Always a reader Always a reader komentáře u knih

Heidi, děvčátko z hor Heidi, děvčátko z hor Johanna Spyri

Moc pěkná knížečka, četla jsem jí jako malá

13.02.2015 5 z 5

Rozpustilá opička Rozpustilá opička Julia Boehme

Moc pěkná knížka. Když jsem byla menší strašně jsem jí zbožňovala :) A po prvním díle jsem samozřejmě chtěla číst další..

03.11.2014 5 z 5

Lásky a nálezy Lásky a nálezy Lenka Lanczová

Knížka se mi líbila. Tak nějak jsem čekala celou dobu kdy se ti dva dají dohromady.. a na konci přece jen! On se choval strašně pěkně, málo který kluk je tak věrný.

31.10.2014 5 z 5

Z deníku kocoura Modroočka Z deníku kocoura Modroočka Josef Kolář

Na tuhle knížku si moc dobře pamatuji :) Měla jsem ji moc ráda, a stále mám.. :)

31.10.2014 5 z 5

Námi to začíná Námi to začíná Colleen Hoover

Oproti prvnímu dílu je to víc klidnější a očekávatelnější, ale to je to co čtenáři chtěli. Přečíst si jak si k sobě znovu našli cestu. Nicméně i tak se zde udály zajímavé události co pěkné rozvíjely děj.

02.03.2024 5 z 5

Letní sázka Letní sázka Emily Henry

Rychle jsem se začetla a knížka mě moc bavila, ke konci už trochu méně, ale opět, jako oddechové čtení to sedlo.

06.10.2021 4 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Takové příjemné lehké čtení na zimní večery.

20.06.2018 3 z 5

Malostranské povídky Malostranské povídky Jan Neruda

Dá se říct, že je to takové odpočinkové čtení.

18.09.2017 4 z 5

Kytice z pověstí národních Kytice z pověstí národních Karel Jaromír Erben

Knížka mě velice překvapila.. Do teď jsem si myslela, že lyriku nemám zrovna v lásce. Ovšem Kytice mě dá se říct i bavila a pro mně je to rozhodně jedna z příjemnějších knížek povinné četby.

28.11.2016 5 z 5

Sluha dvou pánů Sluha dvou pánů Carlo Goldoni

Jelikož je to docela staré, bála jsem se že mě to nebude moc bavit...ale jsem ráda, že jsem si na čtení vybrala tuto knížku, protože je vážně dobrá a zábavná.

15.01.2016 5 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Nemám slov. Já vážně miluju tuhle spisovatelku a její sérii svůdné trilogie. Tak úchvatně píše, že mě to prostě vždycky dostane-zasáhne hlouběji než některé jiné knihy.

12.07.2015 5 z 5

Byl jednou jeden krtek Byl jednou jeden krtek Eduard Petiška

No prostě krásná pohádka, kterou si zamilujou snad všechny děti! a někdy nejen ty..

09.07.2015 5 z 5

Návrat domů Návrat domů Lauren Brooke (p)

Moc pěkné knížky, takové jednoduché čtení

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Jsem ráda že tuto sérii máme u nás v knihovně, protože se mi začíná líbit

Zášť Zášť Lisa Jane Smith

Všechny díly Upířích deníků se mi líbí. A tento není vyjímkou ;)

09.07.2015 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Knížka mě vcucla do děje - úplně mě pohltila. Teda jednoznačně lepší než film, se kterým to má hodně málo společného. Místama jsem se musela smát, bát, přemýšlet a občas mi i slzička ukápla.. Někdy snad všechno dohromady. Knihu jsem četla i v hodinách pod lavicí. A když jsem nečetla, stejně jsem na ni stále myslela. Jo, Harry Potter je už možná ohraný, ale mě je to jedno. Když je to skvěla kniha, úžasně a tak návykově napsaná tak si jí přečtu, bez ohledu na ostatní.

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Úžasná knížka. Téma se mi moc líbí-není tak okoukané, pěkně psané.

09.06.2015 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Velice povedený díl. Vždycky když myslím na tuhle sérii, si vybavím "sestřenku" pohovku, jak ji nazvala Gweny.

23.05.2015 5 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Nádherné...
Xemeriuse jsem si oblíbila.

18.05.2015 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Nic zvláštního. Moc mě nenadchla. Vážně jsem se těšila až ji dočtu a začnu číst jinou. Ale musím říct, že místy mě i bavila.

19.04.2015 3 z 5