Ála1968 Ála1968 komentáře u knih

Úlet na dva týdny Úlet na dva týdny Samantha Towle

Já jsem se bavila, jasně,bylo to trošku něco jiného než River Wild, který byl úžasný,ale přesto to bylo krásně romantické

06.03.2024 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Nádherně propracovaný příběh,já mám prostě pro ty mafiány slabost.Nemohla jsem se od knihy odtrhnout,bylo to úžasné

06.03.2024 5 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Melanie Harlow

Moc jsem se na knihu těšila, první díl Neodolatelná byl skvělý,ale tento moje očekávání nesplnil,moc mě nezaujal

S hlavou v oblacích S hlavou v oblacích Sarah Hogle

Romantické čtení bez nějakých větších zvratů.No čekala jsem od knihy více

Hlava plná lásky Hlava plná lásky Ali Hazelwood

Jako první jsem četla Hypotéza lásky a byla jsem ji unesená.Moc jsem se na knihu těšila a moc mě neoslovila,snad až poslední třetina knihy byla zajímavá

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Kniha mě uchvátila hned od začátku.Krásný romantický příběh i když jsem občas nerozuměla odborným částem,přesto jsem si to užila.Snad proto, že Adam byl typ chlapa, které miluji

05.03.2024 4 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Mě se to líbilo,jen se mi někdy zdálo, že některé výrazy byly už přes čáru, hlavně od holky i když vyrůstala s kluky.

03.03.2024 4 z 5

Twisted Games: Hry na ostří nože Twisted Games: Hry na ostří nože Ana Huang

Musím říct, že první díl mě uchvátil.Alex Volkov byl úžasný chlap a já čekala další krásný příběh.Nevím proč,ale Bridget mi moc nesedla a Rhys to prostě sám nezachránil.

01.03.2024 4 z 5

Twisted Love: Láska na ostří nože Twisted Love: Láska na ostří nože Ana Huang

Alex Volkov mě uchvátil stejně jako všichni problémoví, chladni a bezohlední muži.Bylo to skvělé čtení,mělo to krásný, napínavý děj.

01.03.2024 5 z 5

Co už nikdy nepřebolí Co už nikdy nepřebolí Lucy Score

Opět další nádherný příběh.Naomi i Knox k sobě úžasně pasovali a o to byl příběh čtivější.Těším se na další díly

26.02.2024 5 z 5

Láska na hraně Láska na hraně Penelope Douglas

Tak to byla taková nádhera.Jasně,není to pro puritány a ani to není sladký romantický příběh,ale nespoutaný, drsný a hodně divoký.Ale na druhou stranu svým způsobem krásný, opojný a emotivní.Prostě bylo to něco jiného, než jsem zvyklá u romantických knih.Ale mělo to duši a bude patřit k mým oblíbeným

26.02.2024 5 z 5

Rowdy Rowdy Jay Crownover

Celá tahle rodina z tetovacího studia je úžasná.Moc se mi líbí, jak se rozrůstá, protože budou další pokračování.Jsou moji oblíbení.Rowdy a Salem byli oba moc sympatičtí a patřili k sobě.

25.02.2024 5 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Bylo to krásných 468 stran romantiky.Sice tam mohlo být trochu víc akce nebo ještě něco dotažené,třeba vztah Andreii a Evana,ale třeba to bude další autorčina kniha.

22.02.2024 5 z 5

Rome Rome Jay Crownover

Ach bože,já tyhle Archerovi kluky miluju a nevím, čí příběh byl lepší,jestli Ruleho nebo Romeho.No na každý pád si přečtu všechny díly o označených mužích, protože zatím je to jeden příběh lepší než druhý

21.02.2024 5 z 5

Šéf, co tě nadzvedne Šéf, co tě nadzvedne Winter Renshaw

Takový romantický příběh, šéf a podřízená,to už tu bylo hodněkrát.... Nebylo to špatné,ale trochu mě tam chyběla nějaká akčnost a zvrat děje.Tady to plynulo nějak hladce, takže jako romantická oddychovka,proč ne,ale nečekejte žádný zásadní zlom

21.02.2024 4 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Knihu jsem si koupila náhodou a byla jsem hrozně moc překvapená, jaký krásný příběh se v ní odehrál.Bylo to moc dojemné, temné, bolestivé, romantické a především nádherné.

20.02.2024 5 z 5

Pukom do srdca Pukom do srdca Teagan Hunter

Hokejisty miluju, takže za mě ano,ale na druhou stranu ,že bych se z toho posadila na zadek,to zas ne.Prostě tam nebylo něco,o čem bych mohla říct wau.... Přesto si přečtu i další díly.

20.02.2024 4 z 5

Zatracená svatozář Zatracená svatozář Alessandra Torre

Ze začátku jsem se docela horko těžko prokousávala příběhem a chtěla knihu odložit.Nakonec jsem vytrvala a vůbec nelituji.Příběh nabral dech a řítil se neuvěřitelně dopředu.Z komedie se stala tragédie a musím přiznat, že víc jak poslední třetinu knihy jsem četla rozmazaně.Překrásný konec byl jen třešničkou na dortu.

20.02.2024 4 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Nádherný romantický příběh,i když ten konec mohl být trochu víc rozvinutý.Těším se na další díly a doufám, že se tam setkám mimo jiné i s Lili a Alexem.Taky se těším na Jacka

19.02.2024 5 z 5

Jednou tě najdu Jednou tě najdu Carrie Elks

Nádherný romantický příběh, překrásná obálka knihy.Bylo to úžasně dojímavé a jsem z knihy unešena.

19.02.2024 5 z 5