Jonas Jonasson

švédská, 1961, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nejnovější kniha

Stojedenročný starček, ktorý sa obával, že priveľa myslí

Stojedenročný starček, ktorý sa obával, že priveľa myslí

Všetko sa začalo výletom teplovzdušným balónom na počesť Allanových stoprvých narodenín a štyrmi fľašami šampanského. Allan a jeho priateľ Julius sa tešili na nádherný vý... detail knihy

Populární knihy

/ všechny knihy
Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizelAnalfabetka, která uměla počítatZabijak Anders a jeho priateliaStoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel + Analfabetka, která uměla počítat (box)3x Jonasson: Stoletý stařík + Analfabetka + Zabiják Anders

Komentáře (7)

Přidat komentář
Jane100
22.07.2017

Tak vtipnou knihu jako Analfabetka jsem snad nečetla. Myslím, že taková kniha na českém trhu opravdu chyběla. Jemný a příjemný humor, navíc příběh zasazený do světových reálií. Těším se na Jonassonovy další knihy.

Hanjimka
13.04.2017

Všechny jeho knihy mě pobavily a rozesmály.

Jaruš7
03.03.2017

J.J. je autorem s mimořádným stylem humoru, už po zásluze ocejchovaný zlatou pečetí. Ta třetí je skvělá . Zdá se mi, že přesídlení do jižních , teplejších krajin má pro severčana blahodárný účinek a tudíž i pro nás. Mám dojem že gradace narůstá, postupně si bere na mušku to, s čím novináři profesně nemohou nic dělat , jen to konstatovat, a to je důvod proč zběhnout odtud , k tak svobodnému povolání, jako je spisovatelská dráha. J.J. má humor s laťkou vysoko , a tak jistota, že příští bude mít certifikát z vzácného kovu , mi zní jako jistota.

vladan2162
03.04.2016

Staříka i analfabetku mi přečetl Martin Stránský.
Jako audiokniha je to úžasná zábava.Všem vřele doporučuju stáhnout z "Ulož to" a poslouchat a poslouchat...

Manifest blech
17.06.2014

Ke Staříkovi jsem se dostala tak, že jsem ho darovala a po letech se k němu dostala zpětně. Prvně jsem četla Analfabetku, která má svůj styl a to se musí panu Jonasovi nechat.

Líbí se mi na jeho knihách, že tuším, jak to bude, ale hrdina je jinačí či chytřejší.
Doufám, že Analfabetka nebyla jeho posledním počinem.

Marčullkas
26.02.2014

autor, který mě nadchl svým smyslem pro humor a především knihou Stoletý stařík . . . těším se na další jeho knihu, která bude mít zaručeně výborný ohlas.

asam
27.11.2012

V současnosti žije spolu se svým synem, kočkou a kuřaty na ostrově Gotland v Baltském moři a dopisuje svou druhou knihu.Mezi jeho nejoblíbenější spisovatele patří Jaroslav Hašek a Milan Kundera.

Už se moc těším na "Analfabetku"