andy_nejedla andy_nejedla komentáře u knih

Ve tvých očích Ve tvých očích Nicholas Sparks

Knihy, které jsem od Sparkse zatím četla, byly romantické. Tahle byla jiná, ale i tak jsem ji přečetla téměř jedním dechem. Myslím, že spojení romantiky a detektivky není špatný nápad.
"Tak jo"

18.01.2021 4 z 5

Píseň zítřka Píseň zítřka Alice Peterson

Krásná kniha. Zároveň je kniha poučná pro lidi, co neznají CF. No a album Daydreams si půjdu rovnou stáhnout a hodit do mobilu... :-)

13.04.2020 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Krásná kniha, konec knihy mě nakonec mile překvapil :)

13.09.2019 5 z 5

Život ve dvou Život ve dvou Nicholas Sparks

Krása! Několikátá knížka od Sparkse a těším se, až si přečtu nějakou další :)

12.07.2019 5 z 5

Podle mě nejlepší kniha od tohoto autora. Oproti minulým dvoum knihám ubyly zbytečně dlouhé pasáže. Tento příběh se čte sám a samozřejmě v něm nechybí skvělý humor, jako ve Staříkovi a Analfabetce. :-)

20.07.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Tohle bylo stejně dobrý, jako byli Manželé odvedle. :-) Velmi čtivé, kapitoly na sebe krásně navazují a konec jsem nečekala. Doporučuji :-)

11.07.2018 5 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Třetí knížka, kterou jsem od Jojo přečetla a určitě si přečtu další. Její styl psaní je skvělý. Knížka je oddychová, ale ne nudná. Příběh je napínavý až do poslední stránky. :-) Určitě doporučuji!

16.09.2017 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Knížku jsem četla už v lednu a byla jsem z ní uplně nadšená a dneska jsem viděla i film a bylo to stejně skvělé! :-) Určitě doporučuji.

06.10.2016 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Po dlouhé době jsem si zas vzala další díl ze série Harry Hole a moc se těším na další, jen co přijdu domů, tak ho vyndám z knihovny. Knížka je čtivá, úplně vás pohltí.

16.01.2024 5 z 5

Svědectví Svědectví Margaret Atwood

Oproti Příběhu služebnice se mi kniha četla mnohem lépe, každopádně u Služebnice jsem byla dost ovliněná seriálem, který byl za mě prostě lepší. Svědectví jsem přečetla jedním dechem a jsem nadšená.

13.06.2022 5 z 5

Sladká pomsta Sladká pomsta Jonas Jonasson

Opět skvělá kniha, párkrát jsem se zasmála, jindy jsem se zas zamyslela. Super :-)

18.06.2021 4 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Kniha mě pohltila hned ze začátku a nepustila mě až do konce. Četla se mi mnohem líp než Hadrový panák.
V příběhu chyběl Wolf, ale snad bude v knize Konec hry, kterou začnu číst, co nejdříve. Příběh nebyl předvídavý, tudíž jsem na konci byla dost překvapená.

03.03.2021 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Za mě nejslabší kniha od Hartla. Taková nemastná/neslaná.

26.12.2020 3 z 5

Skvěle zpracované, určitě se ke knize vrátím, když si nebudu vědět s něčím rady.

05.12.2020 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Pokaždé když jsem vzala knížku do ruky, tak mi 2-3 stránky trvalo než jsem se začetla, ale poté se mi četlo dobře. Konec mě překvapil a předpokládám, že Loutkář na tuto knihu navazuje a já se dozvím o Wolfovi víc.

08.08.2020 3 z 5

Šeptající dívka Šeptající dívka Marko Hautala

Nevím, co si o knize vlastně myslet... Musím říct, že se četla vlastně sama, hodně jsem se při čtení bála. Ve 3/4 knihy mi to přišlo ale jako strašné scifi, které pak naštěstí skončilo, avšak v knize absolutně nebylo vysvětleno nic a najednou skončila.

18.04.2020 2 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Moje druhá kniha od této autorky, přečteno jedním dechem. Super knížka, doporučuji :)

06.09.2019 5 z 5

Svatba Svatba Nicholas Sparks

Co na to říct? Mohlo by to bejt lepší, ale i horší... Nádherná knížka ❤

14.04.2018 5 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Paráda... Úžasný příběh, úžasně napsané, přečteno ve vlaku za dvě hodiny. :-)

12.11.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Mně se kniha velmi líbila, přečetla jsem ji rychle, protože kapitoly na sebe navazovaly tak, že jedna končila napínavě a další tím začínala. Jo a konec mě překvapil a kdyby bylo pokračování, tak do něj jdu hned.

31.08.2017 5 z 5