Francouzský sen. Nový domov a láska v Burgundsku

Jeffrey Greene a jeho žena Mary objeví v jedné burgundské vesničce starobylou kamennou faru a zatouží se tu usadit. Okouzlující vyprávění popisuje jejich dlouhou, vzrušující cestu, směřující k jedinému cíli: stát se nejen majiteli domu, ale také pravými Burgunďany.

https://www.databazeknih.cz/images_books/63_/63362/francouzsky-sen-novy-domov-a-laska-v-burgundsku-63362.jpg 4.218

French Spirits (2002)

Vydáno:, BB art

babicka_amalka
17.04.2017

příjemné a pohodové čtení, navíc z kraje, který se mi podařilo procestovat - o to je čtení lepší, protože ta městečka a vísky znám; jen v první části občas poněkud rozvláčné;

Alzbetta
14.06.2016

Škoda,ale knížku nedočtu.Nevím proč... přitom tohle téma mám hodně ráda, Tak dlouho jsem tuhle knížku sháněla a teď mě vůbec nebaví. Zkusím si ji přečíst někdy později :))

Skawin
05.01.2016

Knížka se čte sama. Pohodová, milá, příjemná.

Titi
11.02.2013

Kniha jako dobré francouzské víno, které se musí vychutnat a ne ho zhltnout. U této knihy to ani nejde.

Selinute
27.09.2012

Dlouho jsem tuto knížku sháněla do své knihovny. Nakonec jsem ji koupila na aukru a nelituji. Je pohodová, humorná a okouzlující. Co může být krásnějšího než starobylá, mechem zarostlá kamenná fara v malebné vesničce v Burgundsku.

Danafantom
19.01.2012

Tato knížka nějak nevzbudila mou obrazotvornost, takže nebylo co si užít :-(

tessy999
30.09.2011

Naprosto souhlasím s názorem pode mnou. Krásná oddychová knížka, kde na vás opravdu dýchne atmosféra Burgundska.

bookcase
25.08.2011

To je úžasná kniha, četla jsem ji dvakrát. Při čtení máte pocit, jako byste v té kamenné faře v Burgundsku opravdu byli.