AnnaNes AnnaNes komentáře u knih

Zachraň nás Zachraň nás Mona Kasten

Pěkné zakončení, na můj vkus trochu uspěchané. Přála bych si více kapitol z pohledu Jamese a Ruby.
Cením, že v každé větě nebyla maminka a tatínek. Zároveň vím, že to není vina autorky, ale nakladatele/tiskárny, ale proč ty prázdné stránky mezi kapitolami? Dost mě to rušilo a knížka měla ještě o X stran méně.

31.03.2022 3 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Začátek mě moc nebavil, víc se mi líbil první díl. Nejvíc jsem si užívala dialogy mezi Camem a Jo, zároveň mě dost štval její nedostatek sebevědomí a naivita. Kniha se mi líbila spíše ke konci, jakmile se postavila sama za sebe.

Je smutné, jak jedna malá poznámka může někoho poznamenat a dotyčný ztratí sebevědomí a myslí si o sobě to nejhorší.

30.03.2022 3 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Nejlepší série, co jsem kdy četla - od knížky se nešlo odtrhnout, čtivá, dojemná i slza na konci ukápla. Ještě dlouho nad ní budu přemýšlet.
Mým favoritem je ale díl druhý.
Těším se, až se později vrátím a přečtu si pokračování.

29.03.2022 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Jedna velká jízda, nemám slov! Skvělá knížka, všechno jsem Sarah sežrala i s navijákem, a pak jen koukala, jak to dopadlo. Vztah Rhyse a Feyre naprosto zbožňuju. I přestože je knížka dlouhá, čtení mi krásně uběhlo a já se nemůžu dočkat dalšího dílu a myslím, že mě bude mrzet, že příběh nebyl delší. Kdyby šlo dát víc hvězdiček, dala bych.

25.03.2022 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Jedním slovem skvělý! Knížka se četla sama. Sarah jsem si oblíbila a nemůžu se dočkat přečtení zbytku série.

20.03.2022 5 z 5

Freed Freed E. L. James (p)

Nevím, jestli to bylo tím velkým rozestupem mezi díly nebo jsem “dospěla”, ale nijak zvlášť mě to nenadchlo a ty části příběhu, kde jsem se těšila na Chrisův pohled, mi přišly odfláknuté. Kdyby autorka vyškrtla polovinu sexuálních scén, vyšlo by to nastejno a kniha mohla být o půlku kratší.
Škoda, protože jsem se na ni celkem těšila a nakonec jsem byla jen ráda, že ji mám konečně dočtenou.

18.03.2022 2 z 5

Vojvoda z Montgomery Vojvoda z Montgomery Evie Dunmore

Příjemná oddechová kniha. Asi by se mi líbilo, kdyby byl jejich vztah více rozvinut.

14.03.2022 3 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Včera jsem dočetla Rozmazlenou princeznu, které bych vytkla snad úplně všechno. Pro zajímavost a i menší počet stran jsem se rozhodla přečíst Defy. Příběh mě bavil stokrát víc, až mě zamrzelo, že nemá víc stran.
Psala obě ta stejná autorka?
Díky téhle zvážím, zda nedát šanci i pokračování.

09.03.2022 3 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Na začátku mě štval styl psaní, nedařilo se mi začíst. Pak co to bylo za hrozný vztah matka dcera. Toxickej vztah Darii a Penna. Chvílemi jsem myslela, že knihu nedočtu. A ani nechápu tak vysoké hodnocení.

08.03.2022 2 z 5

Bible vagíny Bible vagíny Jen Gunter

Kniha je velice čtivě napsaná. I přestože je primárně určená pro Ameriku, každý si najde to své a dozví se nové informace. Ne se vším v knize souzním, ale celkově se mi líbila.

07.03.2022 4 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Popletla jsem si díly, takže tohle je moje první od Cartera. Líbila se mi, i když mě trochu štvalo, jak je každá kapitola na 2-3 stránky a končí otevřeně. Věřím, že to bude o zvyku a nemůžu ho srovnávat s Nesbøm. Jsem zvědavá na další díly.

04.03.2022 4 z 5

Co když se utopíme Co když se utopíme Sarah Sprinz

Během čtení mi vadilo, jak často byl zmiňován její bratr. Celkově se mi příběh líbil.

03.03.2022 4 z 5

Prudký vzlet Prudký vzlet Bianca Iosivoni

I druhý díl se mi líbil, ale na mě celkem depresivní, chtěla jsem ji rychle dočíst. Jak psal někdo níže, souhlasím se spojením obou knih do jedné. Série i tak stojí za pozornost, líbila se mi.

02.03.2022 4 z 5

Strmý pád Strmý pád Bianca Iosivoni

Slyšela jsem spíše negativní ohlasy, ale mně se kniha líbila. Autorka si udržela moji pozornost a neměla jsem tendenci přeskakovat.

28.02.2022 4 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Příběh se mi moc líbí, ale je tam prostě něco, co mi trochu vadí. Asi že je to zdlouhavější. 4/5*

21.02.2022 4 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Kaden a Rafe nebo Rafe a Kaden.
Pěkně mě zmátla, takže jsem si je popletla.
Příjemné čtení.

19.02.2022 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

To byla taková blbost! Přečetla jsem tak 100 stran, a pak přeskakovala, vůbec jsem se nedokázala začíst. Ani si ji nedám do kolonky přečteno, protože jsem nezvládla ani půlku. A to se mi ostatní knihy od autorky líbili.

18.02.2022 1 z 5

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

Příjemná oddechovka, žádný zázrak. Škoda, že autorka děj trochu víc nerozvinula - jak kdyby se vše odehrálo během jednoho měsíce.

17.02.2022 3 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Totální pecka.

13.02.2022 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Jedním slovem super! S dalším dílem lepší a lepší. Hltala jsem každé slovo. Hrozně jsem si oblíbila Jeřába, tak snad se mu bude autorka věnovat i nadále.

12.02.2022 5 z 5