Alzbetta Alzbetta komentáře u knih

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Výborná knížka. Zjistila jsem,že vlastně v 45 válka neskončila a peklo bylo dál. A dělali ho Češi.Zlo opláceli zlem. To je ta zatajená historie. Učili nás ,že hodní byli Češi,Rusáci byli ještě hodnější a špatní byli jen Němčouři.A tady je vidět,že zas až tak pravda to nebyla.

06.10.2015 5 z 5

Půlnoc je osamělé místo Půlnoc je osamělé místo Barbara Erskine

Mě zase knížka tak napínavá nepřišla. Snad jen ze začátku.Později mě spíš nudilo, když pořád někdo,někam chodil,lesem, v noci po tmě . Opakovali se scény -písek,červi,bouchání.... A nakonec to vypadalo jek nějaké ,,miniměstečko" než samota :))
Nebylo to nejhorší,ale Erskinonová má lepší knížky

14.03.2015 3 z 5

Údolí havranů Údolí havranů Barbara Erskine

Erskinová je prostě jednička!! Moc hezký příběh.

25.02.2015 5 z 5

Království stínů Království stínů Barbara Erskine

Krásný příběh.
Líbila se mi současnost s Clare i minulost s Isobel.Patří mezi knížky,které se hodně těžko odkládají a nutí číst dál.
Je to první knížka od Erskinové,tak jsem zvědavá jestli budou i ostatní tak zajímavé,nebo jsem měla šťastnou ruku.

23.01.2015 5 z 5

Rady andělů na každý den Rady andělů na každý den Doreen Virtue

Dala jsem ji do přečtených i když ji čtu každý den.A pomáhá :)))

08.01.2015 5 z 5

Vánoce Hercula Poirota Vánoce Hercula Poirota Agatha Christie

Tak jsem se rozhodla,že už nebudu hádat vrahy.Nemá to cenu.
Podezřelý je snad každý,jen né ten pravý.Na A.CH. prostě není.

08.01.2015 5 z 5

Stín / Milý Johne / Minulá provinění / Psí život Stín / Milý Johne / Minulá provinění / Psí život Nicholas Sparks

STÍN za 3, MILÝ JOHNE za 5,MINULÁ PROVINĚNÍ za 5 a PSÍ ŽIVOT slabá 3. Takže celkem 4.

04.01.2015 4 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Jedním slovem SLAĎÁK. Kdysi jsem četla vesměs jen červenou knihovnu,ale dnes už mi to nic neříká.Od začátku je jasné jak se děj bude vyvíjet a jak dopadne.Ale zas v tomto předvánočním čase,je to taková pohodová oddychovka. Pro ty kdo mají rádi tento žánr,určitě bude nadšen.

01.12.2014 3 z 5

Na knihu jsem se moc těšila,ale nakonec nesplnila mé očekávání.
Bavila mě tak na půl.Součastnost,ta mě bavila a opravdu jsem se u ní nasmála.Ale minulost,tak ta byla místy až nudná.Moc politiky a občas moc divoké.

05.11.2014 4 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Nebyla nic co jsem čekala. Slyšela jsem na knížku samou chválu,ale pro mě to nebylo nic extra.Začátek,asi dvěstě stran, mě vůbec nebavil.Pak se to trošku rozjelo a až konec,který začal dávat nějaký smysl a začalo se něco dít, mě bavil. S touto knížkou budu mít navždy spojenou kávu :)) Té kávy vypili snad hektolitry :)))

10.10.2014 4 z 5

Kuchařka ze Svatojánu Kuchařka ze Svatojánu Eva Francová

Knížka je skvělá.Eva vaří přesně podle mého gusta :))) Žádné masíčko,samé dobroty a hlavně rychlovky.
Taky pěkné fotografie a povídání.

03.10.2014 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Měla jsem trochu strach se do této knížky pouštět,ale nakonec to nebylo tak hrozné. Bála jsem se až skoro na konci. V půlce jsem odhalila vraha,což u mě nebývá zvykem :)))
Od Nesba to určitě nebyla poslední kniha,kterou jsem přečetla.

24.09.2014 5 z 5

Mnoho životů, mnoho mistrů Mnoho životů, mnoho mistrů Brian L. Weiss

Zajimavé! Mám ráda knihy s touto tématikou. A sama bych se ráda podívala do svých minulých životů,kdyby to šlo :))

29.07.2014 5 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Měla jsem problém s těmi časovými skoky.Myslela jsem,že si zvyknu,ale ne. Sám příběh byl hezký,zajímavý..... jen mohl být napsaný jinak. Třeba si knihu někdy později přečtu ještě jednou a bude to pro mě jednoduší,když už vím jak to vlastně všechno bylo :)))

22.06.2014 3 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Četla jsem už hodně dávno,i další čtyři díly,ale první je nejlepší. Úplně mi vypadly názvy,ale děj mám opravdu vrytý. A teď jsem ráda,že jsem je tady našla.Ráda bych si je zase přečetla.

20.05.2014 5 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Kniha mě chytla hned od začátku.Dobře se četla a od začátku byla napínavá a nutila číst dál a dál. Ale Julie Lescautová ze mě zřejmě nebude,protože jsem tipovala na vraha všechny možné,jen né toho pravého.

17.05.2014 5 z 5

Smrtelné nebezpečí Smrtelné nebezpečí Sandra Brown

Knížka se mi líbila,děj byl napínavý a pořád nutil číst dál. Můj tip byl od začátku špatný. Potom velké překvapení...

11.05.2014 5 z 5

Dětem Dětem Josef Lada

Moje jedna s prvních čtených knih.Je moc krásná :))))

14.04.2014 5 z 5

Andělé v mých vlasech Andělé v mých vlasech Lorna Byrne

Knížku jsem si koupila jen tak pro radost a lepší jsem si nemohla vybrat!!! Dala mi hrozně moc.
Vždycky jsem věřila na něco mezi nebem a zemí,proto mě oslovila.A kdo nevěří,asi mu nedá nic.

Při čtení jsem hodně věcí pochopila a uklidnila mě.Škoda,že jsem ji neměla před pár lety. Netrápila bych se tolik moc .
Určitě si ji ještě přečtu.

10.04.2014 5 z 5

Dva krůčky po mokrém písku Dva krůčky po mokrém písku Anne-Dauphine Julliand

Tuhle knihu by si měl přečíst každý z nás,kdo si stěžujeme na život,jak je nespravedlivý a věčně je nespokojený,protože u tohoto příběhu si uvědomíme jak jsme na tom vlastně dobře, neříkám ,že všichni,ale většina.
Čekala jsem´,že celou knihu probrečím,ale je opravdu moc dobře napsaná. Nevím,jestli bych dokázala být tak silná...

04.04.2014 5 z 5