andrejci andrejci komentáře u knih

První život První život Gena Showalter

Ten začátek mě moc nebavil. Čekala jsme až se to pořádně rozjede a ono pořád nic. Už jsme přemýšlela, že to vzdám a najednou jsme se nemohla odtrhnout. Od útěku z ústavu to bylo super. Ten konec jednoduše řečeno bomby. Opravdu se těším na další díl. Jestli bude tomuhle aspoň trochu podobný bude to super.

07.11.2018 5 z 5

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Knihu jsme si přečetla na doporučení kamarádky a byla jsem příjemně překvapena. Líbilo se mi, že hlavní hrdinka není stejná jako ostatní. Myslím tím hubená, vysoká nebo statečná. Fey mi proto byla velmi sympatická. Lee je mi povahově taky sympatický. Taky se mi líbilo prostřední střední školy. Autorka to opravdu dobře odhadla. Jediná škoda, že těch elfích věcí tam bylo málo. To cestování časem tam mohlo být častěji. Jinak nápad na knížku je velmi dobrý. Konec se mi líbil a těším se na další díl.

30.10.2018 5 z 5

Tisíc kousků tebe Tisíc kousků tebe Claudia Gray (p)

Tradičně nenapíšu, že jsem čekala něco jiného. To bylo naprosto super.Cestování mezi dimenzemi bylo super a je to skvělý nápad. Postavy jsou prostě sympatické a hned si je zamilujete. A ten konec. Vůbec jsme ho nečekala. Opravdu mě dostal. Jedine co mi vadilo byly ty fyzické názvy byla jsme v nich opravdu zmatená, ale vůbec mi to nevadilo.Musím si okamžitě přečíst další díl.

28.10.2018 5 z 5

Na útěku Na útěku Lenka Dostálová

To jako vážně???Ten konec byl prostě boží. Okamžitě potřebeji další díl. Nesnáším když to v tom nejlepší skončí a já musím čekat. Ani nevím , který díl byl lepší. Jestli první nebo druhý.

24.10.2018 5 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Dočteno. Slyšela jsem na to dobré recenze a že to zkusím. Alenka v říši divů se mi vždy líbila a tohle je skvělé převyprávění. Bylo to opravdu dobře napsané. Morfeus je mi sympatický, ale Zach zas moc ne. Proč si vždy nejlepší knížky přečtu až když to mají všichni přečtené?Opravdu se těším na další díl.

20.10.2018 5 z 5

V pasti V pasti Lenka Dostálová

Na to, že české autory nemám moc ráda se mi líbilo. A hodně. Layla je mi sympatická. Nápad je dobrý. Čte se to rychle a je to zábavné. Můžu jenom doporučit.

11.10.2018 5 z 5

Temný duet Temný duet Victoria Schwab

Bylo to skvělé pokračování. Setkání Kate a Augusta se povedlo. Ten konec i když to nebyl klasický happy end se mi líbil. Já bych ho neměnila. Dokonale tam zapadl. Druhý díl se mi líbil víc jak první.

07.10.2018 5 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

No mě se to líbilo. Ten začátek byl hodně podobný jako u Dvoru trnů a růží a ten konec mi zase hodně připomínal Krásku a zvíře. Já jsme s knihou jinak spokojená. Byl to dobrá nápad a autorčin styl psaní mi vyhovuje.

03.10.2018 5 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Nevím,který díl se mi líbil víc. Ta dvojka měla hodně převratů ,které mě dostaly.Zajímalo by mě jak to autorka psala protože pro mě to je neskutečně jak to na sebe všechno navazovalo. Postavu Kaze si prostě zamilujete.No všechny postavy si prostě zamilujete. Ten konec bych vůbec neměnila. Klidně bych dala i víc hvězdiček než 5.

28.09.2018 5 z 5

Led nebo oheň Led nebo oheň Sara Raasch

Popravdě nevím co napsat. Nepřišlo mi to tak hrozné jak všichni psali. Ale zase to byla nuda. Samá politika a Meria mi nebyla v tohle díle 2x sympatická. První byl teda lepší. Jinak ten konec se mi líbil.Akorát jsem se někdy hodně ztrácela v postavách i ději. Dala bych 3,5 hvězdičky ale to nejde. Obálka si určitě zaslouží aspoň 0,5 hvězdičky takže vyřešeno.

16.09.2018 4 z 5

Pán stínů Pán stínů Cassandra Clare (p)

Kniha se podle mě ze začátku trošku vlekla oproti paní půlnoci. Jinak když se to rozjelo tak to bylo super. Ten konec mě dohnal k slzám. Jinak Kitovi hlášky me dostaly. V jedné části jsem neměla pocit že jsem v 21. století ,ale v jiném. :) Vztah Juliána a Emmy bude ještě zajímavý. Jinak svět lovců stínu je prostě úžasný. Doporučuji přečíst.:):):)

10.09.2018 5 z 5

Osud Tearlingu Osud Tearlingu Erika Johansen

(SPOILER) Pozor muže tam být spoiler!!!
Ten konec mi přišel prostě blbý. Na to jak byla Rudá královna nebojácná měla prostě zemřít líp. Ale ten konec.U toho jsem byla prostě zklamaná. Byl to jako dobrý happy end ,ale autorka tam mohla pár věcí změnit, Přišlo mi to ke Kelsee kruté. Jinak celou knihu až na konec hodnotím kladně a stejně tak i celou trilogii o Tearlingu. Jsem ráda ,že jsem si ji přečetla.

03.09.2018 4 z 5

Boj o trůn Boj o trůn Amanda Hocking

Řekla bych že tohle byl nejlepší díl série.

30.08.2018 5 z 5

Rozpolcení Rozpolcení Amanda Hocking

Pro mě to byla taková oddychovka. Čekala jsme teda víc akce. Ten začátek šel a ke potom to už byla celkem nuda. Doufám že další díl bude lepší

27.08.2018 4 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Některým knížkám prostě nestačí dát jenom pět hvězdiček. Ani nevím co napsat-jsme prostě nadšená. Řekla bych že to je nejlepší díl z celé série. Setkání Feyr a Rhyse jsem si četla několikrát. U některých částí mi přejel mráz po zádech. A u jedné konkrétní částí jsme prostě brečela. Všichni víte jakou myslím;). Stoprocentně si celou sérii přečtu ještě jednou. Maasová je prostě úžasná.

25.08.2018 5 z 5

Divotvůrce Divotvůrce Sebastien de Castell

Zas a opět jsem to nechtěla vůbec číst a jak to dopadlo ? Jsem nadšená. Zas a opět jsem od toho čekala něco jiného a jak to dopadlo? Vůbec mi to nevadilo.Úplně mi to vyrazilo dech.Nevím jak jinak napsat že jsem nadšená.

20.08.2018 5 z 5

Mechanická princezna Mechanická princezna Cassandra Clare (p)

Podle mě to byl nejlepší díl série. Ten konec mě dohnal k slzám což se mi ještě nestalo. Spisovatelka je prostě úžasná. Takže pokud ještě váháte tak přestaňte a vrhněte se na to.

19.08.2018 5 z 5

Mechanický princ Mechanický princ Cassandra Clare (p)

Já vlastně nevim co k tomu napsat. Je to bobma. Sice mi chvilku trvalo než jsme se začetla ale jakmile se to stalo nemohli mě od knížky odtrhnout. Will mě prostě několikrát dostal a ke konci knížky jsme kvůli němu několikrát umírala smíchy.

16.08.2018 5 z 5

Divoká píseň Divoká píseň Victoria Schwab

Začátek byl pro ně hodně matoucí. Uvažovala jsme o tom že knížku odložim,ale potom se to rozjelo a já nemohla odtrhnout. Hodně zajímavý svět. Jinak to pro mě bylo takové odpočinkové čtení.

13.08.2018 4 z 5

Ohnivá krev Ohnivá krev Elly Blake

Kniha se mi líbila. Čekala jsem od 2. dílu něco jiného a vůbec jsem nebyla zklamaná. Nejraději bych se hned vrhla na 3.díl.

03.08.2018 5 z 5