Bet Bet komentáře u knih

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Je to opravdu krásná kniha,opravdu mě moc zasáhla. Při čtení jsem přemýšlela co bych dělal být na místě Willa a po pravdě asi bych to taky chtěla ukončit. Vžila jsem se tak do role Louisi, že jsem místy ani nedýchala a brečela a brečela. Všem doporučuji knihu přečíst je to opravdu silný příběh. Člověk se po přečtení knihy musí nad sebou zamyslet a začít si vážit obyčejných věcí a hlavně si ten život užívat.

29.03.2014 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Kniha je hezky psaná pořád se tam něco děje :)
Napínavá, zajímavá a ten zvrat na konci Clary a Jace, ani jsem nedýchala.
Hned se vrhnu na další díl:)

20.08.2013 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Pro mě zatím nejlepší ze serie :-) je to vtipný a velmi pohotové čtení.

21.07.2017 4 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Jako první mě zaujal obal NÁDHERA :) ale kniha byla perfektní stejně jak obal. Kniha je vtipná a čte se sama.

26.10.2016 5 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Velmi hezké pokračování.

10.03.2020 4 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Bylo to příjemné počtení, ani vtip nechyběl. Super těší se na další díl, už ho mám koupený. :)

15.01.2020 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Na knihu jsem se velice těšila a splnila má očekávání. Přečtena za dva dny.

16.02.2013 4 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

super počtení :)

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Autorka opět nezklamala super počtení, příběh se mě také moc líbil.

Zatracená láska Zatracená láska Tess M. Puffrová

Vím že někomu se nelíbí střídaní promluvy hl. postav, ale mě se to naopak líbilo moc i když se to opakovalo. po pravdě musím říct, že mám raději pohled muže než ženy :) Musím říct, že kniha je čtivá. za mne super.

Milovaný nevlastný brat Milovaný nevlastný brat Penelope Ward

Bomba super počtení

25.04.2020 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Tak jak vždy ví Elle Kennedy jak na to. Mám její knihy opravdu ráda.Začnu číst a najednou je konec :) super

25.04.2020 5 z 5

Já musím říct, že jsem knihu také zhltla. Podle mě je fakt skvělá, zajímavý je i styl jakým autorka knihu napsala. U prvních dvou dílů nemám co vytknout, můžu jen před autorkou smeknout klobouk. :)
Třetí díl mě trošku nudil určité části jsou zdlouhavé. Ale zase se musí nechat zajímavě propracované pasti (autorka musí mít ohromnou fantazii). Hlavně jsem pořád čekala na Peetu a když konečně přišel na scénu tak jsem se modlila aby se uzdravil.
No a konec, Katniss si vybrala dobře já bych se tak také rozhodla. No jo jsem Peetova faninka :)
Můžu jen říct „Šťastné Hladové hry! Ať vás stále doprovází štěstěna!“

Ps.: Už se těším na poslední díl, určitě na něj půjdu.

12.09.2014 5 z 5

Všechny jeho touhy Všechny jeho touhy C.C. Gibbs (p)

No podle mého názoru je nejhorší srovnávat knihy , které jsme už četli. Samozřejmě, že je to pořád to stejné.Bohatý sexy muž je okouzlen naivní mladší dívkou,po které šíleně a zapadají do sebe. Autoři to píšou proto, abychom to četli vědí co chceme. Určitě bychom nečetli knihu kde se muž střední postavy a místo pevného břicha vanu svádí mladou a naivní dívku a dělá sní všechny ty věci o kterých čteme a občas toužíme. Já bych to teda nečetla:)
Já se snažím na každé knize najít něco jiného, samozřejmě mám svou oblíbenou, ale dávám šanci i ostatním:)

28.11.2013 3 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Druhý díl no nemám slov :) u prvního dílu jsem ke konci nedýchala :),ale při druhým jsem nedýchala celý díl :)
Přečetla jsem jí za den musela jsem vědět jak to dopadne. Na spoiler jsem nekoukala, tak jsem to měla jako překvápko :) (trpěla jsem až do konce a říkala si to nemůže být pravda)
Tak právě čtu třetí díl a už jsem v klidu :)
Musím se před autorkou poklonit, že v takové době vymyslí něco co je lepší než Twilight a jí podobné.
Jediné co můžu říct je OMG :)

24.08.2013 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Kniha se krásně čte, je to pohodová, a příběh je také super :)

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Kniha mě velice překvapila, moc se mě líbila a hezky se četla.přečetla jsem jí jedním dechem :)

10.03.2020 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Styl s jakým Sarah píše jsem si zamilovala. Její knihy hltám jedním dechem. A Dědička ohně opět nezklamala. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu.

26.10.2016 5 z 5

Pád Pád Maya Banks

Série Bez dechu není špatná i zápletka se mi docela líbila.

28.11.2013 3 z 5

Dva kroky od ráje Dva kroky od ráje Lenka Lanczová

Na této knize se mi líbilo, že po noci Robertem to nějak nedramatizovala. A Aleš ten překvapil. Dva kroky od ráje to opravdu sedí, aspoň tak jsem si přišla , po přečtení knihy :)

13.11.2013 4 z 5