Falešný třpyt

Pentalogie: Rubínová zář, Perla v mlze, Falešný třpyt, Utajený drahokam, Matné zlato

Další románová pentalogie, v níž komplikované rodinné vztahy přinášejí nečekané i tragické zvraty událostí.

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36478/falesny-trpyt-DhA-36478.jpg 4.571

LANDRY II. 3.

Vydáno, Ikar (ČR)

All that glitters, 1995

Kniha Falešný třpyt

georginaa
04.10.2020

Další díl o Ruby, která se dost změnila a začíná se rozvíjet další příběh plný zvratů.

hana.v
29.03.2020

Druhý díl pentalogie nebyl tak dobrý, jako první a tento třetí, ze kterých jsem byla nadšená. Sice mě trochu štvalo, jak Ruby pořád někomu ubližovala a neřeší se skoro nic jiného, než smrt blízkých osob. V závěru je ale knížka hodně čtivá s napínavým příběhem, od kterého se nejde odtrhnout. Myslím ale, že je dobré v nejlepším přestat a nevím, jestli se mi chce do dalších dílů vůbec pouštět.

ivca84
23.03.2019

osud Ruby zamichal kartami uplne na plno dosla snad az na dno svych sil

Arsi
24.08.2018

Další skvělé pokračování románu. Napínavé a poutavé.

Gibis
14.08.2018

Sága se čte opravdu skvěle, stránky ubíhají jako nic. Jen mi připadá, že té smrti je kolem Ruby nějak příliš. Nebudu vyjmenovávat, kdo všechno z Rubiiných blízkých zemřel, abych nespoilerovala, ale od prvního dílu je jich požehnaně. A záměna sester mi taky přišla přes čáru, na to, jak je Ruby citlivá, myslím že by to neudělala. Ale i přesto se moc těším na další díl a jsem hodně zvědavá, jak autorka znovu zamíchá jejím osudem.

Danago
03.12.2017

První díl se mi líbil moc, druhý mi připadal trošku slabší , ale třetí díl posunul laťku zase o něco výš. Příběh Ruby je v tomto díle plný zvratů a překvapení, lásky i nenávisti a hlavně spousty intrik ze všech stran. Autorka umí psát opravdu velice poutavě a napínavě. Za mě byl tento díl zatím nejlepší.

LuckyZ
19.11.2017

Zase další rozvláčné vyprávění. čte se velmi lehce a rychle. Čtení o tajenství a přetvářce. Zápletka o záměnně sester dost uhozená.

monte
24.07.2017

Pěkné, čtivé, pokračuji ve čtení dalšího dílu