Alzbetta Alzbetta komentáře u knih

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Nádherný,silný příběh. Přečetla jsem ho jedním dechem. Holky,nedoporučuju číst s namalovanýma očima!!! Vypadala jsem jak klaun :( :)

13.02.2014 5 z 5

Dům u jezera Dům u jezera Kate Morton

Bohužel,mě knížka docela nudila. Zbytečně byly dlouze rozepisované nudné situace. Z půlky dobrá a druhá polovina nezáživná.

09.02.2014 3 z 5

Zítra začnu nový život! Zítra začnu nový život! Gilles Legardinier

Nebyla špatná, ale čekala jsem víc. Občas jsem se nudila.

29.01.2014 3 z 5

Nemůžu hodnotit,protože jsem sáhla úplně vedle.Není to můj šálek kávy.Chtěla jsem vyzkoušet Kinga,možná jsem vybrala špatně.

20.01.2014

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Krásný příběh, opravdu jsem přečetla jedním dechem.

12.01.2014 5 z 5

Dobrý manžel... který nemlsá Dobrý manžel... který nemlsá Alena Jakoubková

Od A. Jakoubkové druhá kniha. Líbila se mi .Hrozná představa,takhle žít,ale možná se v ní někdo najde.

08.01.2014 4 z 5

Mrtvá v knihovně Mrtvá v knihovně Agatha Christie

Moje první kniha od A.CH. Moc mě nebavila,měla jsem trochu zmatek kdo je kdo,ale konec byl úplně nečekaný a napínala,až do konce.Určitě ještě nějakou jinou detektivku vyzkouším.Jen musím číst více pozorně,ať se zase nezamotám :)

14.12.2013 3 z 5

Francouzština pro samouky Francouzština pro samouky Vlasta Borovanová

Podle této knihy se učím,už asi tři roky.Musím říct,že je to dobrá učebnice a pro správnou výslovnost jsou přidané dvě CD. Zatím to mám vše v malíčku,ale né a né to dostat do hlavy ... :(

09.12.2013 5 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Právě jsem dočetla. Po hodně dlouhé době sem sáhla po knize pro náctileté,ale miluji Francii,Paříž..i když jsem tam nikdy nebyla. Proto když najdu cokoli se ji týka,tak si přečtu a představuji si že jsem tam,místo třeba Anny.
Příběh se mi líbil i když mě trochu štvalo,jak si to zbytečně komplikovali,tím jak se nedokázali vyjádřit,co k sobě cítí,ale v sedmnácti to tak bohužel asi je.
Je to krásný zamilovaný románek v krásné Paříži,s krásným Étiennem,který dobře dopadne.Prostě pohádka u které si krásně odpočinete :)

29.11.2013 4 z 5

Čiň manželu dobře - peklem se ti odmění Čiň manželu dobře - peklem se ti odmění Alena Jakoubková

Moc dobře se čte.

27.11.2013 5 z 5

Francouzky umí žít Francouzky umí žít Mireille Guiliano

Super knížka,taky i poučná.Pokud někdo miluje vše co se týká FRancie,tak si příjde na své.

23.11.2013 5 z 5

Francouzky se umí otáčet Francouzky se umí otáčet Mireille Guiliano

To byl asi její účel.Ale je to pohodové čtení.

23.11.2013 3 z 5

Francouzky netloustnou - Tajemství věčné štíhlosti Francouzky netloustnou - Tajemství věčné štíhlosti Mireille Guiliano

Ráda si občas pročítam znovu a znovu a pomáhá mi to,když jsem na sebe naštvaná. Pomáhá mi zvednout sebevědomí. Francouzky to prostě umí :)

23.11.2013 5 z 5

Zahrada vzpomínek Zahrada vzpomínek Rachel Hore

Pěkný příběh. Takovou dovolenou si dokážu představit a klidně bych si to s Melánií vyměnila :)

17.11.2013 4 z 5

Otrokyně sadistů: Marně jsem volala o pomoc - nikdo mi nevěřil Otrokyně sadistů: Marně jsem volala o pomoc - nikdo mi nevěřil Silvia K.

To je i můj názor,jako má Daniel-la,že si Silvia mohla za většinu problémů sama.Tím nemyslím únos ,ale to před i po něm.Čekala jsem od děje víc,podle hodnocení... Snad měl být děj popsaný jinak,líp.
Popisování týrání bylo hrůzostrašné,vůbec si neumím představit,že by to mohl někdo přežít. A po tom všem otěhotnět, vdát se a vůbec někomu cizímu věřit :(

16.11.2013 3 z 5

Ztracená Ztracená Joy Fielding

Moc mě příběh nezaujal,až ke konci knihy a nakonec jsem byla ráda že jsem to dočetla,protože mě to opravdu nebavilo.

26.10.2013 2 z 5

Tuhle knížku mám přečtenou snad stokrát. V dětství jsem ji milovala!! Četla jsem ji pořád dokola.

24.10.2013 5 z 5

Mladé manželky Mladé manželky Olivia Goldsmith

Moc dobře se čte.Pěkný román :)

17.10.2013 5 z 5

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Ze začátku je to všechni tak nějak zamotané,než se zoorientuje co je co.´Ale potom až jsem to pochopila... Úžasná kniha,opravdu stojí za přečtení.

17.10.2013 5 z 5

Rok v Provenci Rok v Provenci Peter Mayle

Moc se na ni těším i na další dva díly. Moc ráda bych se do Provence podívala,tak zatím alespoň přes knihu :)

17.10.2013