Ála1968 Online Ála1968 komentáře u knih

Trable Trable Samantha Towle

Jako každý příběh od této autorky byl i tento úžasný.Hned vícero složitých témat propletených v jeden příběh.I když musím přiznat, že předchozí knihy, které jsem od autorky četla,byly o chlup lepší.

24.03.2024 4 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Do pr....to bylo tak skvělý.Ale na druhou stranu tak hrozně emočně vypjatý, že teď potřebuji nějaký den na vstřebání. Vlastně od začátku co jsem začala brečet, jsem až do konce nepřestala.Hned první díl a takový nářez, jsem zvědavá na další díly

20.03.2024 5 z 5

Unesená dědička Unesená dědička Sophie Lark

Mafiánskou romantiku miluji a první díl byl úžasný.Tady bych řekla,že to trošku drhlo,ale přesto se mi to líbilo

20.03.2024 4 z 5

Dokonalá partie Dokonalá partie Kristan Higgins

První díl byl o něco lepší,ale i tady to byla krásná romantika.Je to prostě takové jednoduché romantické čtení

20.03.2024 4 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Vždycky je to krásné čtení,na které se těším,od této autorky.Jen se mi zdá, že 500 stran je celkem nálož na to,jak jsou to jednoduché příběhy.Na druhou stranu si u nich odpočinu a tak se těším na další

19.03.2024 4 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Bylo to krásné,ale na můj vkus to bylo dost dlouhé,500 stran je celkem hodně a přišlo mi to takové dějově jednoduché.

19.03.2024 4 z 5

Vražedné pouto Vražedné pouto Tijan (p)

Miluji Tijan a její mafiány.Ale je pravda, že Bennett Mafia,to byl nářez.Tady mi to trošku drhlo,ale přesto se mi to líbilo. Těším se na pokračování

Znovu a lépe Znovu a lépe Catherine Bybee

Celkem pohodové romantické čtení s detektivní zápletkou.Je to o třech kamarádkách, které se sejdou na třídním srazu po deseti letech v jejich rodném městě.Tento díl patří Mel a její dceři Hope,další bude zřejmě o Zoe a Jo.

17.03.2024 4 z 5

Zlomená Zlomená Rachel Van Dyken

Tenhle i ostatní díly byly hrozně moc emočně náročné. Smekám před autorkou, všechny 3 díly byly skvěle propracované a já si jejich čtení moc užila.V každém dílu bylo úžasně zpracováno závažné téma a myslím, že se to vážně povedlo

Zatracený Zatracený Rachel Van Dyken

Další krásný díl ze série.I když West a Kiersten byli lepší.Každopádně co díl,to nádherný příběh, který vezme za srdce.A rozhodně Neporazitelný,to byla třešnička na konci

Zničená Zničená Rachel Van Dyken

Co to do pr....bylo?Hned od začátku jsem knihu četla s přestávkami, protože jsem přes slzy neviděla.To bylo tak strašně krásný a zároveň smutný, prostě nádhera,dlouho jsem nečetla nic tak emotivního

Sladké pokušení Sladké pokušení Cora Reilly

Skvělé,já prostě ty příběhy z mafiánského prostředí miluju.A tady to byl krásný, romanticko mafiánský příběh

Poslední svobodný miliardář Poslední svobodný miliardář Pippa Grant

Já asi půjdu proti proudu,ale za mě to byla pěkná blbina.Begonie mi přišla pěkně praštěná a nebyla mi ani moc sympatická

16.03.2024 3 z 5

Zkrocení bouřliváka Zkrocení bouřliváka Samantha Towle

Skvělé pokračování,mě se to moc líbilo,jen mě mrzí, že nejsou další díly

Oči dokořán Oči dokořán Raine Miller

Tak konečně asi nejlepší díl.Bylo to romantické, erotické a i zároveň napínavé.

12.03.2024 5 z 5

Všechno, nebo nic Všechno, nebo nic Raine Miller

Tento díl byl o něco lepší než první,přesto mi to připomnělo jinou sérii knih,kde byl příběh více propracovaný.Zatím mi přijde, že by se příběh vešel do jedné knihy

12.03.2024 4 z 5

Nahá Nahá Raine Miller

Nádherná obálka, krásný romantický příběh a já doufám, že další díly budou ve stejném duchu

12.03.2024 4 z 5

Návrat na vinici Návrat na vinici Kristan Higgins

Nádherný romantický příběh, já myslím, že i docela uvěřitelný. Já si to užila.Moc se těším na další díly,

11.03.2024 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Moc se mi to líbilo,bylo tam skvěle zpracované i obtížné téma a celkově to bylo krásně romantické

09.03.2024 5 z 5

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

Začátek byl skvělý,ale když se Tru začala chovat jako mrcha, nechápala jsem její chování a přišlo mi to takové divné

08.03.2024 3 z 5