Pletichy krásného vévody ekniha

Prudence Bosworthová dlouhá léta žila ze skrovného platu švadleny a z romantických představ o pravé lásce, která ji možná jednou potká. Dočkala se však něčeho zcela jiného: obrovského dědictví po otci, kterého nikdy neviděla. Stačí když se do roka provdá a bude z ní velmi bohatá mladá dáma. V tom Prudence velký problém nevidí – poté, co spatřila jistého vévodu, nemá o svém vyvoleném sebemenší pochyby... Vévoda ze St. Cyres je světem protřelý muž, který svůj cynismus skrývá za maskou neodolatelného úsměvu. Topí se sice v dluzích, ale taková patálie se dá přece snadno vyřešit sňatkem s bohatou dědičkou. Například s tou naivní švadlenkou, které spadlo do klína celé jmění. Romanticky založenou Prudence by nikdy nenapadlo, že se o ni krásný vévoda zajímal z čistě zištných důvodů. Když zjistí, že mu šlo od samého začátku jen o peníze, zhroutí se jí celý svět a zruší zasnoubení. A právě tehdy Rhys ke svému úžasu zjistí, že ji miluje. Bude mu však Prudence ochotna odpustit? A znovu uvěřit? Milovat ho totiž nikdy nepřestala......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/198365/big_pletichy-krasneho-vevody-198365.jpg 3.8131

Girl-bachelor 2.

Vydáno: (ekniha), Domino

The Wicked Ways of a Duke, 2007

Kniha Pletichy krásného vévody

zofie3000

Příjemné, pohodové čtení. Je to o to zábavnější, když si nejste jisti jestli je to myšleno vážně nebo i s mírnou nadsázkou

Jurajovamaka
28.02.2021

Pekný romantický príbeh.
O D P O R Ú Č A M ❤

Kudík
19.02.2021

(+ SPOILER) Další díl a další nájemnice z Little Russell Street, tentokrát švadlenka Prudence. Opět příjemné čtení, kde je tentokrát ve hře obří dědictví po otci a jeden vévoda, s dost nepěkným dětstvím. Ohledně Thomase jsem tušila, proč udělal, to co udělal.
Většina knihy se tak nějak dala vydedukovat, ale v samém závěru jsem byla Prudence (autorkou) za pomoci pana W. hezky překvapena, jak Rhyse, vévodu ze St. Cyres, "obelhala".

Zomy
28.01.2021

Laura Lee Guhrke mě skutečně baví! Její styl se čte plynule a s radostí, příběhy jsou stokrát omleté a přitom ty nejlepší, dialogy mezi hrdiny vtipné.
V tomto díle jsem zvažovala tři hvězdy, protože Prudence byla vykreslena přehnaně naivně a to mě rozčilovalo. Ostatní autorčiny hrdinky jsou ženské od rány a to je mi sympatičtější. Rhys byl zpočátku správný záporák, přesně tak, jak to příběh potřeboval. Chvílemi to byla trochu fraška, ale přesto jde hlavně o tu správnou dávku zábavy a romantiky.

vcielka
04.11.2020

Prva kniha bola sice o chlp lepsia, ale ani tato nesklamala a uzila som si ju. Som velmi prekvapena, ze od tejto autorky sa u nas vydali len 4 knihy a aj to len sporadicky

MarkétaI.
11.07.2020

Ona je dědička. On zadlužený vévoda. Konec je jasný od začátku, žádné velké drama se nekoná. Je to oddechová kniha, která se mi ale líbila.

pegasek
12.10.2019

Super čtení :-)

jitka7
19.09.2018

Takové slaďoučké počteníčko. Prudence byla vážně velmi naivní, ale pro mě to zase vykompenzoval vévoda. Takže pohodové čtení při dlouhých večerech, když nemáte náladu na vážnější téma.