Falešný třpyt

Falešný třpyt https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36478/falesny-trpyt-DhA-36478.jpg 4 88 14

Landry série

LANDRY II. série

3. díl

Pentalogie: Rubínová zář, Perla v mlze, Falešný třpyt, Utajený drahokam, Matné zlato Další románová pentalogie, v níž komplikované rodinné vztahy přinášejí nečekané i tragické zvraty událostí.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

All that glitters , 1995

georginaa
04.10.2020 5 z 5

Další díl o Ruby, která se dost změnila a začíná se rozvíjet další příběh plný zvratů.

hana.v
29.03.2020 5 z 5

Druhý díl pentalogie nebyl tak dobrý, jako první a tento třetí, ze kterých jsem byla nadšená. Sice mě trochu štvalo, jak Ruby pořád někomu ubližovala a neřeší se skoro nic jiného, než smrt blízkých osob. V závěru je ale knížka hodně čtivá s napínavým příběhem, od kterého se nejde odtrhnout. Myslím ale, že je dobré v nejlepším přestat a nevím, jestli se mi chce do dalších dílů vůbec pouštět.

ivca84
23.03.2019 4 z 5

osud Ruby zamichal kartami uplne na plno dosla snad az na dno svych sil

Arsi
24.08.2018 5 z 5

Další skvělé pokračování románu. Napínavé a poutavé.

Gibis
14.08.2018 4 z 5

Sága se čte opravdu skvěle, stránky ubíhají jako nic. Jen mi připadá, že té smrti je kolem Ruby nějak příliš. Nebudu vyjmenovávat, kdo všechno z Rubiiných blízkých zemřel, abych nespoilerovala, ale od prvního dílu je jich požehnaně. A záměna sester mi taky přišla přes čáru, na to, jak je Ruby citlivá, myslím že by to neudělala. Ale i přesto se moc těším na další díl a jsem hodně zvědavá, jak autorka znovu zamíchá jejím osudem.

Danago
03.12.2017 5 z 5

První díl se mi líbil moc, druhý mi připadal trošku slabší , ale třetí díl posunul laťku zase o něco výš. Příběh Ruby je v tomto díle plný zvratů a překvapení, lásky i nenávisti a hlavně spousty intrik ze všech stran. Autorka umí psát opravdu velice poutavě a napínavě. Za mě byl tento díl zatím nejlepší.

LuckyZ
19.11.2017 4 z 5

Zase další rozvláčné vyprávění. čte se velmi lehce a rychle. Čtení o tajenství a přetvářce. Zápletka o záměnně sester dost uhozená.

monte
24.07.2017 4 z 5

Pěkné, čtivé, pokračuji ve čtení dalšího dílu

TessaJean
01.10.2016 5 z 5

Jsem nadsena. Zatim nejlepsi dil co jsem cetla.. uvidime jake bude pokracovani....

Marselle
11.03.2016 5 z 5

Mám dočteno, a opět jsem nadšená. Co díl, tak stále větší napětí a tentokrát to byla vážně smršť událostí. Některé události, které se staly mě mrzely, ale asi se daly předpokládat. Po tomto díle jsem ještě více zvědavá na to, co Ruby čeká v tom dalším.

cukrovka
02.03.2016 4 z 5

Skvěle napsané. Jen mi to přišlo až moc kruté. Štěstí jednoho je vyváženo bolestí druhého. Litovala jsem všechny.

Edona
06.09.2015 4 z 5

První 2/3 knihy byly naprosto poutavé, jako by dva předchozí díly byly jenom předehrou k této smršti.. Nicméně hlavní hrdinka Ruby mě v tomto díle nesmírně zklamala.

gabca007
29.11.2013 5 z 5

V druhé části ( Perla v mlze ) jsem musela hrdinku obdivovat,protože to všechno co naložila autorka za hrůzy na hřbet patnáctileté dívky bylo neskutečné. A ona se se vším vypořádala s obdivuhodnou hrdostí. A i když tato část končí tak jak končí, musíte Ruby prostě obdivovat. Zato v této knize mne Ruby spíš zklamala. Všechno co v prvních dvou knihách na Ruby obdivujete je pryč. Jako kdyby autorka dvojčata zaměnila. Ale je to jen román, a proto si budu říkat, že ve skutečnosti by takováto Ruby lidem, které kdysi milovala takto ublížit nedokázala. Autorka však píše perfektně a nechává nás v napětí až do poslední chvíle.

modranka
13.09.2013 4 z 5

SPOILER:
Tak táto časť série bola hodne, hodne zamotaná a napínavá až po poslednú stránku. Excentrická Gisselle bola riadne protivná a za svoje krutosti sa dočkala zaslúženého trestu. Ale aj Ruby si zaslúžila trest a aj ona sa ho dočkala v podobe hroziacej straty svojej dcéry. Fakt som chvíľami nevedela, ktorému z mužov mám držať palce. Paulovi alebo Beauovi? Chvíľami som nenávidela aj Ruby, za jej vášeň, a za to, že všetko čo ju učila babička s akousi ľahkosťou zahadzovala za hlavu a začala ubližovať ľuďom, ktorí ju milovali, rovnako ako jej sestra Gissella.

ságy

Virginia Cleo Andrews