Artep25 Artep25 komentáře u knih

Příliš krátký provaz Příliš krátký provaz Matthew FitzSimmons

Dávám pět hvězdiček.Děj knihy se odvíjel ve svižném tempu a neuhodla jsem hned na začátku ,jak to bude dál .Docela mi to trvalo .Můžu jen doporučit .

25.01.2018 5 z 5

Mazací tramvaj Mazací tramvaj Magda Stachula

Já nevím ,já z té knihy zas tak nadšená nebyla .První půlkou jsem se musela prokousávat ,než se to trošku rozjelo .Nebyla špatná to ne ,ale trochu jsem měla pocit ,jako by spisovatelka vymyslela osoby ,jejich příběh a snažila se to nějak mezi sebou pospojovat .

20.01.2018 3 z 5

Zpívají ptáci i v pekle? Zpívají ptáci i v pekle? Horace Greasley

Popravdě ,začátek super .Bylo to velmi slibné .A tak jsem si říkala,že to bude zajímavá kniha.V momentě kdy jsem došla do bodu ,kdy se tam začala odvíjet erotika v zajateckém táboře mně to přestalo bavit .Ano sex k životu patří ,ale nevím zda je pro mně uvěřitelný příběh o hrůzách z války ,kde se současně píše i o erotice .

22.12.2017 2 z 5

Konečná teorie Konečná teorie Mark Alpert

Není to takové wauuu,nemůžu se od toho odtrhnout ,ale je to kniha ,která má spád a čte se dobře .Děj nedrhne a nestalo se mi ,že jsem se musela ke čtení nutit .3 hvězdičky za to ,že to bylo všechno malinko předvídatelné .

15.12.2017 3 z 5

Cesta ze ztracena Cesta ze ztracena Cecelia Ahern

Jak se mi předešlé knihy líbily ,tak tato mně vůbec nezaujala a nedočetla jsem to .Nudila jsem se .

09.12.2017 2 z 5

Solární baroni I - Organizovaný zločin Solární baroni I - Organizovaný zločin Alena Vitásková

Jímá mně hrůza pokud by si pomyslím,že by ta kniha měla mít reálný základ .

19.11.2017 3 z 5

Adresát neznámý Adresát neznámý Kathrine Kressmann Taylor

Krátká ,zajímavá a působivá .

15.11.2017 4 z 5

Na to vem jed Na to vem jed Ann Granger

Já bych to okomentovala ,jako nenadchne a neurazí .Dalo se číst ,ale u vytržení jsem nebyla ,počkám ,jak budou vypadat další knihy od autorky .

14.11.2017 3 z 5

Advokátova dcera Advokátova dcera Anthony Franze

Za mně horší 4hvězdy .Pěkná detektivka ,ale četla jsem lepší .Tak nějak mně úplně nechytla .Aspoň tak jak bych si představovala .

29.10.2017 4 z 5

Hrob mé sestry Hrob mé sestry Robert Dugoni

Trochu Grisham,trochu Connelly. Tam někam bych zařadila tuto knihu .Četlo se to pěkně svižně a nenudila .Nebylo tam žádné místo ,kde bych se pracně musela prokousávat.Možná konec bych udělala jinak a jiný ,ale dávám pět .

23.10.2017 5 z 5

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

Tak toto byla druhá kniha od spisovatelky ,kterou jsem četla .První se mi moc líbila ,ale tady jsem byla rozčarovaná .100 stran na večírku :( Přes půlku knihy se popisují rúzné vztahy a napětí se ztratilo v té motanici ,kdo s kým ,kdo o kom a kdo bez koho ...Navíc mi lezla na nervy ufňukaná Ellie ,takže jsem byla fakt otrávená .Takže ne nebavilo mně to a doufám,že ty další budou lepší .

14.10.2017 2 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Četla jsem Anděl visí v lese a ta se mi zdála více povedená .Ne ,že by se Sova četla nejak špatně .ale připadala mi taková nějaká poslepovaná .Mia mi přišla taková divná ,ne jako v prvním díle a lezla mi dost na nervy .A to napasování dalšího člena Holgerovy rodiny do vyšetřování i v další knize mi přišlo trochu moc .

07.10.2017 2 z 5

Sto mien Sto mien Cecelia Ahern

Pro mně za 5 hvězdiček .Moc se mi líbí ,jak tato spisovatelka píše.U jejich knih si odpočinu a jsou pro mně takovým pohlazením po duši a pátou hvězdičku za překlad ve slovenštině .Moc hezky se mi to četlo .

01.10.2017 5 z 5

Před pádem Před pádem Noah Hawley

Čekala jsem od toho víc .Pro mně teda ne .Děj nemá spád a vleče se .Postupně jsem knihu odložila .Čekala jsem víc ...

14.09.2017 2 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Přečetla jsem všechny knihy od autora,které u nás vyšly .Čte se svižně,děj odsýpá ,člověk se nenudí .Všechny jsem ohodnotila 4 hvězdami .Na pátou mi chybí pomyslné něco .Možná to ,že děj je tak trochu předvídatelný .Sériové vraždy ,trochu nechutně provedené ,obvykle se tři povedou a čtvrtá není ,nebo se překazí .Žádná velká myšlenka ,ale dobré odechové čtení pro milovníky detektivek či thrillerů.

14.09.2017 4 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Trošku jiná než předešlé ,ale vůbec ne špatná .Trošku jiný Hunter :) Líbila se mi .

03.09.2017 4 z 5

Slepí ptáci Slepí ptáci Ursula Poznanski

Asi nejslabší od této spisovatelky ,přečetla jsem ,ale Erebos a Pět se mi líbilo víc .

11.08.2017 3 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

První kniha od této spisovatelky.Četla se dobře.Byla napínavá a přečtu si i další .

29.07.2017 4 z 5

Černý úsvit Černý úsvit Rolf Börjlind

Četla jsem první dvě knihy a popravdě se mi zdály lepší než tato .Mám z této knihy tak trochu pocit nastavované kaše .Nebyla špatná ,ale...no nevím ,jestli bude i čtvrtá část jestli to nebude spíš horší .

26.06.2017 3 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Taky jsem dříve narozená a ačkoliv tato kniha míří na mladší věkové ročníky,tak se velmi dobře četla i mně .Myslím,že bude hlavně líbit pařmenům her .A dokonce mě bavila víc než kniha Pět.

27.04.2017 4 z 5