Lenka Dostálová

česká, 1992 statistiky · web

Nahrávám...

Nová kniha

Koruna ze světla

Koruna ze světla - Lenka Dostálová

Lea je na útěku a nikdo neví, kde je. Dokonce ani její sestra. Sára si uvědomuje, že ji musí najít dřív, než se to podaří démonům nebo strážcům. Když je však ona sama nař... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 5 knih

Komentáře (4)

Přidat komentář
Marthas
01.08.2017

Autorku mám opravdu ráda a doufám, že se jí ještě dostane dostatek příležitosti ukázat, co je v ní.-)
Aktualita: Na startovači momentálně skončila kampaň na financování Projektu Alfa 2, tak těm, co autorku podpořili ze srdce, děkuji.

Danydandaa
18.01.2017

Zatím jsem přečetla jen Dcery a opravdu jsem si to užila. Čte se to velice pěkně a rychle. Příběh zajímavý a ani nebyl složitý. Rozdodně si chci přečíst i projek alfa a určitě se těším na pokračování příběhu Sáry a Ley! :)

Iwíček
17.01.2017

Zatím jsem si užila jen Projekt Alfa: V pasti, ale klobouk dolů. Jistě si půjdu sehnat i knihu Démon stínů. Lenka má úžasný styl psaní, který je podle mého čtivý a blízký každému čtenáři. Je jedno, jestli je to dospívající či dospělý čtenář, každý si v příběhu najde to své. Někdo bude hledat zábavu a uvolnění, jiný si tam najde spoustu ponaučení. Co mě však na Projektu Alfa zaujalo nejvíce, to byl ten úžasný vhled do myšlenek Layly a propracování příběhu odvyprávěného v ich-formě.

fenecek164
07.12.2016

Sice jsem od ní zatím četla jen Projekt alfa, ale už teď vím, že tahle spisovatelka má prostě neskuzečně velké nadání. Má fantastické postřehy, dokonalé hlášky a super styl psaní. Nevím, jestly budu čít to o těch sestrách, ale zkusím to ☺☺☺