Až moc blízko

Lstivé. Zákeřné. Vražedné. Takové jsou tyhle přítelkyně… Mia je úspěšná psychoterapeutka s prosperující praxí, přesto neváhá všeho nechat, když se v telefonu ozve její dlouholetá přítelkyně Lysette a celá zoufalá ji prosí, aby hned přijela. Její kamarádka Sarah totiž spáchala sebevraždu skokem ze střechy parkovacího domu. Zůstal po ní jen mobil s neodeslanou zprávou LITUJI. Mia je odhodlaná zjistit, co se stalo. Jak vysokou cenu za to ale bude muset zaplatit?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354613/az-moc-blizko-LF0-354613.jpg 2.657
Literatura světová, Dobrodružné, Thrillery
Vydáno, Motto

Too Close For Comfort, 2016

Kniha Až moc blízko

Sabina335
12.12.2020

Asi jsem od knihy čekala trochu víc, alespoň podle obsahu na obálce. Kniha se sice četla celkem lehce, ale nedostávalo se mi vůbec žádného napětí. Od thrilleru bych čekala víc, proto hodnotím spíše průměrně.

pastelka53
14.11.2020

Plytké čtení bez jakéhokoli napětí.
Chyběl mi tam spád a většinu knihy se buď někdo litoval nebo se točil v kruhu otázek a odpovědí.

evin84
28.09.2020odpad!

Nedočteno!Knihu odkládám a později se k ní možná vrátím. Nebavila mě.

janina66
15.09.2020

( audio) Nevím, kdo píše anotaci, ale jako thriller, či dokonce dobrodružná kniha to rozhodně nebyla. Žádné napětí, natož gradace děje chybí. Mia mně byla nesympatická a celkově všechny postavy působily studeně a neosobně. Jedině kladně hodnotím hlas Jany Štvrtecké.

Bakana
11.08.2020

Hned na začátku mě překvapilo, že dospělou ženskou dokáže rozhodit tragická smrt její přítelkyně natolik, že si musí zavolat další svoji kamarádku, protože není ani schopná odvést svoje dítě do školy. Chápu, taková událost s člověkem zamává,... ale toto? Spoiler: Naštěstí se ukáže, že zmíněná dáma jede v koksu, takže je to možná omluvitelné.
No a ta hlavní postava! Žena před čtyřicítkou, psycholožka, která je dotčená, že její nejlepší kamarádka ze střední, která teď už bydlí v jiném městě, je vdaná a má 3 děti, už není její nejlepší kamarádka. Asi se během uplynulých dvaceti let nikam neposunula a má pořád rozum té sedmnáctileté holky nebo co měl být kýho šlaka záměr tohoto nesmyslu.
Pak je tady policajt a jeho kamarád, náhodou zrovna šéf naší psycholožky, kteří zřejmě o školených policejních psycholozích nemají moc velké mínění, protože na případu nechají pracovat v minulém odstavci zmíněnou paní, přestože o tuto práci vůbec nestojí.
No a ta poslední kapitola je taky perla. Za takový sladký happyend by se nemusel stydět autor dívčích románků. Ještě tam chybělo to očekávané miminko...
Prostě nesmyslně splácaná blbost s bandou slepic v hlavních rolích.

Lka
08.06.2020

Audio :

Připojuji se k většině názoru. Moc zdlouhavé a vleklé. Vyposlechla jsem si ji jednou a víckrát se k ní už určitě nevrátím.

m_martina
07.06.2020

Knihu jsem sice dočetla, ale nadšená jsem z ní nebyla. Není úplně špatná, ale mně jednou stačilo.

bacouch
09.01.2020

WTF? TAk tohle bylo pro mě tedy čiré utrpení. Neuvěřitelně kravská hlavní postava (asi má být kladná?), která se do všecho motá, vše komplikuje, hystericky se dojímá a má pocit, že ze svého titulu může vpodstatě vést vyšetřování. Měla jsem dojem, že jestli ještě jednou uslyším větu: "Já jsem Lysettina nejlepší kamarádka!", začnu zvracet. Takže milá paní Eleanor Moran, již nikdy více se my dvě nesetkáme. Neplačte. Sama si za to můžete!