Až moc blízko

Lstivé. Zákeřné. Vražedné. Takové jsou tyhle přítelkyně… Mia je úspěšná psychoterapeutka s prosperující praxí, přesto neváhá všeho nechat, když se v telefonu ozve její dlouholetá přítelkyně Lysette a celá zoufalá ji prosí, aby hned přijela. Její kamarádka Sarah totiž spáchala sebevraždu skokem ze střechy parkovacího domu. Zůstal po ní jen mobil s neodeslanou zprávou LITUJI. Mia je odhodlaná zjistit, co se stalo. Jak vysokou cenu za to ale bude muset zaplatit?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354613/big_az-moc-blizko-LF0-354613.jpg 2.665
Literatura světová, Dobrodružné, Thrillery

Vydáno: , Motto

Too Close For Comfort, 2016

Kniha Až moc blízko

lumul

mně se to docela líbilo. Jen jsem poslouchala jako audioknihu a opravdu si myslím, že by paní Štvrtecká měla všechny postavy číst stejným tónem. Její přednes mužských rolí je dost nepříjemný. Vlastně i když se snaží číst povýšené hlasy, dětské hlasy... Škoda

Čmeláček

Spíš takový slabší průměr, kniha se nečetla moc dobře. Tři stars jsou tak akorát :))).

Astraia

Já jsem s knihou zas až takový problém neměla. Čteno jako audiokniha. Jana Čtvrtecká knihu nečetla s bravůrností a dramatickým podáním.
Každou postavu jsem dle interpetčina podání poznávala.
Jednoduše napsaná kniha, u které nebylo potřeba moc přemýšlet, a to jsem zrovna potřebovala. Lehké čtení bez hororového či děsivého napětí

MaJa264

Zdlouhavé, nudné. Stálo mě hodně námahy dočíst knihu do konce.

SilvieSisinka
24.12.2021

Bohužel jsem se do knihy nezacetla.Nebavilo mě to.

Sabina335
12.12.2020

Asi jsem od knihy čekala trochu víc, alespoň podle obsahu na obálce. Kniha se sice četla celkem lehce, ale nedostávalo se mi vůbec žádného napětí. Od thrilleru bych čekala víc, proto hodnotím spíše průměrně.

pastelka53
14.11.2020

Plytké čtení bez jakéhokoli napětí.
Chyběl mi tam spád a většinu knihy se buď někdo litoval nebo se točil v kruhu otázek a odpovědí.

evin84
28.09.2020odpad!

Nedočteno!Knihu odkládám a později se k ní možná vrátím. Nebavila mě.