Sladká pomsta

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nejlepší pomsta je ušitá na míru! Od autora bestselleru Stoletý stařík. Spoře oděný Masaj v centru Stockholmu, kde mrzne, až praští. Geniální podnikatel prodávající pomstu na klíč. Pár toužící po odplatě. A ten, kterému se chtějí všichni pomstít. Kdo se ještě zamotá do zběsilého víru událostí a jakou roli bude hrát dvojice obrazů nejasné ceny? Jde o skutečná díla, či o padělky? A co s tím má společného papež? Začíná nepředvídatelná jízda napříč kontinenty a světem umění, která vám nedá vydechnout....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450950/big_sladka-pomsta-4XS-450950.jpg 4338
Žánr:
Literatura světová, Romány

Vydáno: , Panteon
Originální název:

Hämnden är ljuv AB, 2020


více info...
Nahrávám...

Komentáře (93)

Kniha Sladká pomsta

theale
včera

Tak jsem se zas nechala napálit vysokým hodnocením. Jonasson je prostě blázen. Stoletý stařík byl něčím jiným, novým a překvapivě zábavným, ostatní knihy se už jen předhání v tom, která bude více nesmyslná.
Posloucháno jako velice povedená audiokniha, škoda, že obsah nestál za to…

Bramborak81
14. května

Od J. Jonassona jsem četla všechny jeho knihy a zase to bylo dobré, oddychové čtení. Opět s řadou absurdních situací a typickým humorem autora. Stoletý stařík se mi líbil o hvězdičku víc.


takana
07. května

Kniha vtipná, líbila se mi.

Miszda
07. května

Humor autora Jonase Jonassona mě nepřestane bavit. A téměř absurdní spojení Švédska a Afriky zrovna tak. Děj v případě Sladké pomsty lehce vázl a zakončení mi nepřišlo až tak překvapivé ani moc uspokojivé, ale vnímám to tak spíše v porovnání s předchozími knihami jako Stoletý stařík ... a především Analfabetkou (za mě nejlepší autorova kniha).

ujira
08. dubna

Po přečtení Sladké pomsty jsem si autora přidala do oblíbených. Umí psát vtipné, tématicky různorodé a čtivé knížky a i když jsem se u téhle nebavila tolik, jako u Stoletého staříka, pobavila mne také a tak se budu těšit na další lepší, či jiné Jonassonovy knihy, neboť autor má vzácný dar psaním rozesmívat.

markal
05. dubna

V podstatě stejné jako tři předchozí knížky, ale o něco míň vtipnější.

PaníLenka
01. dubna

Ze začátku jsem byla nadšená, slovní humor byl po ponurých příbězích, které jsem poslední dobou četla a i po docela depresivní současnosti prosycené kovidem i válečným mračnem hodně osvěžující… jenže pak se to asi v půlce nějak zadrhlo a dočetla jsem víceméně z povinnosti…. škoda. Autor prostě svým Stoletým staříkem nasadil laťku opravdu vysoko a za mě ji už žádnou knihou nepřekonal…

aliza
25. března

Moc hezká kniha, úsměvná, čtivá, ideální na odreagování, v této době to platí dvojnásob. Celkově shrnuto: fajne, fajne :)

1