V pasti ekniha

Vždycky jsem si myslela, že vím, kdo jsem. Ještě nikdy jsem se tolik nemýlila… Layla celkem klidně proplouvá životem. Studuje taneční školu a jediné problémy, které řeší, jsou úkoly a otravná spolužačka. Jednoho dne však zkolabuje. Sama a zmatená se ocitne v nemocnici. Doktoři netuší, proč skoro zemřela a co se jí vlastně stalo. Rychle se zotavuje, její smysly se však nepřirozeně zostřují. Když je rozrušená, začínají se kolem ní dít podivné věci. Když se ji z nemocnice pokusí odvést neznámy muž, její svět se obrátí vzhůru nohama. Je vržena do víru událostí, které od základů změní její život. Co se děje s jejím tělem? Proč se musí skrývat a bát se o svůj život?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/294346/v-pasti-cZW-294346.jpg 3.9131

Projekt Alfa 1.

Dobrodružné, Sci-fi, Pro děti a mládež
Vydáno (ekniha), Fragment (ČR)

Kniha V pasti

Agarika

Skvělá kniha. Taková rychlá oddechová jednohubka, kde se pořád něco děje, takže najednou jste na konci, aniž byste si to uvědomili! Ráda se k ní vrátím.

senvknize

Moc se mi to líbilo.

AnnieMarie
11. květnaodpad!

Řekla jsem si, že dám šanci české beletrii. Vybrala jsem si na to bohužel špatnou knihu... Možná by se mi líbila víc, kdybych ji četla jako mladší. Teď to ale bylo velké zklamání.

Drobné SPOILERY!

Kniha byla velmi předvídatelná, v některých chvílích nesmyslná (Jak můžete utéct výtahem pronásledovateli, když nefunguje elektřina? A nikde nebylo psané, že by to nebyl klasický výtah). Vážně mi tam chyběl popis jak místa, tak postav. Téměř nikdy jsem neměla plnou představu o tom, jak to na určitém místě vypadá. Také mě pobavilo, jak se příhodně najednou objevila věc, co by Layle mohla pomoct. K většině postav jsem si nedokázala vytvořit vztah a ani jsem nevěděla, jak přesně vypadají.

A další, pro mě nepochopitelná, věc - jak se dokázala tak rychle zamilovat do Lea, když se s ním nebavila půl roku a po pár větách bez sebe nemohou žít..?

To jsou zkrátka věci, co mně vadily nebo nešly do hlavy. Myslím, že v mladším věku by mě to bavilo, nyní to ale bylo pouhým zklamáním a knihu jsem dočetla jenom kvůli čtenářské výzvě. Na druhou stranu ale oceňuji zajímavý nápad.

RájKnihoHolky

Přiznám se, že jsem od knihy moc neočekávala (to teď dělám taky celkem často), ale byla jsem příjemně překvapená. Příběh byl velmi čtivý, svižný a napínavý. Hlavní postava Layla mi přišla vtipná a obdivovala jsem její odvahu a odhodláni. I když mi moc nesedlo to, jak s nejlepší kamarádkou dokázaly ve svém věku tak skvěle ovládat motorku. Trochu mě mrzelo, že se děj neodehrává v Česku. I tak si však myslím, že je to příjemný začátek velmi zajímavé série a já se už těším až se pustím do druhého dílu.

Ganie

Úvodní seznámení možná ne až tolik zajímavé, ale děj prakticky ihned přechází v jednu akci za druhou, takže těch pár stránek na začátku jsem autorce snadno odpustila:-D Layla je tak trochu... no svá. Kniha strašně rychle utíká, prakticky ji máte hned přečtenou.

Julinka679

Bohužel končím u nedočteno :-/ Celkem jsem se těšila ale knížka má strašně táhlý začátek a nic moc se tam upřímně neděje. Jelikož je autorka z česka tak jsem tomu chtěla dát šanci ale bohužel :-/ i tak věřím, že si najde své fanoušky :-)

Lucas.94

Myslím, že slečna autorka má našlápnuto na skvělou kariéru spisovatelky. Příběh byl akční, svižný, nenáročný. Udržel mě stále při sobě. Knížku jsem přečetl za jeden den.

emma05
18.10.2018

kniha je jedna z nejlepších co jsem kdy četla!!!!!!!!