino

And Then He Kissed Her, 2007

Kniha … a pak ji políbil

Kudík
18.02.2021

Pro mě opět nová autorka a musím říct, že se jedná o velmi milé a nenáročné čtení, s trochou humoru a špetkou dramatu. Ať už Emma nebo Harry (i se svým rodinným "harémem") jsou sympatické postavy. Hrozně se mi líbil pan Holub. :)

Zomy
25.01.2021

Takhle autorka mě neskonale baví! Je s podivem, že mi tak dlouho nepřišla pod ruku.
Její knihy jsou vtipné, odlehčené, plynulé. Hrdinky jsou pravé bojovnice - životě i v lásce a nakonec prožijí svou pohádku o Popelce. Osnova je stále stejná: stará panna, která si musí vydělávat na živobytí, se střetne s arogantním a vysoce postaveným šlechticem. Ale zastrašit se rozhodně nenechá.
Stále jde o historickou romanci a přitom už tu máme telefony, vlaky a ženy v roli sekretářek. Parádní čtení minimálně za 4,5 hvězdy.

vcielka
01.11.2020

Ja som po dlhej dobe bola knihou celkom nadsena. Nebolo to take naivne divadielko ako pisu niektore autorky. Prislo mi to celkom realisticke s plynulo postupujucim vztahom dvoch celkom pekne vykreslenych hrdinov

klarahav
06.03.2020

Kniha se mi líbila.

wendy944
28.11.2019

Ne bylo to úplně v špatné ani super takový. Průměr

Rozinka28
07.10.2018

Neurazí, nenadchne. I v historických romancích se dají nalézt knihy plné vtipu a pošťuchování, i přes svázanost tehdejší etiketou. V této knize mi právě tohle chybělo. Jinak děj plynul pozvolna a četl se lehce, žádné velké zvraty, ideální, pokud si chce člověk odpočinout od zmatku okolního světa.

jitka7
16.08.2018

Teda romány tohoto typu moc nečtu, ale musím říct, že ty, které mám už za sebou byly super. Početla jsem si, pobavila se. A tak jsem si řekla, zkusím po delší době další. Ale teda co to bylo? Mě to bohužel vůbec nezaujalo. Přišlo mi to strašně nudné. Pořád jsem četla, četla a pak byl konec. Žádný extra humor, žádná pořádná zápletka. Zklamalo mě to.

LilianaFalcon
16.10.2017