Arsi Arsi komentáře u knih

Panský dům a jeho dcery Panský dům a jeho dcery Anne Jacobs

Druhý díl se mi líbil víc než první. Zajímavé vyprávění z rodiny Melzerů a smutný pohled do doby 1. světové války. Těším se na další pokračování.

05.10.2018 5 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Mám ráda rodinné ságy a příběh se mi moc líbil. Po drsných detektivkách je to příjemná změna.

27.09.2018 4 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

To nejlepší nakonec. Robert Hunter je prostě jednička. Od knihy nelze odejít, úplně vás vtáhne do děje. Carter je snad jeden z nejlepších současných spisovatelů detektivek. Rozhodně doporučuji přečíst celou sérii.

11.09.2018 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Perfektně napsaná kniha, která vám nedovolí odložit jí. Sice hodně brutální, ale to už k detektivovi Hunterovi patří. Pro čtenáře si silným žaludkem rozhodně doporučuji.

06.09.2018 5 z 5

Matné zlato Matné zlato Virginia Cleo Andrews

To nejlepší nakonec, to platí i u této pentalogie. Smutné a krásné zároveň.

03.09.2018 5 z 5

Utajený drahokam Utajený drahokam Virginia Cleo Andrews

Čtivé, napínavé a zase čtivé.

27.08.2018 5 z 5

Falešný třpyt Falešný třpyt Virginia Cleo Andrews

Další skvělé pokračování románu. Napínavé a poutavé.

24.08.2018 5 z 5

Perla v mlze Perla v mlze Virginia Cleo Andrews

Jako obvykle, čtivé a napínavé.

23.08.2018 5 z 5

Rubínová zář Rubínová zář Virginia Cleo Andrews

Skvěle napsaná kniha se zajímavým dějem. Vrhám se na další díl.

18.08.2018 5 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Válka ve Francii. Neuvěřitelně silný příběh dvou naprosto rozdílných sester. Je tam láska, utrpení, odvaha, statečnost a odhodlání. Závěr knihy mi vehnal slzy do očí. Pořád musím o knize přemýšlet.
Určitě se ke knize ještě vrátím. Rozhodně doporučuji přečíst.

11.08.2018 5 z 5

Díky za vzpomínky Díky za vzpomínky Cecelia Ahern

Pěkně napsaná, čtivá kniha. Dost jsem se bavila při čtení o vztahu otec - dcera. Byly tam hodně vtipné poznámky na toto téma. Perfektní kniha na dovolenou.

06.08.2018 4 z 5

Stůj při mně Stůj při mně Daniela Sacerdoti

Ideální kniha na dovolenou. Krásný, emotivní příběh o nenaplněném mateřství. Sice s předvídatelným koncem, ale to vůbec nevadilo.

28.07.2018 4 z 5

Záhada na zámku Styles Záhada na zámku Styles Agatha Christie

Poirot je prostě klasika. Docela zamotaný příběh a hlavně - netečou tam potoky krve. Agatha Christie byla a je stále "královna detektivek".

24.07.2018 4 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Další skvělá detektivka s Kim. Angela Marsons píše skvěle, umí rozehrát napínavý příběh se skvělými zápletkami. A perfektně okořeněné s obávanou Alex. Její knihy mají hlavu i patu a čtenář je vtažen do děje. Těžko se od knihy odchází. Už se těším na další díly.

22.07.2018 5 z 5

Malé ženy Malé ženy Louisa May Alcott

Kniha tak trochu výchovná, tak trochu naivní. Dočetla jsem, ale těžko se ke knize někdy vrátím.

14.07.2018 3 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Další skvěle napsaná kniha. Napínavý příběh, který má spád. Těžko se od takové knížky odchází. Doufám, že Robert Bryndza, nás čtenáře, nenechá dlouho čekat na další díly.

08.07.2018 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Další skvěle napsaná detektivka. Svižná, čtivá a zajímavá zápletka. Robert Bryndza prostě nezklame.

01.07.2018 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Další skvělá kniha od Roberta Bryndzy. A ještě lepší než první díl. Autor prostě "zraje". Děj má spád a čte se to samo. Rozhodně doporučuji.

27.06.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Detektivka mě vysloveně "bavila". Zajímavá zápletka a šéfinspektorka Erika Fosterová, průšvihářka, mi byla sympatická a vždycky jsem čekala, co zase provede. Kniha měla spád a četla se jedním dechem. Už sahám po další...

22.06.2018 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Příjemné oddychové a velmi vtipné čtení. Těšila jsem se na každou novou kapitolu a na nový recept. Vybrala jsem si jí kvůli čtenářské výzvě a jsem za to moc ráda. Těším se na další knížky od Kateřiny Petrusové.

14.06.2018 4 z 5