Byl jednou jeden krtek

Byl jednou jeden krtek

1.část: Jak krtek ke kalhotkám přišel
2.část: Krtek ve městě

V první části z obou moderních zvířecích pohádek, odehrávající se v přírodě, pomáhají zvířátka krtkovi při výrobě látky a ušití kalhotek. Ve druhé části objevuje krtek klady i nedostatky velkoměstského prostředí.

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26284/byl-jednou-jeden-krtek-26284.jpg 4.852
Pro děti a mládež, Pro nejmenší
Vydáno:, Olympia

MOu598
15.05.2017

Milé příběhy, velmi milé kresby. Obdivuji i pozadí v kresbách a pastelové barvy.
Mám tuto knížku i v anličtině.
Nerozumím, proč není p. Miler uveden jako spoluautor.

Jitka_Roškotová
04.02.2017

Krteček a knížky jeho příběhů jsou snad povinnou výbavou každé dětské knihovničky. Na téhle dnes už kultovní pohádkové postavičce jsem vyrostla a vždycky jsem ji milovala, ať už v knížce nebo ve Večerníčku. Knížky jsem si ráda prohlížela i v době, kdy jsem ještě ani neuměla číst. Jsem moc ráda, že s ní nyní můžu seznámit svou dcerku a že se jí líbí stejně jako mě. Neumím si představit dětství bez Krtka a jeho kalhotek...

Welinie
10.01.2017

Jedna z nejoblíbenějších knížek v dětství.

martas006
06.01.2017

Co dodat, krtek nikdy nezklame. Tuhle knížku jsem jako malá holka přečetla několikrát.

Luccy78
14.01.2016

Ano, ani u nás doma nechyběla tato okouzlující, jednoduchá, ale přitom velmi milá knížka.. Mám na ní velmi milé vzpomínky ještě na dobu, kdy jsem ani neuměla číst.

Always a reader
09.07.2015

No prostě krásná pohádka, kterou si zamilujou snad všechny děti! a někdy nejen ty..

WEIL
13.11.2011

Známé pohádky, které dostaly animovanou podobu a staly se součástí většiny domácností.