Lásky a nálezy

Na všech koncích jsou hezké právě začátky něčeho dalšího. Úspěšně odmaturovat znamená konec jedné důležité etapy, mít v kapse přijetí na vysokou školu pak začátek etapy nové, ještě důležitější. Ovšem začátky bývají nejtěžší a přináší spoustu změn. Sympatická blondýnka Alice se tak jako mnozí další přestěhuje z malé vesnice do velkoměsta, kde nikoho nezná, zvyká si na spolubydlící na koleji i zcela odlišný systém výuky, musí se vpravit do života vysokoškolačky a hlavně se naučit spoléhat sama na sebe. Stará přátelství prochází zkouškami i krizemi, vznikají však přátelství nová a seznam ztrát, nálezů a především lásek se utěšeně rozrůstá, zvláště když kluků s hnědýma očima, Alčiných favoritů, je všude dost....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/2079/lasky-a-nalezy-tWw-2079.jpg 4.1274
Literatura česká, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Víkend

Kniha Lásky a nálezy

JancaMia
včera

jedna z nejoblíbenějších :)

LenkaGonn

Od Lenky Lanczové jsem přečetla před lety spousty knih a vždy se mi líbili. Když se chci vrátit do mých mladých let vždy se vrátím k této knize.

Angelika92

Knihy od této spisovatelky mám ráda. Je to fajn pohodové čtení.

allfonsa

Příjemná oddechovka až jsem někdy litovala, že nemám víc času na čtení :-)

Esmeralda168
29.11.2018

Překvapuje mě, jak vysoce je tahle kniha hodnocena. Já totiž přečetla od Lanczové hodně knih a tahle mi přišla jako ze všech nejhorší.
Kromě toho, že se jedna holka rozhodovala mezi více kluky, se v ní nic víc nedělo, žádné napětí. Nezaujala mě ani obálka. Měla jsem problém se knihou přebrodit ke konci. Možná to bylo tím, že jsem nikdy nestudovala na VŠ. Nevím.

Amneris
26.01.2018

Knížka mě velice bavila, vzpomněla jsem si na svoje začátky na vysoké škole a úplně jsem se v Alce viděla. Adam mi moc sympatický nebyl, tenhle typ kluků fakt nemusím. U Štěpána bylo jasné, že se bude Alce líbit, ale taky se nezachoval zrovna čestně, ačkoliv na konci zůstal s Johanou. Dominik mi byl sympatický od začátku, říkala jsem si, že kdyby se se svou slečnou rozešel, že by měl být s Alkou. Pevně věřím, že to dali dohromady :-)

amanek
03.04.2017

Líbila se mi, akorát jsem jí měla z knihovny a poslední stránka chyběla:-o Ale konec jsem si domyslela:-)

Doubravka1975
17.02.2017

Kniha se mi líbila jako zatím všechny knihy od autorky. I když jsem myslela, že Štěpán zůstane s Alkou