ankaras Online ankaras komentáře u knih

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Na další díl jsem se těšila a zklamaná opět nejsem. Chris Carter předvedl morbidní a nechutnou práci na jedničku!

25.09.2016 5 z 5

Smršť Smršť Johan Theorin

S duchařinou jsem se v knize setkala poprvé a přiznávám se, že pocit strachu se dostavil. Dítětem tohoto otce bych být nechtěla, stačila by mi taková strašidelná vilka a ještě, aby mě tam nechával samotnou :). Pokračuji dále v této sérii, přijde mi lepší a lepší.

17.09.2016 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Známí se ptají: "Jak to můžeš číst?". Úplně jednoduše, miluju jeho knihy, je to prostě luxus.

13.09.2016 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Slaďák jak má být :). To se autorce opravdu povedlo.

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Nádech, přečteno, výdech a v zimě žádní sněhuláci :)!

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Skvělá kniha, skvělý spisovatel!

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Zatím má nejoblíbenější kniha od Chrise Cartera. Mám od něho vše přečtené a netrpělivě čekám na další knihu, která dorazí na konci září. Jak to jen říct? Je to prostě MAZEC! :)

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Opět jsem od knihy moc nečekala, ale překvapila. Zaujme nečekaným zvratem v předpokládaných událostech.

12.09.2016 4 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Nedoporučuji k čtení jako první knihy od tohoto autora.

12.09.2016 2 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

5. Joona Linna byl dechberoucí. Na scénu ze sklepa, kdy se mi chtělo řvát: "Běž, běž, běž.." nezapomenu.

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Tak to moc dobré tedy nebylo. Hodně se mi stává, když se jedná o bestseller, tak s ní mám problém. Po dočtení mi blesklo hlavou, že to je jak číst film. Veškerá zápletka na posledních stránkách a celá kniha o ničem.

12.09.2016 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Asi je se mnou něco špatně, ale zařadila jsem se mezi ženy, které tuto slátaninu v polovině odkládají a nechápají, co na tom ostatní mají. Ze slovního spojení - "Moje vnitřní bohyně" mám už osypky.

12.09.2016 2 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Muži, kteří nenávidí ženy - mé první sáhnutí po detektivce a hned vyšlo tak parádně! Tato kniha a i následující dvě, které přišly později, jsou pro mě tím nejlepším, co jsem kdy četla a asi i číst budu. Je to už trochu "těžší čtení" a na začátku si opravdu vynutí soustředěnost čtenáře. Pokud se nebudete moci začíst, nevzdávejte to! Tato trilogie za to prostě stojí.

12.09.2016 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Přiznávám se, že jsem se až k tomuto třetímu dílu dostala pouze proto, že jsem si zamilovala hlavní postavy a zajímal mě jejich osud. Jen kvůli nim si ráda přečtu i další pokračování (pokud vyjde).

Kruh Kruh Bernard Minier

Opět skvělé čtení a napínavý děj.

Mráz Mráz Bernard Minier

Martin Servaz a s ním Bernard Minier se dostali díky tomuto super thrilleru do mého hledáčku. Překvapilo mě, jak moc dobré to bylo. Už je v oblíbených a pohlídám si jeho knihy.

Jak poznat psí duši Jak poznat psí duši Rudolf Desenský

Rudolf Desenský opravdu zná a umí jako nikdo jiný, má to prostě v sobě. Na to podle mě majitel nesmí zapomenout a přistupovat k této knize jako k rádci a vybrat si pouze některé rady. Každý vztah pes/člověk je totiž jiný a každý pes je jiná osobnost.

11.09.2016 4 z 5

Reportér Reportér Sandra Brown

Romány od Sandry Brown čtu od střední školy. Reportér patří mezi ty opravdu vydařené.

Tma Tma Bernard Minier

Líbil se mi první díl, vrhla jsem se na druhý a třetí hodně překvapil, autor stupňuje napětí a to opravdu oceňuji. Těším se na další knihu.

11.09.2016 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Prima detektivka, propracovaná, vtáhne do děje, jen musím trochu vytknout autorovi konec. Přišel mi moc ustřižený, dalo se z něj vytěžit mnohem více. Po dočtení jsem zazmatkovala, zda jsem pochopila vše správně, protože mi jedna část celého děje přišla naprosto nedořešená. Sovu si ale přečtu.