Artep25

Bella GermaniaBella GermaniaDaniel Speck

Tak jsem nečekala od této knihy vůbec nic a dokonce jsem přemýšlela ,zda ji mám číst ,protože společenské romány moc ráda nemám. Ale jsem ráda ,že jsem si knihu přečetla. Příběh je napsán čtivě a nenudí . Kapitoly ubíhají .Pěkný román o životě rodiny přistěhovalců z Itálie do Německa .

Kremelská kandidátkaKremelská kandidátkaJason Matthews

Skvělé čtení .Opravdu .Všechny tři knihy. Rudá volavka asi nejlepší ,ale protože jsem nevěděla co od ní mám čekat .Jinak happyend se opravdu nekonal ,ani nevím jestli jsem ráda nebo ne. Byla jsem trochu smutná ,ale život nerozdává ve skutečnosti jen šťastné karty. Přečetla jsem si ,že spisovatel sloužil 30 let u CIA ,takže kniha má punc opravdovosti a díky tomu aspoň vím co je GRU A SVR ,když se to teď hodně přetřásá ve zprávách .Zajímalo by mně jestli to opravdu tak ve špionážním světě tak chodí .Ale asi ano .Za mně super thriller.

Dítě na nástupištiDítě na nástupištiGill Thompson

Kniha se mi líbila .Příjemně překvapila i zápletka .Předpokládám, že je příběh smyšlený ,ale kdoví ,třeba by se i takový příběh mohl stát .Muselo být kruté pro rodiny s dětmi se rozdělit a poslat děti pryč ,aby je zachránili .Velmi smutné .Doporučuji k přečtení .

ZúčtováníZúčtováníJohn Grisham

Já jsem naopak byla trochu zklamaná ,nebyla to typická "grishamovka" jak jsem zvyklá. Možná by mi to ani tak nevadilo ,ale nelíbilo se mi ,že to bylo méně o právnických bitvách a takové to kdo z koho .Hlavní postava mi lezla na nervy svou zarputilostí a tak trochu jasný konec už od začátku .Takové to wau se prostě nekonalo .Aspoň u mně teda ne .

HodinkyHodinkyVeronika Jonešová

Docela mně překvapila .Zajímavě poskládané kapitoly ,které jsou napsané na přeskáčku ,ale nijak to knize nezblížilo .Přidalo jí to na zajímavosti .Možná, že to je trochu sladší ,ale mezi harlekýnky bych knihu neřadila. A klidně mohla být i delší .Myslím, že by to knize nijak neublížilo .Mně se to líbilo .

Hledání tělaHledání tělaMichael Atamanov

Co říct i mně to bavilo .Ale také bych klidně uvítala podrobnější a delší závěr .Zdálo se mi to ,že to bylo kapku uspěchané .Škoda .Ale pěkné počtení.

Chuť láskyChuť láskyPoppy J. Anderson

Docela fajn oddychovka .

Chraň mě před zlými mužiChraň mě před zlými mužiSaul A. Lelchuk

No jo je to trochu Lisbeth a Bond :) Ale mně se hrdinka líbila a bavila mně . Kniha je čtivá a určitě si přečtu něco dalšího až vyjde .

29.12.2020

Chirurgova dceraChirurgova dceraT. Weldon (pseudonym)

Kniha se četla dobře ,ale na mně byla taková trochu uspěchaná asi bych si s dějem víc vyhrála ,protože dějová linka špatná nebyla, ale dala bych tomu víc napětí a rozebrala bych víc život otce a nějak to dala líp do souvislosti s Andreou .No prostě něco tomu trošku chybělo.

05.12.2020

Chlapec a jeho pes na konci světaChlapec a jeho pes na konci světaCharlie Fletcher

Celkem slušné pospapo , začátek se opravdu trošku táhl,ale potom to nabralo spád .Nenudila jsem se .

05.12.2020

Hvězda SeveruHvězda SeveruDavid B. John

Přesně tak byla to jízda ,jak píše někdo další v komentáři pode mnou .Vážně skvěle napsaný thriller ,který udržel pozornost až do konce .Vůbec se nedalo předpokládat jak to celé skončí a o to to bylo lepší .Nemám tušení ,jak dalece reálné může být to co se děje v Severní Korei ,jak to bylo popsáno v knize ,ale myslím,že to možné je .Tato kniha stojí za přečtení .

27.11.2020

Hush BabyHush BabyJohanna Holmström

Celkem slušný thriller .Byla jsem spokojená .

Hřbitov nevěstHřbitov nevěstTomáš Boukal

Za mně zajímavá ta bezútešná atmosféra knihy .Docela depresivní. Jinak kniha byla celkem fajn čtivá .

HračkářHračkářLiam Pieper

Kniha má dvě dějové linky , jak už níže bylo napsáno .Souhlasím s názorem, že dějová linka o holocaustu byla zajímavá ,ale současná linka ,jako by psal někdo jiný opravdu hrozná a nelíbila se mi .Škoda mohla to být celkem fajn kniha a má nevyužitý potenciál.

HostHostAndreas Winkelmann

Nebyl to špatný thriller, ale ani topový .Četla jsem lepší, ale myslím,že kdo si to přečte chybu neudělá.

08.11.2020

AndílekAndílekLucinda Berry

Nevím ani co napsat .Postava dítěte takto krutého mi přijde taky hrozně málo uvěřitelná ,ale naštěstí je to jenom kniha .Napsané je to velmi dobře ,čtivě a děj ubíhá.

28.10.2020

Hluboké rányHluboké rányNele Neuhaus

Mně se kniha líbila,ale souhlasím,že byl trochu zmatek v postavách .Jinak zápletka super .

18.10.2020

Hlas pro vrahaHlas pro vrahaOlina Táborská

Myslela jsem ,že mně to nebude bavit ,ale opak byl pravdou .Detektivka to není ,ale celkem zajímavý román z doby poválečné, normalizace a po revoluci .Příběh jednoho děvčete,kterému zabili matku .Líbilo se mi to .

06.10.2020

Černá a purpurováČerná a purpurováWojciech Dutka

Za mně dobrý .Mně se kniha líbila a také popis toho co si mysleli a cítili Helena a Franz .Je to trochu jiné než ostatní knihy o holocaustu a já jsem ráda ,že jsem si ji přečetla .Já můžu doporučit .

28.09.2020

Past na panovníkaPast na panovníkaMichael Atamanov

Jo přesně ,jak píše čtenář přede mnou , ten konec je fakt peklo .No i třetí díl byl skvělý a ptáčci cvrlikali ,že se chystá i čtvrtý .Tak se fakt těším :) A teď mně omluvte ,jdu "pařit " nějakou hru :)

25.09.2020

Stále ve střehuStále ve střehuMichael Atamanov

Za mně i druhý díl skvělý ,stejně ,jako první .Vůbec jsem se nenudila a o to přece jde .Skvělé čtení a těším se na další díl .

21.09.2020

Herní testerHerní testerMichael Atamanov

Za mně oddechové čtení a dobře napsané .Já dávám 5 hvězdiček ,Ale pravda je,že tento žánr bude bavit pouze někoho kdo někdy hrál RPG nebo MORPG .Protože se umí lépe vžít do děje .Nehráče to asi bavit nebude .

19.09.2020

GenerálGenerálPatrick A Davis

Téměř od začátku jsem tušila ,kdo za tím vším stojí ,přesto to knize neublížilo a za mně velmi dobře napsaný a zajímavý thriller z vojenského prostředí .

23.08.2020

GardedámaGardedámaLaura Moriarty

Moc jsem od knihy nečekala ,ale líbila se mi .Cora a její život mně bavil víc než život Luisy .Ta tam podle mně ani nemusela být .

19.08.2020

Dopisy ze SachsenhausenuDopisy ze SachsenhausenuJames Moloney

Nejdřív jsem to chtěla odložit ,protože se mi zdálo ,že to bude nějaká romanťárna za války .Ale vydržela jsem a dobře jsem udělala.Příběh se zajímavě rozvine a je i dobře napsaný ,takže určitě doporučuji k přečtení .

25.07.2020

Evangelium peklaEvangelium peklaJean-Luc Bizien

Docela zajímavý thriller a i prostředí ,kde se odehrává .
Škoda ,že konec úplně nedopadl ,ale nakonec to nebylo úplně špatné čtení .Já jsem s příběhem byla spokojená .

21.07.2020

Americký deníkAmerický deníkJana Ciglerová

Dávám také 5 hvězd .Výborná čtivá kniha,skvělé postřehy .Nikdy jsem v Americe nebyla, ale spisovatelka výborně přiblížila způsob tamějšího života .Asi bych neřekla,že to je až tak proamerické ,protože popisuje v knize i negativa.Ale to je na každém co si z toho vezme .

11.07.2020

151 dní Pacifickou hřebenovkou – Dobrodružství Holky s bucket listem151 dní Pacifickou hřebenovkou – Dobrodružství Holky s bucket listemLucie Kutrová

Velmi pozitivní kniha .Obrovský obdiv Lůce,protože já bych to nedala .Způsob psaní se mi také líbil .A ještě jednou ten pozitivní postoj mně velmi bavil.Ať si jej Lůca zachová navždy :)

08.07.2020

Dům v nebiDům v nebiAmanda Lindhout

Kniha mně bavila .Je dobře napsaná .Nechci hodnotit zda si autorka za to mohla či ne ,ale tohle by se dít nemělo.
To co prožila je jedním slovem hrůza .
Ti co ji věznili by si neměli říkat lidé .To nejsou lidé .A islám je hnus .

24.06.2020

Dům číslo 6Dům číslo 6Nela Rywiková

Já jsem byla překvapená,jak zdařilá prvotina to je .Jako detektivku bych jí asi nehodnotila,mně osobně se líbí trochu jiný typ detektivek .Ale moc se mi líbilo vykreslení a popis prostředí včetně dialektu .Jako detektivka to bylo trošku předvídatelné ,ale rozhodně kniha za přečtení stojí a já jsem se u ní nenudila .Asi nejvyšší počet bodů za mně by dostala atmosféra knihy .Ta mně fakt dostala .

10.06.2020