barbuskaa barbuskaa komentáře u knih

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Kdyby bylo možné ohodnotit knihu milionem hvězdiček, rozhodně bych je této knize dala.. Po přečtených komentářích jsem si říkala, že to asi bude slabší dílo této autorky.. ale opak je pravdou.. Pro mě stejně silný příběh jako u předchozích dvou knih, které jsem přečetla.. Pro mě je Jojo Moyes tou nej autorkou..

13.04.2015 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

knížku jsem přečetla, ale nějak mi prostě nesedla.. Jiné knížky ve mě nechají dlouho po přečtení obrovský dojem, ale tady jsem byla skoro ráda, že už je konec..

03.10.2015 2 z 5

Nádherná svatba Nádherná svatba Jamie McGuire

Moc se mi to líbilo,nevím proč, ale nějak mě tenhle příběh dostal.. vůbec by mi nevadilo, kdyby bylo pokračování, třeba o Travisově zaměstnání :) prostě super..

18.06.2015 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

přesně styl psaní podle mého gusta.. líbila se mi moc :)

13.06.2015 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Naprosto silný příběh.. ani nemám co dodat, hodně jsem si pobrečela a musím říct, že knihu jsem přečetla během chviličky.. všem mohu jen a jen doporučit.. Po přečtení se člověk opravdu zamyslí nad svým životem a nad tím, jak si vůbec neuvědomujeme, jak se vlastně máme dobře..Je mi z knihy opravdu smutno.. Určitě se k ní ale někdy vrátím :)

01.05.2014 5 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Knížka je fajn, jen mi přišla nějak slabší, než ostatní.. Ty jsem přečetla jedním dechem, ale do této jsem se nemohla pořádně začíst..
Něco jí prostě chybělo..

28.09.2015 3 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Kniha od této autorky opět nezklamala, děj mě ihned vtáhl a kdybych neměla jiné povinnosti, přečtu jí snad za jeden den.. poplakala jsem si :)

17.10.2014 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Kniha se mi moc líbila, je to takové odpočinkové čtení :)

19.02.2014 5 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Knížka je fajn, stejně jako jiné od Jojo... Ale ze všech jejích knih je pro mě asi nejslabší...

21.03.2020

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

Mě se knížka moc líbila, mám autorku ráda.. :)

17.06.2015 5 z 5

London Road London Road Samantha Young

Jsem strašně mile překvapená touto autorkou, nečekala jsem od knih z této série nic, ale četla jsem všechny tři díly jedním dechem.. moc se mi líbí, jak jsou všechny díly propojené :)

13.06.2015 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Líbila se, splnila to, co jsem chtěla :)

13.06.2015

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Ze začátku to bylo celkem vlažné čtení, ale jak jsem četla a četla, začalo mě zajímat jak to dopadne a musím říct, že jsem byla celkem napnutá až do konce.. Tak trochu jsem si myslela, že to tak dopadne :) Takže za mě docela napínavé a zajímavě zapletené čtení :)

27.01.2015 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Kniha se mi moc líbila, přečetla jsem jí prakticky za jeden den.. fajn oddechové čtení :)

28.10.2014 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

super příběh, skvěle napsaná kniha.. můžu jen a jen doporučit :)

05.05.2014 5 z 5

Továrna na smrt Továrna na smrt Erich Kulka

podle mě je to opravdu jen pro silné nervy.. občas jsem knihu musela vyloženě odložit, abych se trošku uklidnila, protože některé popisy událostí jsou tak strašné, že člověk pomalu nevěří, že se toto opravdu někdy dělo :( v Osvětimi jsem se byla podívat a když jsem některá popsaná místa z knihy viděla na vlastní oči, nemohla jsem tomu uvěřit..

23.04.2014 5 z 5

Plamen a květ Plamen a květ Kathleen E. Woodiwiss

Tato kniha má úžasný příběh, určitě se k ní zase vrátím.. Patří k těm úplně nej od této autorky.. :)

23.04.2014 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Knížka pro mě byla ze všech 3 dílů ta nej.. Mě se prostě líbí.. je to odpočinkové čtení, které mě doslova pohltilo.. V tomto díle se mi líbilo, že byly přidány i napínavé scény.. Rozhodně si nemyslím, že autorka neměla o čem psát a děj protahovala.. Podle mě to je napsané vše tak akorát :)

16.03.2014 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Druhý díl mě ze začátku sice trochu nudil kvůli častým sexuálním scénám, ale i tak jsem knihu celkem zhltla a už se nemůžu dočkat, až začnu číst třetí díl.. Když pominu scény se sexem, příběh mě moc nadchl a jsem zvědavá, jak to vlastně celé dopadne..

22.02.2014 5 z 5

India Place India Place Samantha Young

Tuto sérii mám moc ráda, ale bohužel pro mě nejslabší díl... Hrdinové z předchozích dílů mi v této knize přišli až moc dokonalí a přeslazení.. Začátek zdlouhavý..

13.03.2017 2 z 5