Anka. Anka. komentáře u knih

Polibek Polibek Anna Todd

I přes to všechno je Hardin moji nejoblíbenější postavou knihy.

30.03.2019 2 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Právě jsem ji dočetla a... Chci brečet, křičet, radovat se, chci jim, těm mým fiktivním uzasnakum, které opravdu miluju, poslat všechnu svoji sílu a odhodlání.. až se s někým zase budu hádat o tom, jestli je lepší knížka nebo film, fláknu ho po hlavě touhle knížkou, a budu mu stát za krkem než si ji nepřečte a neumře stejně jako já.. a teď mě nerušte, jdu číst další díl

12.02.2019 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

No, to bychom měli..???? autorka ve mně přesně vyvolala ty pocity co chtěla, aby čtenář měl.. úplně všechny. Jsem loutka jejího příběhu

12.02.2019 5 z 5

Papírová srdce Papírová srdce Claire Contreras

Co k tomu říct. Asi si najdu spisovatele, pokud to všichni takhle umí se slovy! :D Krásná knížka, sladce nereálná ale přesto užitá :)

16.04.2017 4 z 5

Kaleidoskop srdcí Kaleidoskop srdcí Claire Contreras

No páni :D pokud já si někdy najdu manžela, bude to zázrak. Jak se mám soustředit na kluky v okolí, když vím, jak má vypadat ten dokonalý? :D Chci reálného Olivera, prosím

22.03.2017 5 z 5

Osudný polibek Osudný polibek Maggie Stiefvater

Knížka vás napne, abyste pak zjistili, že nejsou další díly? :D ale notak. Dejte mi to prosím v aj

22.03.2017 4 z 5

Křišťálový meč Křišťálový meč Victoria Aveyard

Jako by mi na hlavu vylili kyblík ledové vody. Mrazící, smrtící a děsivý osud Mare. Knížka doslova přeplněná vraždami, zradou, ale i odvahou, nadějí, sebeobětováním. Mare je neuvěřitelná.
Tím, jak od sebe všechny odhání (hlavně Cala!!), mě s každou následující stránkou štvala víc. To ale dělá Křišťálový meč další z řádky velmi dobrých knih. Vyvolala ve mně přesně ty emoce, jaké autorka chtěla aby čtenář měl. Zlost, strach, děs, překvapení, bolest.... To jak si Mare ostatní drží od těla, aby uchránila jak sebe, tak je, je na jednu stranu neuvěřitelně vytáčející i pochopitelné. Člověk, který je sám, se k nikomu nemusí poutat, nemusí trpět za ostatní. To Mare chce, ale nevede se ji to.
A ten konec??!! No teda. Jsem napnutá jak elektrické vedení. Doufám, že si nakladatelství pospíší a dá mi konečně ten happy end!!! Mare s Calem. Protože jestli to tak nebude, co bude se mnou? Bude ze mě šílenec, až se z toho zblázním.

22.03.2017 5 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Co si budeme povídat. I takhle staré knihy mohou být aktuální. Dát téhle moderní jazyk, byl by z toho bestseller.

06.03.2017 4 z 5

Čtvrtý hrob pod nohama Čtvrtý hrob pod nohama Darynda Jones

NEJLEPŠÍ!!!
Sice naše knihovna zatím nedisponuje čtvrtým dílem a musela jsem knížku přelouskat v aj, ani jazyková bariéra mi nezabránila si příběh užít naplno. Reyes je v originále ještě pekelnější a víc sexy :D ano já vím, nemožné se stalo skutečností,
Takže kdo se nebojí zapojit do akce svoji část mozku s pár anglickými frázemi, rozhodně doporučuju číst, a nečekat na překlad. A kdo je líný se snažit, aťsi! :D Můžu Vám pak napsat, co se děje dál. Mám totiž stažený i osmý díl :D

25.01.2017 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Perfektní. Eadlyn je skvělá, líbí se mi její slovní narážky, jak je nepoddajná, oddaná vládnutí. Charakterem je mi blízká.
Co se týče děje, nepřekypovalo to akcí, což může někomu vadit. V porovnání ve Selekcí to bylo méně akční, přesto jsem se nenudila. Konec mě, upřímně, velmi šokoval. Těším se na pokračování.

11.12.2016 5 z 5

Odkaz Odkaz C. J. Daugherty (p)

Super, Super, Super!!!!!
Nemohla jsem vydržet, čtu další díly v angličtině :) doporučuji

22.11.2016 5 z 5

Zkouška Zkouška Joelle Charbonneau

Ve srovnání s HG a Divergenci, za mě rozhodně nejlepší. Napínavé, děj má spád. -1 hvězda za hlavní postavu. Líbilo se mi její uvažování, ale místy byla příliš naivní. Na druhou stranu, byl to záměr autora v nás vyvolat takový pocit. Takže u mě je tato knížka ve své kategorii velice vysoko

08.11.2016 4 z 5

Noční škola Noční škola C. J. Daugherty (p)

Co může být lepšího, než že vás chrání dva nejkrásnější kluci ze školy? Když tedy odhlédnuod faktu, že se vás snaží zabít nějaký fanatik, je to sen každé holky. A pokud potřebujete další jména na svůj seznam dokonalých knižních kluků, holky, Carter a Sylvain tak rozhodně nesmí chybět.(A netvařte se, že žádný seznam nemáte. Každá má.)
Úžasně čtivá knížka, překonala očekávání. I přes svůj název se v ní neobjevilo žádné nadpřirozeno, upíří a vlkodlaci, i když jsem do posledních stránek čekala, že se tam objeví. Er-forma dodává objektivnější pohled na děj.
Sečteno podtrženo, pět hvězd úplně s přehledem. S oblibou říkám, že tahle knížka je prostě k uňuchňaní. Jen si ji přečtěte a uvidíte. Vždyť každá toužíme po dokonalém klukovi s se skolny ochraňovat.

05.11.2016 5 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Příjemná, ne vyloženě typicky romantická knížka. Hezký psychologický kontext, zajímavé, i když trochu průhledné zvraty... Čtení bylo stejné, ale i zároveň jiné než jsem kdy měla tu čest přečíst.
Nešťastný život Joshe, který v životě ztratil všechno, a Sluníčka, která ztratila sebe. Kdo ví, co je horší?
Příběh se mi moc líbil, už jen proto, jak oddechové čtení to bylo :) určitě doporučuji, člověk se zasměje a někdy i vyděsí :D

15.06.2016 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Hezká oddechovka s předvídatelnou zápletkou a princem na bílem koni. Čtivé, vtipné, svěží. I přes děj plný klišé to bylo krásné a pohodové čtení :)

24.05.2016 4 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Ze začátku, než se to trochu rozjelo, jsem se do toho nemohla začíst. Co čert nechtěl, pak jsem to pro změnu zase nemohla odložit... Nechápu, proč tak dobré knihy mají tak málo stran... Zavedla bych zákon, že ty dobré musí mít alespoň 500 stran!!! :D ale stejně by to nakonec bylo málo...
Hvězdička za úžasný námět, hvězdička za svěžest psaní, další za Třesky Plesky vsuvky a ještě jedna za vedlejší postavy (Henry je fakt k sežrání). Sečteno, podtrženo - 4 dost slušné hvězdičky. Do pěti mi chyběl trochu napínavější konec a propracovanější zápletka.
Když to vezmu kolem a kolem, někdy je fajn zabrousit do dětského oddělení v knihovně a přečíst si nějakou sladkou oddechovku. Ještě štěstí, že vyšly už další díly série

17.04.2016 4 z 5

Nesmrtelná koruna Nesmrtelná koruna Richelle Mead

Už aby se ty dva dali dohromady, jinak to nepřežiju

15.04.2016 5 z 5

Šachovnice bohů Šachovnice bohů Richelle Mead

Neuvěřitelné... Nechápu jak Richelle může stále vymýšlet něco tak úžasného.. Zajímavé je také, jakým způsobem postupně odkrývá minulost postav... V téhle knížce nejsou stránky jen vypravěči děje, ale klíči k tajemství ❇®

09.04.2016 5 z 5

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Opravdu krásné čtení. I když byl příběh Doriana zajímavý, nezlobila bych se, kdyby Oscar napsal knihu o Henrym Wottonovy a o jeho názorech... Často mě až zaráželo, jaké má filosofické a hlubokomyslné myšlenky

26.03.2016 4 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead