AlenaF

Muž z ostrova LewisMuž z ostrova LewisPeter May

Po Skále jsem otevřela tuto knihu. Nezklamala. Nádherné čtení, úplně mě to pohltilo.

06.04.2018

SkálaSkálaPeter May

Velmi sugestivní kniha. Velmi se mi líbila, čtenářský zážitek.

06.04.2018

Malé temné lžiMalé temné lžiSharon J. Bolton

Nechala jsem se inspirovat. Od této autorky moje první kniha a nelitovala jsem. Doporučuji.

26.03.2019

DetektivDetektivArthur Hailey

Tuto knihu jsem četla cca před 20 lety. Tenkrát mi děj přišel zdlouhavý a rozvlacny. Ale dnes, asi jsem dozrála, to pro mě byl vyloženě čtenářský požitek. Moc se mi kniha líbila. Hned jsem v knihovně vyhledala další Haileyho knihy.

26.11.2020

Manželé odvedleManželé odvedleShari Lapena

Výborné, skvěle se to četlo, knihu jsem přečetla za večer - nešla odložit.

03.04.2017

Šachové figurkyŠachové figurkyPeter May

Závěrečný díl trilogie přečten, opět jsem nebyla zklamaná. Skvělá trilogie.

08.04.2018

Noční směnaNoční směnaMichael Connelly

Skvělé! Přečetla jsem na jeden zátah, nemohla jsem knihu odložit. Těším se na další pokračování.

25.01.2019

Útěk do samotyÚtěk do samotyNicholas Sparks

Příběh mě oslovil, starám se již spoustu let o postiženého člověka, takže jsem s Denisou prožívala všechny chvíle a soucítila jsem s ní. Možná proto se mi kniha moc líbila. Konec samozřejmě dobrý, alespoň jsem dobře spala.

22.04.2019

GangrénaGangrénaRolf Börjlind

Četla jsem předcházející čtyři díly, tento se mi zdál nejslabší. Ale přesto - doporučuji.

10.10.2019

ZtracenýZtracenýTim Weaver

Výborný thriller. Doporučuji. Přečetla jsem za dva večery.

21.10.2019

Není cesty zpětNení cesty zpětTim Weaver

Napínavé, čtivé, pět hvězdiček.

28.10.2019

Muž bez minulostiMuž bez minulostiTim Weaver

Zajímavá zápletka, originální, napínavé.

07.11.2019

Žena mého životaŽena mého životaTim Weaver

Skvělé!

09.11.2019

Žena v kleciŽena v kleciJussi Adler-Olsen

Moje první kniha od Adler-Olsena. Skvělé.

22.10.2020

Bez slitováníBez slitováníTim Weaver

Kniha mě chytla hned od začátku. Napínavý děj, dobře přeložené, čtivé. Doporučuji.

08.10.2017

Němé obětiNěmé obětiTim Weaver

Celkem dobrá detektivka, hodně akční. Těším se na další. Doporučuji.

16.10.2017

Zlomené srdceZlomené srdceTim Weaver

Parádní kniha, plno napětí, nebyla jsem zklamaná. Těším se na další díly s Rakerem.

05.11.2017

Není římského liduNení římského liduJarmila Loukotková

Mám ráda paní Loukotkovou. Knihu jsem četla snad jako školačka. Po hodně letech jsem ji otevřela znovu a nemohla jsem se odtrhnout. Velmi čtivé, doporučuji.

19.01.2018

Ostrov EntryOstrov EntryPeter May

Zajímavý námět - současnost se střídá s minulostí. Sonda do psychologie člověka, který se snaží vyrovnat s rozpadem manželství a se svojí minulostí - také skvělé. Celá kniha je velmi zajímavá, vřele doporučuji.

10.04.2018

Údolí mrtvýchÚdolí mrtvýchTim Weaver

Bezvadné čtení, napínavé až do konce. Jdu na další díl.

20.10.2019

Ó Jeruzaléme!Ó Jeruzaléme!Dominique Lapierre

Výjimečná kniha. Čtivé zpracování boje Izraele za nezávislost. Není to moje první, a doufám, že ani poslední kniha o historii tohoto státu. Doporučuji a hodnotím maximem hvězdiček.

13.02.2020

Nebe, na němž nesvítily hvězdyNebe, na němž nesvítily hvězdyRainer M. Schröder

Přečetla jsem už hodně knih, týkajících se historie židovství, života Židů během druhé světové války, vzniku Státu Izrael a života v něm. Tato kniha mi jen osvětlila to, co jsem už věděla. Příběh se mi líbil.

16.02.2020

Nikdo není domaNikdo není domaTim Weaver

Klasika od Weavera. Zajímavá zápletka, napínavé, něco přitažené za vlasy, nereálné. Přesto jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Dobrá oddychovka.

27.05.2020

ZmizeníZmizeníCharlotte Link

Výborné, napínavé, překvapivé.

15.08.2020

PodvedenáPodvedenáCharlotte Link

Zajímavá zápletka, napínavé, velmi čtivé. Těším se na další knihy této spisovatelky.

18.08.2020

Oběť 2117Oběť 2117Jussi Adler-Olsen

Výborné, napínavé, chytré, vtipné.

21.10.2020

Umrlčí cestaUmrlčí cestaPeter May

Po trilogii jsem zpočátku byla lehce rozpačitá. Potom to ale nabralo spád. Příběh zajímavý z ekologického pohledu. Celkově dobrý dojem, zklamaná jsem určitě nebyla, ale byla jsem trochu rozmlsaná z předchozích knih trilogie. Dala bych asi 4 hvězdičky.

13.04.2018

RozhodnutíRozhodnutíCharlotte Link

Autorka zvolila ne úplně neznámé téma - "obchod s bílým masem". Ale příběh mě nezklamal, udržel mě v napětí. Doporučuji.

26.06.2018

Cizinci v nociCizinci v nociKent Haruf

Hezký příběh o starých lidech, kteří mají ještě sílu a chuť užít si života. Příběh o krutosti a nepochopení členů vlastní rodiny. Smutné. Doporučuji.

29.07.2018

Stále vládne mrázStále vládne mrázRolf Börjlind

Skvělý příběh, velmi se mě dotýkají osudy uprchlíků. Doufám v další pokračování série. Doporučuji k přečtení.

01.10.2018