anetka11 anetka11 komentáře u knih

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Kvůli konci nedávám plné hodnocení. Konec není dobře domyšlen a už vůbec není realistický. Těžko se dá uvěřit, že by tohle všechno Amy prošlo.

31.12.2014 4 z 5

Pro mě zbytečná kniha.

28.08.2014 2 z 5

Na vine sú hviezdy Na vine sú hviezdy John Green

Emotional rollercoaster.

26.05.2014 5 z 5

Výchova dívek v Čechách Výchova dívek v Čechách Michal Viewegh

Četlo se to dobře a v podstatě mě to i bavilo. Ale nemůžu se zbavit dojmu, že děj je prostě o ničem. Přijde mi, že si Viewegh prostě vypisuje svoje mindráky na papír. Ne vlastně! Vypisuje si je do Windowsu.

04.11.2013 3 z 5

Vyhoďme ho z kola ven Vyhoďme ho z kola ven Ken Kesey

Hodne precenovana kniha. McMurphy je skvela postava a bavila me ale halucinace nacelnika a jeho vzpominky na detstvi me teda nudily k smrti.

28.10.2013 4 z 5

Želary Želary Květa Legátová (p)

Pěkná knížka, ale já se v tom prostě ztrácela.

05.10.2013 2 z 5

Puls Puls Stephen King

Kniha se mi moc líbila až na ten konec... jaký to má smysl nechávat ho otevřenej??...

28.09.2013 4 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Rowlingova ma vsechny souvislosti skvele promysleny a vsechno se uzasne propojuje. Můj oblíbený díl. :)

24.09.2013 5 z 5

Blaze Blaze Richard Bachman (p)

Nápad na děj není špatný. Bohužel je to psáno poněkud nezáživně.

16.09.2013 3 z 5

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Jedna z mých nejoblíbenejsich knih! Mohla bych ji číst znova a znova.

Ostře sledované vlaky Ostře sledované vlaky Bohumil Hrabal

Hrabala už nikdy víc! Děj není špatný ale ta forma jakou to je zformulováno je prostě šíleně nudná. Tenhle malý uzlíček sem četla celý týden!

16.09.2013 2 z 5

Konec civilizace Konec civilizace Aldous Huxley

Huxley byl fakt genius. Sice docela naročne čtení mi chvilema přišlo ale vzdycky se na dalsi strance našlo něco co me uprimne šokovalo a fascinovalo najednou..

Frankenstein Frankenstein Mary Wollstonecraft Shelley

Užasny Užasny Užasny!! Moje nova oblibena knižka a už se nemuzu dočkat až si ji přečtu znova.
Chvilema sem už ani nevedela koho je mi víc líto. Jestli Viktora nebo zrůdičky..

Anna Karenina Anna Karenina Lev Nikolajevič Tolstoj

Ikdyž na ruskou literaturu vůbec nejsem tak Anna Karenina je fakt skvělá knížka a byla by ještě lepší kdyby tam nebyla nudná postava Levina a ty jeho rádoby zemědělské rady...

16.09.2013 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Sice jsem četla knihu až po zkouknutí filmu ale ani to mi nezkazilo zážitek z knihy a knížku sem si naramně užila :)

16.09.2013 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Podle meho jeste lepsi nez jednicka!! Na harryho proste nic nema..

16.09.2013 5 z 5

The Diamond as Big as the Ritz / Diamant velký jako Ritz (dvojjazyčná kniha) The Diamond as Big as the Ritz / Diamant velký jako Ritz (dvojjazyčná kniha) Francis Scott Fitzgerald

Dobry počtení na zabití času. Konec mě ale zklamal.

16.09.2013 3 z 5

Cizinec Cizinec Albert Camus

Četla sem kvuli maturitě a musim řict že vubec nelituju..

Smrt krásných srnců Smrt krásných srnců Ota Pavel

Moc příjemná knížka na čtení. Líbí se mi jak je období války líčeno z trochu jiné strany a s takovou lehkostí a nadhledem.

22.04.2013 4 z 5