Lásky a nálezy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Na všech koncích jsou hezké právě začátky něčeho dalšího. Úspěšně odmaturovat znamená konec jedné důležité etapy, mít v kapse přijetí na vysokou školu pak začátek etapy nové, ještě důležitější. Ovšem začátky bývají nejtěžší a přináší spoustu změn. Sympatická blondýnka Alice se tak jako mnozí další přestěhuje z malé vesnice do velkoměsta, kde nikoho nezná, zvyká si na spolubydlící na koleji i zcela odlišný systém výuky, musí se vpravit do života vysokoškolačky a hlavně se naučit spoléhat sama na sebe. Stará přátelství prochází zkouškami i krizemi, vznikají však přátelství nová a seznam ztrát, nálezů a především lásek se utěšeně rozrůstá, zvláště když kluků s hnědýma očima, Alčiných favoritů, je všude dost....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/2079/big_lasky-a-nalezy-tWw-2079.jpg 4334
Nahrávám...

Komentáře (27)

Kniha Lásky a nálezy

tittanie
04.09.2020

K této knize jsem se nedostala hned jak vyšla, ale o dost později, ani nevím proč, protože při jejím čtení jsem byla nadšená. Autorka strašně dobře dokáže popsat prostředí a vždy z toho mám úžasný pocit. Strašně se mi líbila postava Alice a Fausta, i když Štěpán, taky nebyl k zahození. A u některých hlášek jsem se smála nahlas.

Lucissia
23.04.2020

Taková příjemná oddychovka. :-)


lucie9998
30.03.2020

Hodnotím z pohledu náctileté holky, kdy jsem knihy pro dívky od Lanczové četla. Lanzovou jsem zbožňovala, navzdory tomu, že téměř vždy víte, jak to dopadne.

Fcelicka_maja
11.03.2020

Od začátku jasné, jak to dopadne. Proto to ale čteme, ne? Kamarád, kterej je až protivně děsně v pohodě, chudá holka toužící po troše lásky a luxusu to na začátku života lehce rozjíždí. Četla jsem jako náctiletá a šlo to. Dospělá žena nemá za dvě hodiny nad knihou co dělat, mohly by být levnější.

Ana72154
30.11.2019

Kniha ve které nevystupuje hrdinka v pubertě, ale dospělá dívka. Ten konec...

Aknel26
21.08.2019

Poprvé je hlavní postavou vysokoškolačka. Alice studovala stejnou školu, stejný obor a měla i stejné profesory jako já, no vážně! Dokonce i otázka ohledně četby v cizích jazycích padla, měli jsme z toho zkoušku (resp. kolokvium), takže z tohoto důvodu mi byla knížka blízká. Příběh byl ale průměrný, spíš slabší. Ani v jednom vztahu jsem Alici nedržela palce, snad až v tom posledním...

JancaMia
19.05.2019

jedna z nejoblíbenějších :)

LenkaGonn
25.03.2019

Rereading.
Tuto knihu jsem četla před 10 lety možná i více. Tehdy to pro mě byla jednoznačně 5 hvězdičková kniha. Teď po letech říkám je to odpočinkové, milé, vtipnými hláškami prosycené a celkem fajn ukončené čtení.

1