Alzbetta Alzbetta komentáře u knih

Tma Tma Bernard Minier

Opět super!!! Snad brzy bude pokračovaní,protože bych potřebovala vědět něco o některých nedořešených věcech :))

25.02.2017 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Byla jsem naplá jak kšandy,od začátku až do konce.Hned jsem se pustila do dvojky - Kruh.Vypadá ,že mě zase chytne hned od začátku.
Už sháním třetí díl trilogie Tma,který mi ještě chybí.

21.01.2017 5 z 5

Vězeň z Bangkoku Vězeň z Bangkoku Warren Fellows

Ufff,to bylo něco. S této knížky se budu dlouho vzpamatovávat!!!

09.01.2017 5 z 5

Bezbranná Bezbranná Julie Gregory

Člověk žasne co všechno se může dít.Nikdy jsem neslyšela o tomhle druhu týrání,ale je dobré to vědět.Třeba někde v okolí může nějaké takové dítě trpět... Pěkná kniha,ale složitá.

07.01.2017 5 z 5

Nejtemnější hodina Nejtemnější hodina Barbara Erskine

Líbila se mi,ale ke konci byla myslím,až moc přitažená za vlasy. Ale protože tyto příběhy od Erskinové mám ráda,tak mi to zas tak nevadilo :))

31.12.2016 5 z 5

Dušemrdi Dušemrdi Natascha

Kdyby byla nevynechána sprostá slova,tak by knížka měla asi tak 4-5 stránek. Vůbec se mi nelíbil ten hulvátský styl.Myslím,že kdyby byla trochu jinak napsaná,lépe by se četla. A děj... pořád dokola. Takže stačí přečíst pár stránek a pak je to stejně jedno a to samé.

27.11.2016 odpad!

Tygřice Tygřice Torey L. Hayden (p)

Dost podobná Spratkovi,ale taky dobrá. Potěšilo mě,že jsem se dozvěděla,jak to se Sheilou dopadlo. :)))

24.11.2016 5 z 5

Náhradní dcera Náhradní dcera Lisa Gardner

Pěkná kniha.Trochu zvláštně napsaná.Až budete číst,zvykněte si,že se zničeho nic přeskočí někam jinam. Ale zvyknete si.
Napadaly mě různé možnosti,ale neuhádla jsem.Konec je překvapivý.

16.11.2016 5 z 5

Páteční klub pletení Páteční klub pletení Kate Jacobs

Pohodový příběh. Dobře se četl. I pár slz bylo. Prostě příběh ze života...

29.10.2016 4 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Tak to byla síla!!!
Moje problémy jsou tak směšné...
Každý by si měl přečíst příběh Minky a zamyslet se jestli ty naše starosti jsou opravdu tak hrozné.
Krásná kniha.

06.10.2016 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Nesbo je dobrej!!! Dokáže to zamotat,tak že mi přišli podezřelí skoro všichni. V Nemesis se asi inspiroval Agáthou.

26.09.2016 5 z 5

Krásná kniha. Tak jsem Sheile přála,aby to s ní dopadlo dobře,že jsem obětovala celou noc,abych se dověděla,,jak to skončí.A brečela jsem a brečela... Škoda,že máme jen 5 hvězdiček :)))

31.08.2016 5 z 5

Už nejsem vaše dcera Už nejsem vaše dcera Karin Jäckel

Jedním slovem HNUS! Chudáci děti. Nějak se zapomělo potrestat matku. Vždyť ty perverznosti prováděla taky.Dlouho se do takové knížky nepustím.Než tuhle strávím bude hodně dlouho trvat.

13.07.2016 5 z 5

Francouzský sen. Nový domov a láska v Burgundsku Francouzský sen. Nový domov a láska v Burgundsku Jeffrey Greene

Škoda,ale knížku nedočtu.Nevím proč... přitom tohle téma mám hodně ráda, Tak dlouho jsem tuhle knížku sháněla a teď mě vůbec nebaví. Zkusím si ji přečíst někdy později :))

14.06.2016 2 z 5

Žila jsem již před staletími Žila jsem již před staletími Barbara Erskine

Jednička mezi knihami od Erskinové.
I když zatím se mi líbili všechny její příběhy,tento vede :))

28.04.2016 5 z 5

Provence jako sen Provence jako sen Lenka Horňáková-Civade

PROVENCE nejkrásnější kus světa.Každý rok se tam vracím a díky téhle knížce jsem ji navštívila s předstihem.Nádherný příběh.. :))) Mám chuť ji začít číst znovu od začátku!!

05.03.2016 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

První dva díly nic moc.Ale teď už konečně dobrý.Měla jsem strach,že mě bavit nebude,protože téma - zbraně a válka,nepatří k mým vyhledávaným tématům.Ale byla jsem překvapena. Červenka se mi líbila.

16.02.2016 4 z 5

Levandulové noci: Román z Provence Levandulové noci: Román z Provence Sophie Bérard (p)

Krásná,pohodová knížka

27.01.2016 5 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Zase nic moc.Po přečtení Netopýra,jsem čekala,že budou Švábi záživnější,ale je to na stejné ůrovni.Až konec,ten byl super,protože jsem neodhadla vraha,bylo to překvapení. Třetí díl Červanka,už má být ,podle komentářů, lepší.Ale dám si chvíli od Harryho pauzu,než se k němu vrátím :))

14.01.2016 4 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Tak jsem konečně dočetla.První od Nesba ,kterou jsem četla byl Sněhulák,a ta se mi líbila.Proto jsem se rozhodla,že si přečtu celou serii,ale Netopýr se mi už až tak nelíbil.Až konec knihy se rozjel a začalo se vše vyjasňovat a zapadat. Teď začínám Švábi,tak snad bude lepší :))

04.01.2016 4 z 5