AliceTief AliceTief komentáře u knih

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

Naprosto strhující příběh, od začátku do konce. Vůbec jsem se netěšila nakonec, byla jsem s těmito postavami hrozně ráda a samotný příběh bral dech =)

29.05.2022 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

další těžké téma této autorky, nedokážu si úplně oblíbit hlavní hrdinku, ale to bude tím, že jsem nikdy nezažila takovou situaci...Každopádně jsem ráda za takový konec a Graham je prostě třída!!!

08.05.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Autorky nezklamaly, tento příběh je jeden z jejich nejlepších a krásný závěr;)

23.03.2020 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Příběh mě naprosto dostal, přečteno na jeden nádech a miluju takové konce;)

25.02.2020 5 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Jakmile se začtete příběh vás doslova pohltí. Opravdu krásně napsáno, snadno a rychle se četlo. Hrozně moc se těším na další kluky a jejich příběhy =)

02.05.2022 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Za mě po dlouheééé době topovka, příběh se mi moc líbil a nemohla jsem se od něj odtrhnout, přečteno za 24 hodin!!!

24.06.2021 5 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

opět autorka vůbec nezklamala, člověk se hned po přečtení knížky začíná těšit na dovolenou =)

19.08.2020 4 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Byla jsem zvědavá už od prvního dílu, jak bude jejich příběh vypadat. Vůbec mě to nezklamalo, naopak...není to žádné nahánění jako v prvním dílu, jsem zvědavá na příběhy ostatních =)

01.12.2019 5 z 5

My My Elle Kennedy

Krásný závěr, tyhle dva si nejde nezamilovat =) Celou tuhle sérii jsem si zamilovala a tihle dva budou asi párem číslo I....

23.11.2019 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Po takové knížce člověk musí upadnout do deprese i kdyby nechtěl. Každopádně jsem ráda, že jsem si knížku přečetla, už jsem přečetla pár knížek s tímto tématem, ale ještě nikdy jsem se nezamilovala do obou mužských postav. Ryleho je mi neskutečně líto, ale jsem ráda, že se Lily rozhodla jak se rozhodla, i když jsme to všichni obrečeli.
Trošku mě mrzelo, že happy end s Atlasem byl zatraceně krátký, ale celkový dojem knížky zaslouží plný počet hvěd =)

07.01.2019 5 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Ano i když už je toto téma trochu klišé, šéf vs. podřízená, autorce se příběh opravdu povedl. Nemohla jsem se od knihy odpoutat a doslova to za den přečetla. Za mě opravdu poutavé čteníčko =)

06.10.2022 5 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Moje první kniha této autorky a prostě Bomba!!! Naprosto skvěle se četlo, nemohla jsem se od knihy odpoutat, krásný příběh a víc než sympatické postavy, nejde je ne milovat. Opravdu moc se těším na pokračování, ale tuto knihu jsem určitě nečetla naposledy

04.10.2022 5 z 5

Manažer Manažer Kristen Callihan

Tak tohle bylo opravdu vtipné, dost jsem se při čtení bavila a příběh naprosto strhl.

24.05.2022 5 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Stejně jako první díl, super čtivé. Tristan je naprosto super chlap, Claire mi trochu vadila, ale jinak by to nebyl asi tak dobrý příběh,:-D

23.08.2021 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Krásná oddechovka, pohodová, slaďárnička

28.07.2021 5 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Krásný příběh, středoškolský svět už mě přestává bavit, ale tohle za to opravdu stálo. Po dlouhé době originální.

02.05.2021 5 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

Rozhodně jsem se u knížky nasmála nejvíce, hodně mě bavila, možná nejvíce s celé série.

26.03.2021 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Kniha se mi hodně líbila, styl psaní je v podstatě takový, že se čte kniha sama. Jediné co mě mrzí, je že se to pořádně rozjede, nebo konečně nějaký zvrat a bum - konec. Dříve se takové knížky psali na 300 - 400 stran, teď vydají 3 po 189 str., tak chápu taky musí z něčeho žít.....

25.01.2021 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Tahle knížka mě naprosto dostala, nebyla jsem schopná se od ní odtrhnout. Opravdu skvěle napsané a krásný příběh. Doufám, že od autorky vyjdou i další knihy =)

23.06.2020 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Opravdu začínám mít tuhle autorku dost ráda, zatím ani jedna kniha nezklamala a u čtení tohoto příběhu jsem se vůbec nenudila. Přečteno jedním dechem a určitě se k ní zase vrátím =)

24.05.2020 5 z 5