Ana72154 Online Ana72154 komentáře u knih

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Klasika. Jsem ráda že jsem knihu četla, protože vím víc věcí než člověk, který viděl jenom filmy.

09.02.2019 5 z 5

Klasika. Ovšem u mě patří na 7. místo oblíbenosti ze všech 7 knih.

09.02.2019 5 z 5

Klasika. Předposlední díl úžasné ságy.

09.02.2019 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Klasika. Více k tomu netřeba psát

Normální porucha Normální porucha Iva Macků

Je to už delší dobu, co jsem knihu četla, ale pamatuji si, že mi dělalo velký problém pokračovat ve čtení a 150 stránek jsem četla více jak 3 týdny po fázích a mezitím četla jiné knihy.

09.02.2019 2 z 5

Patolog ví všechno...ale pozdě Patolog ví všechno...ale pozdě Hans Bankl

Kniha mě nebavila.

02.02.2019 2 z 5

Agatha Raisinová a vražedná setba Agatha Raisinová a vražedná setba M. C. Beaton (p)

Určitě si přečtu další knihy s Agathou

02.02.2019 4 z 5

Snídaně u Tiffanyho Snídaně u Tiffanyho Truman Capote

Tak nevím, co si mám o této knize myslet. Rozhodně můžu říct, že na to, jak jsem se na knihu těšila, tak mě velmi zklamala.

29.01.2019 2 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Knihu jsem četla už před dvěma roky. Tehdy jsem ji nedočetla, teď se mi to povedlo. Charlie mi přijde strašně citlivý, když pořád brečí a nechá druhé za sebe rozhodovat. Na jednu stranu je to logické, když si prošel tím čím si prošel, ale na druhou stranu se měl rozhodovat sám za sebe a ne aby mu někdo radil, co má dělat.

27.01.2019 4 z 5

Darker Darker E. L. James (p)

Knihu jsem četla kvůli tomu, že jsem přečtla již čtyři předešlé. Trilogii z Anastasiina pohledu jsem četla, protože jsem chtěla zjistit, proč je kolem toho takové haló. Knihy mě moc neuchvátili.

20.01.2019 3 z 5

Létem políbená Létem políbená Lenka Lanczová

Konec knihy mě překvapil. Četla se snadno, na začátku byl trochu problém donutit se k pokračování v četbě

19.01.2019 4 z 5

Kate: Budoucí královna Kate: Budoucí královna Katie Nicholl

Kniha se mi líbila. Některé informace jsem věděla a některé nové informace mě překvapili.

16.01.2019 4 z 5

Deníček prince George Deníček prince George Clare Bennett

Ještě než jsem začala knihu číst, myslela jsem že kniha bude nudná, ale...
Řehtala jsem se po celou dobu čtení, když jsem si představila opravdové členy královské rodiny, nutilo mě to více se smát. Korunu tomu nasazoval strejda Harry :-D
Bylo by super, kdyby spisovatelka napsala deník princezny Charlotte.

14.01.2019 5 z 5

Divné hlášky z knihkupectví Divné hlášky z knihkupectví Jen Campbell

Teda rozhodně by mě nenapadlo, na co vše jsou lidé schopni se jít zeptat nebo shánět v knihkupectví :-D Pobavila jsem se :-D

11.01.2019 5 z 5

Den, kdy zemřela Diana Den, kdy zemřela Diana Christopher Peter Andersen

Při čtení jsem měla mrazení v těle a a slzy v očích. Nepřeskakovala jsem, četla jsem pomalu, příběh se mi velmi dotknut. V den, kdy došlo k této velmi smutné události, jsem nebyla na světě. I přesto mám pocit, jako bych tuto událost zažila po přečtení této knihy.

07.01.2019 5 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Kniha je hezká, ale smutná. Vybrala jsem si ji k maturitě.

06.01.2019 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Thrillery nejsou můj šálek čaje. Film jsem zatím neviděla, takže ho s knihou nemohu srovnat.
Poslední dobou mám u některých knih problém se začíst. Tady mi to trvalo do poloviny.

06.01.2019 3 z 5

Máj Máj Karel Hynek Mácha

"Byl pozdní večer - první máj -
večerní máj - byl lásky čas.
Hrdliččin zval ku lásce hlas,
kde borový zaváněl háj.''

To jsou jediné verše, které si pamatuji. Báseň jsem si vybrala k maturitě, ale nechtěla jsem o ni poté mluvit, protože by bylo těžké o ni mluvit a rozebírat ji podle maturitních požadavků u ústních.

05.01.2019 3 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Krásná kniha s tragickým koncem. Knihu jsem si vybrala k maturitě a rozhodně nelituji, že jsem ji četla.

05.01.2019 5 z 5

Kocour, který pozoroval lidi Kocour, který pozoroval lidi Jeffrey Moussaieff Masson

Kniha mě zaujala svým názvem. Čekala jsem od ní ale něco jiného :-/ Já osobně tento literární útvar nevyhledávám.

05.01.2019 2 z 5