an91 an91 komentáře u knih

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Opravdu nejlepší série, kterou jsem četla z tohoto žánru. Krásně napsané, čtivé a vygradované až do konce. Byly chvíle, kdy i slza ukápla ale to jen dokazuje, jak je tato kniha (a celá série) jedinečná. Opravdu před autorkou smekám a těším se na další její knihy, které Vás vtáhnou do děje a víte, že už nepřestanete, dokud nebude poslední stránka :-).

13.08.2019 5 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Dokonalá oddechová knížka s ještě lepším příběhem :). Přečetla jsem ji ani né za den, protože od toho člověk neodejde. Autorka to umí opravdu podat a tak čtete a čtete až se prostě dostanete ke konci a ještě se divíte, že už je konec :D. Rozhodně tuto knihu doporučuji.

23.02.2019 5 z 5

Posmrtný život Holly Chaseové Posmrtný život Holly Chaseové Cynthia Hand

Moc pěkný příběh. Ze začátku jsem se ztrácela ale to pouze mojí vinou, protože nemám přečtenou Vánoční koledu. Ovšem čtenář se zorientuje, protože jsou v knize postavy vysvětleny. Závěr knihy se mi opravdu hrozně líbil, stojí to za přečtení :)

08.01.2019 5 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Super oddechovka, přečtená během jednoho dne, u které jsem se po dlouhé době pořádně zasmála. Drewa si nejde prostě nezamilovat. Ideální oddechové čtení :)

30.12.2018 5 z 5

Jen 27 dnů Jen 27 dnů Alison Gervais

Prostě super! Nevím, jak bych to jinak popsala. Do knihy jsem se začetla hned od začátku a kdybych nemusela chodit do práce, tak ji přečtu během noci. Námět knihy je super - návrat do minulosti a pokus změnit osud člověka. Za mě fakt paráda :-)

20.10.2018 5 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Druhý díl byl o něco málo lepší než první ale až ke konci..hodnotila bych ho tak 3,5*..od začátku až asi do tříčtvrtin knihy jsem myslela že se půjdu oběsit a nebo to opravdu nedočtu. Edenina žárlivost a chování opravdu nebraly konce, až jsem si říkala, jak to autorka mohla napsat. Ale je to jen můj individuální názor. Ke konci už to bylo lepší a celkem se to dalo číst, tak jsem zvědavá na poslední díl této trilogie :-)

05.09.2018 4 z 5

Vysoko (v oblacích) Vysoko (v oblacích) R. K. Lilley

I když je to podobné 50 odstínům, je to příjemná oddychovka. Jen je teda škoda, že u nás nevyšel poslední díl, kde bude asi nejvíc akce, díky Biančinu otci.

01.08.2018 4 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Super oddychovka! Od této autorky se čte každá kniha úplně sama. Moc hezký příběh, určitě někdy ještě přečtu :)

28.07.2018 5 z 5

Třetí stříbrná kniha snů Třetí stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Nevím, jak bych celou trilogii shrnula. Nebylo to špatné, ale podle mě takové nemastné, neslané..ostatní dva díly jsem hodnotila 4*, třetí díl taky, ale pro mě byl nejlepší, takže by si zasloužil 4,5*. Plný počet bohužel ne, protože sérii Drahokamy tato série nepřekoná.

26.07.2018 4 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Ani třetí díl mě nezklamal. Celou trilogii jsem přečetla během pár dní a určitě se k ní budu jednou vracet. Čtivé, napínavé, chvílemi smutné, ale to už k tomu patří. Za mě si celá série zaslouží 5* :-)

16.07.2018 5 z 5

Svůdné nebezpečí Svůdné nebezpečí Wendy Higgins

Stejně jako první díl, jsem tento zhltla skoro okamžitě. Knížka se mi velice líbila. Autorka udržuje pořád tempo, takže nikde nejsou nudné pasáže. Možná to tak připadá jenom mě, protože se mi to hrozně dobře čte, ale nedokážu si vybavit okamžik, že bych knížku odložila, protože se mě to nechtělo číst :-) Takže za mě super a posouvám se k poslednímu dílu v trilogii.

13.07.2018 5 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Dlouho jsem tuto sérii sháněla a konečně se mi ji podařilo sehnat. Jsem za to fakt ráda. První díl se mi hrozně líbil a těším se na další. Přečetla jsem to jedním dechem. I když je hlavním hrdinům 16 a 17, vůbec mi to nevadilo. Tématika padlých andělů, démonů a nefilů se mě hrozně líbí a autorčin styl psaní nutí číst jednu kapitolu za druhou. Pořád se něco děje a kniha nestojí, nemá nudné pasáže, takže za mě super a vrhám se na další díly.

11.07.2018 5 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

No co dodat..Jako u každé knížky této autorky se po přečtení nemůžu dočkat dalšího dílu. U Věže úsvitu to samozřejmě není jinak..
Knížka byla naprosto super! Někdo by si mohl trošičku stěžovat na pomalejší začátek, ale mě to vůbec nepřišlo, začetla jsem se už od začátku a hltala jednu stránku za druhou :-). Větší akce přišla o něco později, ale takový je prostě autorčin styl - taky nemůže všechno vysypat na začátku :-) ..no a konec???... Jak jsem říkala, nemůžu se dočkat dalšího dílu :-D...Za mě super, jako vždy ;-)

05.06.2018 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Nevím, co jiného sem napsat, protože všechno tu už snad bylo řečeno. Jako každá kniha od této autorky je úžasná. Ani se nedá říct, která je lepší, protože každá je prostě jedinečná. Styl psaní, děj knihy, akce - všechno co hledáte, tam je.
Úžasná série stejně jako trůny a už se opravdu nemůžu dočkat dalších pokračování a nových sérií. Prostě nejlepší. Závěr byl opravdu strhující a nemohla jsem se od něj odtrhnout. Právem si zaslouží plný počet, jako každá kniha od SJM :).

04.04.2018 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Příjemná a taky vtipná oddychovka. Namakaní hokejisti, romanťárna, jo super. U některých pasáží jsem se fakt smála, protože Blake je prostě Blake :-D. " Žíši", fakt dobrý, těším se na další díl.

13.03.2018 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Super oddychová knížka. Čte se hrozně rychle a velice se mi líbila. Po delší době jsem se i zasmála :-). Určitě jsem ji nečetla naposled a jednou se k ní zase vrátím :-).

01.03.2018 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Došla mi slova..jako u každé knížky od této úžasné autorky. Kniha dokáže vtáhnout okamžitě do děje, protože to jinak ani nejde, když čtenář už se na každý další díl "klepe"...Děj je úžasný, napínavý a jde to takhle až do úplného konce. Konce, který představuje obrovskou smršť, od které se prostě nemůžete odtrhnout, i kdyby se dělo, nevím co. A po přečtení, jen počítáte dny, až vyjde další díl..Opravdu hrozně se na něj těším a nejvíce na Feyre, Rhysanda, její novou rodinu, kterou v tomto díle objevila ale i na Lucianna - jeho osud a osudy dalších staronových postav :)

07.01.2018 5 z 5

Nesmrtelná koruna Nesmrtelná koruna Richelle Mead

Podle mého názoru, rozhodně lepší než první díl..kniha mě bavila, ze začátku, se do toho člověk zase musel dostat, ale pak nastala akce a už to jelo..i když to není moje nejoblíbenější série od R. Mead, opravdu bych uvítala další díl, protože ten konec? .. :)

26.12.2017 5 z 5

Šachovnice bohů Šachovnice bohů Richelle Mead

Nevím proč, ale ze začátku jsem se do knížky nemohla začíst..né, že by mě nebavila, ale něco mě tam chybělo (nejspíš jsem čekala, že to zhltnu jako VA)...od určité části ale kniha dostala spád a napětí a dočetla jsem ji jedním dechem.

21.12.2017 4 z 5