Barulinkas Barulinkas komentáře u knih

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Další sladká knížka co neurazila a ani nenadchla. Určitě je čtivá, každopádně bych ji doporučila mladší generaci, na mě to bylo už moc sladké a pohádkové.

22.03.2022 2 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Dneska 17.11. Jsem právě dočetla tuto knihu. Patřím ke generaci, která v té době byla ještě na houbách, tudíž je jasné, že nemusím mít stejné dojmy z knihy jako lidé co to všechno na vlastní kůži zažili. Za mě čtivý začátek knihy, zbytek se strašně zdlouhavě táhl. Za mě nejslabší kniha od spisovatelky, avšak co se mi líbilo byl ten nápad. Ukázat nám variantu jak to klidně mohlo dopadnout, můžeme být rádi, že to dopadlo tak dobře.

17.11.2021 3 z 5

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Za mě zklamání... Oddechové čtení, které vás ale moc nenadchne...

18.07.2021 2 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Začátek knihy se celkem táhne, chvilkama mě to už ani nebavilo,ale pak to začalo. Když Violka začala vyprávět jaká zvěrstva se dělala na lidech okamžitě se vtáhnete do děje a prožíváte to společně s ní .. i když je pravda že to co vypráví je neuvěřitelné a představit si to asi nikdo z nás neumí.Díky tomu si uvědomíte,že by jsme na tuto dobu nikdy neměli zapomenout a hlavně bychom si měli všichni uvědomit v jaké době žijeme a jaké máme možnosti dneska. Obdivuji všechny,kteří mají odvahu na to,abyse podělili o svůj příběh.Líbilo se mi, že celá kniha není smutná a depresivní,ale je tam i zahrnuta láska a rodinný život Violky. Na konci knihy jsem měla slzy v očích, knihu určitě doporučuji všem!

04.03.2020 4 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Kniha mě bohužel vůůbec nebavila. Bábovky a Osm nasadily laťku hodně vysoko (alespoň u mě). A u Veselí jsem se hodně nudila, nešlo se začíst a děj byl nezajímavý. Pocházím z hané, znám a někdy používám naše hanácké slovíčka,ale to co bylo v knize? To byl trapas...Nene, za mě ne.

07.11.2018 2 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Další povedená kniha od autorky. Nina taková pozitivní postava a ve výsledku i Sebastian. Za mě to měl teda chlapec moc jednoduché, z jeho strany přeletěla jiskra rychle a z ničeho nic.

10.04.2024 4 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

To, že se knihy od Colleen čtou sami,to už všichni víme... Nejlepší byl začátek knihy, pak už to byla pořádná slaďárna(slovo polibek se mi už začalo příčit),která ve výsledku nebyla tak moc hezká-když se spojila se vzpomínkami z minulosti... dějově to nebylo špatné,ale něco mi na knize vadilo...za mě slabší kniha, po které mám rozporuplné pocity

08.01.2023 3 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Druhá kniha od této autorky a opět za to stála. Příběh, který se bohužel děje u běžných párů, bezaděj,bezmoc, smutek...ale zároveň láska, která když je tak silná překoná vše. Jsem ráda, že to nebyl vyloženě přeslazený závěr, který bysme čekali,ale i zároveň chtěli. Tak to v životě přece taky nechodí...

PS. Myslím, že všechny bysme chtěli mít takového Grahama doma! Holky nezapomínejte že je to kniha!! :D

28.02.2021 4 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Druhá kniha od této autorky co jsem četla. Vrány byly pro mě o dost lepší, jelikož ve mně něco zanechaly. Což se o této knize říct úplně nedá.

07.02.2021 3 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Kniha se četla dobře a děj mě popoháněl kupředu... Pak se začal natahovat a furt se dokola omýval,ale pořád jsem chtěla vědět co se vlastně stalo. Škoda že konec byl úplně odbytý...

15.04.2020 3 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

1. díl? Nejlepší
2. díl? Super
3. díl? Dobrý
Tak uvidíme co bude dál...

14.02.2019 4 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

První kniha od této spisovatelky co jsem četla. Příběh se mi moc líbil. Japonsko autorka krásně popsala, ale i přesto mě návštěva této země stále neláká.

Na konci málem ukápla slzička. Dávám velké plus za ukončení příběhu :-)

11.01.2024 3 z 5

Nikdo není sám Nikdo není sám Petra Soukupová

Momentálně mě vůbec nenadchla, až budu mit jednou pubertální děti tak si ji při vínu otevřu a určitě mi dá víc než teď.

21.05.2023 2 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Achjo... Kniha byla furt v nejčtenějších, v oblíbených a na ten popud jsem si ji koupila... A teď mi vysvětlete, proč to tak je?? Mám ráda filmy a knihy tady z těch dob, takže i moje očekávání bylo velké. Kniha je úplně zbytečně zdlouhavá, celý děj by se dal shrnout na polovinu knihy a věřím, že by to bylo lepší. Třičtvrtě knihy bylo úplně o ničem... Nesnáším pana Reeda(taky by mohla spíš říkat Thomas), miluju pana Reeda, pan Reed mě štve, Miluje mě?... Fuuurt dokola, strašně jsem se těšila až knihu doctu a skončí utrpení (když už jsem se do ní pustila, tak ji doctu). Jednu hvězdu dávám za uspěchaný, ale hezký a dobrý konec... Knihu už víckrát číst nebudu..

10.03.2022 1 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Jak už bylo řečeno...půlka knihy je nezáživná, ke konci už začíná být zajímavější a konečně se něco dozvídáme...Za mě takový průměr, líbilo se mi, že až do pár posledních stránek jsem neměla tušení co se stalo a kdo za tím je...každopádně i myslím, že už vím jak uvázat kytici :D

11.07.2020 3 z 5

Za mě určitě nejslabší díl. Zamilovala jsem se do prvního a druhého dílu a tenhle už s tím neměl nic společného. Každopádně celek hodnotím velmi kladně.

05.03.2019 2 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Aristokratka mě baví víc a víc! Za mě pokračování stejně dobré jako první díl!

14.02.2019 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Nenadchla ale ani neurazila. Ideální kniha u které můžete vypnout a nad ničem nemusíte přemýšlet, prostě kniha na zimní večery :) Zábavná, čtivá a mě samotnou zajímalo, jak se příběh bude vyvíjet. Hartl mě zatím nezklamal :)

23.01.2019 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Moje nejoblíbenější ze 3 knih. Pokud nejste nudni a máte smysl pro humor, tak je tato kniha pro vás jak stvořená! :)

20.09.2018 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

CO TO BYLO??? Jojo Moyes miluju, mám její úplně všechny knížky, ale co toto bylo? Nuda, nuda a nuda. Velké zklamání...O čem to vlastně bylo? Co se tam stalo zajímavého? Zatím teda nejslabší knížka...

23.05.2018 2 z 5