Artep25 Artep25 komentáře u knih

Škola dobrých mravů Škola dobrých mravů Nelson DeMille

Líbila se mi ,ale některé pasáže bych vynechala ,působily na mně ,jako vycpávky .Jinak celkově kniha nebyla špatná .

13.08.2018 4 z 5

Palác zrady Palác zrady Jason Matthews

Dávám 5 hvězdiček .Bavil mně film Rudá volavka ,bavila mně kniha Rudá volavka ,a bavila mně kniha Palác zrady .Přitom špionážní knihy nečtu ,ale asi začnu .Hodně dobře napsané a těším se na třetí díl .

07.08.2018 5 z 5

Rudá volavka Rudá volavka Jason Matthews

Nejdříve jsem viděla film.Musím říct ,že byl dobrý a tak mně zaujal ,že jsem se pustila do knihy.Zajímavé je ,že kniha je trochu jiná obsahem než film ,ale to vůbec nevadí .Je to dobré čtení a už jsem se pustila do pokračování .

01.08.2018 5 z 5

Albert Swann Albert Swann Charlie Greenberg

Jednoduchá letní oddechovka ,dobře se čte ,trošku přehnaná ,ale nic na co si vzpomenu za pár dní .

17.07.2018 3 z 5

Rok poté Rok poté William R. Forstchen

Rok poté .Líbila se mi .Ale první část více .Tento díl je více zaměřený na boj a snahu udržet si dva roky po EMP nezávislost .Kniha je čtivá a už se těším na 3 díl .

28.06.2018 4 z 5

Vteřinu poté Vteřinu poté William R. Forstchen

Když odmyslím ,jak už tu bylo zmíněno,že kniha hemžila nacionalistickým výkřiky typu "jsme přece Američané " ,tak se mi dost líbila .Opravdu velmi čtivé .

23.06.2018 5 z 5

Zatmění Zatmění Winston Graham

Všechny díly se četly velmi dobře a když jsem to spojila se seriálem ,tak zážitek byl zajímavější .

01.06.2018 4 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Zajímavý příběh od české spisovatelky.Nečekala jsem ,že to dočtu a ,že se mi to bude líbit .

27.04.2018 4 z 5

Oběť Oběť James Carol

Popravdě za mně Polámané panenky fajn čtení , Dobře se dívej -ještě to jde .Ale Oběť ,tak ta mně nebavila .Na můj vkus příliš překombinované .

27.04.2018 2 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Za mně dobře napsaná detektivka .Líbila se mi .

20.04.2018 4 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Ze začátku mně to trošku nudilo , části z pohledu Turka Bauera mně vyloženě iritovaly .Ale po jedné třetině se to rozjelo a bylo to perfektní .Ta poslední třetina knihy byla vysloveně fantastická .A co k tomu tématu říct ? No ,popravdě jestli spisovatelka chtěla abychom si trošku sáhli do svědomí ,tak se jí to u mně povedlo .A také si nemyslím ,že jsem rasistka .Ale četla jsem u jednoho z níže uvedených komentářů ,otázku ,jako ,cože v této době rasismus ??? Není to přehnané ? No myslím si ,že není .Právě pro to naše privilegium mít to s bílou pletí snadnější .No ,i když možná ,že i to se brzy změní z pohledu dnešní doby a toho co se děje .

05.04.2018 4 z 5

Everest Everest Robert Birkby

Mám ráda knihy o horách ,horolezcích a jejich věčné touze pokořit vrcholky hor .Jestli jste četli knihu Peklo blízko nebe od Krakauera nebo Výstup od Bukrejeva ,tak vám tato kniha doplní celý obrázek ,jaký byl Scott Fischer .Mně se kniha moc líbila a mohu ji doporučit .

26.03.2018 4 z 5

Závěje Závěje Marit Reiersgård

Průměrná detektivka . Něco tam chybělo ,četla jsem už lepší detektivky .

20.03.2018 3 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Taky to mám tak ,že byly časy ,kdy jsem četla Browna s napětím a teď už jen nuda .Od začátku až dokonce předvídatelný děj .

15.03.2018 2 z 5

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Já jsem asi očekávala něco trochu jiného,asi po třetině knihy jsem se začala nudit ,takže za mně nic moc .

03.03.2018 2 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Trochu překombinované ve srovnání s knihou Mráz ,ale čtivé .

03.03.2018 4 z 5

Příjemné oddychové čtení a ještě se něco člověk dozví :) Za mně dobrý .

17.02.2018 4 z 5

Abych přežila Abych přežila Yeonmi Park

Kniha se mi líbila .Některé věci jsou opravdu šokující a pro mě naprosto nepochopitelné .Brrr zažít bych to nechtěla .Knihu můžu opravdu doporučit .

15.02.2018 4 z 5

Pohřbení Pohřbení Kendra Elliot

Mně tedy ta romantická linka ,také neseděla ,takže souhlasím s většinou čtenářů . Mohl to být dobrý thriller , protože myšlenka příběhu byla docela zajímavá ,ale ve výsledku musím konstatovat ,že jsem už četla lepší .

10.02.2018 3 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Jak jsem četla níže uvedené příspěvky je tato kniha hodně rozporuplná .No asi se nedivím .Takže kdo čekáte něco ve stylu klasického Keplera ,tak budete zklamaní .Tato kniha není špatná ,pokud k ní přistoupíte ,jako ke knize od nějakého spisovatele ,který píše fantasy a mystery knihy .Taky jsem v ní cítila špetku počítačového ducha .Ale mně se příběh líbil a brala jsem to ,jako odvážný počin od spisovatele zkusit něco jiného .

27.01.2018 4 z 5