Na útěku

Mám tři cíle: 1. Zůstat naživu. 2. Nenechat se chytit. 3. Zničit Guntega a jeho program. Nejsem si jistá, co z toho bude nejtěžší. Laylin život se změnil ze dne na den. Musela se naučit, jak bojovat a udržet se naživu. Teď se chce pomstít a zničit Guntega a jeho výzkumný program. Ví, že není jediná alfa, které se podařilo přežít. Je jich víc a Gunteg je chce všechny najít, ovládnout a postavit z nich neporazitelnou armádu. Proto musí být rychlejší a najít je dřív než on....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/348558/na-uteku-T66-348558.jpg 4.646

Projekt Alfa 2.

Dobrodružné, Sci-fi, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)

Kniha Na útěku

senvknize

Nemám co vytknout. Tato autorka je jedna z mých oblíbených českých spisovatelů. Skvělé! Už se těším na třetí díl.

EvaSupovic

Naprostá paráda :-D

marta14

Skvělá kniha! A okamžitě potřebuji pokračování. Ten konec mě vážně dostal. A díky němu dávám pět hvězdiček. Z té knihy se jen tak nevzpamatuji. Miluju to.

Lucas.94

Děj příběhu se nám posunul. A to k lepšímu. Jednička byla dobrá, tohle už bylo něco jiného. Víc se to rozjelo, řekl bych.

andrejci
24.10.2018

To jako vážně???Ten konec byl prostě boží. Okamžitě potřebeji další díl. Nesnáším když to v tom nejlepší skončí a já musím čekat. Ani nevím , který díl byl lepší. Jestli první nebo druhý.

Lika007
30.08.2018

Stejně akční pecka jako první díl! O poznání vypilovanější styl. Ironické poznámky směrem ke čtenáři mi přišly jako příjemné zpestření děje, bylo to takové... osobitější. Jako kdyby to Layla vyprávěla přímo mně.

nikol0783
29.08.2018

Ač se lišily situace a místa, schéma děje (jako u předchozího dílu) zůstávalo stále stejné. Nechat se chytit - utéct - nechat se skoro chytit - vyváznout z toho a tak dále, dokolečka to samé. To má být nějaká forma literární trýzně? Kdyby mi alespoň na hlavní hrdince záleželo :/ Vyprávění též provází nejedna nelogičnost a zkreslené představy, ba až neznalost, o fungování světa a jeho institucí. Co se mi líbilo - nové (a vskutku různorodé) vedlejší postavy. Také na mě dobře zapůsobila část příběhu doplňující střípky záhady ze začátků úvodní kapitoly, ovšem větou: „A teď drobná rekapitulace pro ty, kteří to ještě nepochopili.“ to autorka totálně zabila. To si jako myslí, že její knížky čtou retardi? K dobru jí budiž fakt, že se jedná o českou tvorbu a přes všechny nedostatky přináší přesto něco zajímavého. Knížka se dá užít, ale nesmíte nad ní moc přemýšlet.

Lethania
06.06.2018

Zas tak nadšená z toho nejsem. První díl byl o 75% lepší. Nechávat se neustále chytat a pak nějakým zázračným způsobem utéct, je trochu podivné a nepravděpodobné. Aspoň se to rychle četlo a další díl si přečtu už jen proto, že jsem se sérií začala. Jinak je to spíš určeno patnáckám.