Archa

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vzrušující thriller o hledání Noemovy archy. Farmakolog Sam Watson je zavražděn, ale před smrtí ještě stačí sdělit několik záhadných slov mladé archeoložce Dilaře Kennerové, jejíž otec před několika lety zmizel na výpravě za svým celoživotním snem: objevit Noemovu archu. Zdá se, že Dilara má nyní na dosah odhalení archy i rozřešení otcova zmizení. Musí však s bývalým příslušníkem speciálních sil Tylerem Lockem uniknout před tajemným a mocným protivníkem, který chce s pomocí archy vyvolat novodobou apokalypsu. Začíná hon, který hlavní hrdiny zavede na ropnou plošinu v severním Atlantiku, arizonskou poušť, palubu luxusní jachty i k úbočí legendární hory Ararat…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76554/archa-rVs-76554.jpg 446
Série

Tyler Locke 1.

Žánr
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, BB art
Orig. název

The Ark, 2009

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Archa

Přidat komentář
Agrim
10.06.2020

Výborné čtení, knížka se mi moc líbila.

Artep25
07.11.2018

Nenadchne,neurazí. Odpočinkové čtení podobné knihám Dana Browna .


pavel-k
11.03.2018

Knížka je moc dobře napsaná, čte se jedním dechem a vůbec jsem jeden nic nedělal, protože jsem se od ní nechtěl odtrhnout. :-)

JPBelmondo
07.04.2017

Velmi podařený, napínavý, nenudící dobrodružný thriller. Kniha se čte sama.

pajom
24.02.2017

trochu jiný Cussler,ale nechá se to číst :-)

pobijecmuch
10.09.2016

"A zahleděla se do jeho krásných modrých očí....."
Typický americký příběh - dobrodružství s jedním velkým klaďasem a fujtajbl náboženským fanatikem. Do toho trocha romantiky a máme tu prý skvělý thriller. Jo, četlo se to dobře, čtenář nemusí moc přemýšlet a večerní četba ho dobře naladí na příjemné spaní.
Kdyby vydavatel BB art neškudlil a místo nesmyslů od Meg Cabot nebo Tasminy Perry, pokračoval ve vydávání série s Tylerem Locke, tak bych si hodil i pokračování. Takto budu pouze snít o dalším příběhu s hrdinou, který má modré oči.

WODAUS
17.08.2013

Čtivé, napínavé, zábavné. :) Povedená kniha. Četla jsem ji hned po vydání a od té doby nedočkavě čekám na autorovo další dílo. :)

memoman
02.12.2012

Zběsile akční honba za artefaktem,který hrozí přepsat bibli a vyhladit lidstvo. Řadový dobrodružný hi-tech thriller,avšak napínavý a nenudící.

1