Artep25 Artep25 komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Pěkný příběh a pěkně napsáno .

13.04.2019 5 z 5

Bez tebe napořád Bez tebe napořád Taylor Jenkins Reid

Milé ,romantické ,dojemné .

15.03.2019 4 z 5

Bez duše Bez duše Martin Stručovský

Dávám lepší tři , nemám moc ráda české detektivky, ale tato se celkem povedla .

07.03.2019 3 z 5

Bez dcéry som neodišla Bez dcéry som neodišla Timea Keresztényi

Souhlasím s komentáři přede mnou .Kniha výborně napsaná ,přečetla jsem jedním dechem .Timea velmi naivní a nepochopitelně dlouho snášející výmluvy svého černošského manžela .Taky nechápu ,jak mohla tak dlouho nevidět ,že jí lže a podvádí a potom i když to zjistila ,tak s ním být tak dlouho .

03.03.2019 4 z 5

Bella Figura: Jíst, milovat a žít po italsku Bella Figura: Jíst, milovat a žít po italsku Kamin Mohammadi

Mně se líbila .Super oddechovka ,která ve vás vyvolá touhu navštívit Florencii a ochutnat všechna ta super italská jídla .

23.02.2019 4 z 5

Až na kostní dřeň Až na kostní dřeň Věra Nykodýmová

Toto dílko je podané hodně zajímavě a mně se líbilo .Pokud bych řešila podobnou nemoc ,tak bych si přečetla znovu ,abych věděla co mně bude čekat .To ,že je kniha podaná dost realisticky a jsou v ní postupy toho co můžete čekat při rakovině prsu a není "bolestínská " to je dost poutavé .

22.02.2019 4 z 5

Ana Ana Roberto Santiago

Kniha se četla dobře ,ale rozčilovala mně hlavní hrdinka ,která neustále měnila své názory a postoje a celkové toho tam bylo tolik ,že jsem si říkala ,že to je
trochu překombinované .Některým věcem se mi nechtělo věřit a měla jsem pocit ,že kdyby v knize bylo méně dramatických neočekávaných situací ,které mi nedávaly smysl ,knize by to prospělo .Ale i tak to je dobrá krimi a hlavně překvapivě španělská a ne severská .

09.02.2019 4 z 5

Amerikána Amerikána Chimamanda Ngozi Adichie

Zajimavý a čtivý román .Nedokážu posoudit ,jak moc je pravdivý a objektivní pohled na život černochů v Americe ,když jsem běloch .Ale kniha je dobře napsaná a některé postřehy byly velmi zajímavé.

02.02.2019 4 z 5

Alicina síť Alicina síť Kate Quinn

Zajímavý ,dobře plynoucí příběh .Líbil se mi .Doporučuji

23.01.2019 4 z 5

Obchodník Obchodník John Grisham

Co člověk to názor .Já jsem naopak byla překvapená .Netypická kniha od Grishama,ale velmi dobře napsaná a bavila mně až do konce .

12.01.2019 5 z 5

Nejhorší noční můra Nejhorší noční můra Brenda Novak

Přikláním se spíše ke kritikům knihy .Thriller smíchaný s erotickým románem pro ženy .Za mně taky nesympatická psycholožka patlající se ve svém problému o ,kterém všichni ví .Polovina knihy byla přečtená a posun v ději skoro nula .Za mně nuda a další knihy ,pokračování číst nebudu .

22.12.2018 2 z 5

Až moc blízko Až moc blízko Eleanor Moran

Měla jsem co dělat abych dočetla .Připadalo mi ,že je tam spousta vaty a samý pindy ,ale k dobrému thrilleru to má daleko .Fakt nuda .

02.12.2018 2 z 5

Osamělý střelec Osamělý střelec John Grisham

Mám Grishama moc ráda.Tato kniha byla výborná ,ale prvních asi 200 stran se vleklo a trochu mně to nudilo ,pak už to bylo opět fajn .Příjemné "grishamovské čtení".

14.11.2018 4 z 5

Artemis Artemis Andy Weir

Úplně jiné než Marťan .Přečetla jsem to ,ale tak ,jako Marťan mně to nechytlo .Škoda.

10.11.2018 2 z 5

Archa Archa Boyd Morrison

Nenadchne,neurazí. Odpočinkové čtení podobné knihám Dana Browna .

07.11.2018 3 z 5

Čtyři labutě Čtyři labutě Winston Graham

Přečetla jsem knihu stejně rychle ,jako předešlé díly .Trochu mi chybí v pokračování Poldarka víc zvratů ,které by mně překvapily .Čte se to sice dobře ,ale něco co by příběh okořenilo by určitě víc pomohlo .Je to takové pořád nějak stejné .

13.10.2018 4 z 5

Apači Apači Lorenzo Carcaterra

Dobrý příběh .Mně se líbil stejně ,jako dvě předešlé knihy od spisovatele .Možná jen trochu tužší začátek ,než si to člověk dá dohromady .

08.10.2018 4 z 5

Spáči Spáči Lorenzo Carcaterra

Skvělý film a skvělá kniha .Bavila mně a motivovala ke čtení dalších od spisovatele i ,když čtení o mafii není úplně můj šálek kávy .

28.09.2018 5 z 5

Nebe je naše Nebe je naše Luke Allnutt

Velmi smutný příběh....

26.08.2018 3 z 5

Ahoj z nebe Ahoj z nebe Laurie Frankel

Mně se kniha líbila.Trochu oddechová ,trochu zvláštní ,trochu veselá,trochu smutná .Příběh se zajímavou myšlenkou a četl se dobře .

17.08.2018 4 z 5