Unesená dědička přehled

Unesená dědička
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/525044/bmid_unesena-dedicka-6537a529e1770.jpg 4 235 235

Podsvětí Chicaga série

< 2. díl

Kráska a zvíře z prostředí mafie. Nessa Griffinová vede osamocený život. Je citlivá, jemná a nemá v mafiánském impériu své rodiny žádnou roli. Zápasí s uznáním jak doma, tak ve vysoce soutěživém prostředí baletní školy. Mikolaj Wilk je nejkrutějším gangsterem v Chicagu. Jeho adoptivní otec ho zachránil z varšavských ulic, ale zanedlouho poté zemřel rukou rodiny Griffinových. Mikolaj touží po pomstě, Nessu unese a drží ji jako rukojmí ve starobylém gotickém sídle. Zatímco ale plánuje zničit všechno, co je jí drahé, nevědomky ho do sebe vtáhne baletčina nejnovější choreografie. Nessu vzrůstající napětí mezi ní a jejím únoscem děsí čím dál tím víc a začíná se ztrácet v temné baletní pohádce, která se víc a víc podobá jejich měnícímu se vztahu. Dokáže Nessa objevit muže skrývajícího se za maskou netvora? Nebo to bude její poslední tanec?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Stolen Heir , 2020

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Unesená dědička. Přihlašte se a napište ho.

YukiTeru
17.06.2024 3 z 5

Je pravda, že to bylo slabší než první díl. Pořádně bavit mě to začalo, až v půlce, ale jsem strašně ráda, že jsem vydržela, protože to stálo za to. Byl to krásný příběh. Zbožňuju tyhle nenáročné příběhy se šťastným koncem, vždy mě tak příjemně zahřejí a u tohohle to nebylo jiné.

Jennifer0
28.05.2024 5 z 5

Kniha mě vtáhla jedním dechem. Hlavní postavy jsem si naprosto zamilovala. Miko mi hned přirostl k srdci. Líbilo se mi, nahlédnutí do jeho minulosti. Nessy charakter se v průběhu knihy měnil, ukázala nám, že toho má v sobě hodně a já byla s jejím rozvojem spokojená.
Příběh jsem zhltla až příliš rychle. Možná bych si dokonce přála, aby to bylo trochu delší. :D Osobně mi druhý díl sedl trochu víc než první, ale oba jsou zaručeně příjemná oddechovka, která se dá přečíst i za jeden večer.
Jenom doufám, že další díly přeloží brzy nebo to nevydržím a koupím si je v angličtině. :,D

inom
22.05.2024 2 z 5

Zase budu plavat proti proudu, ale nedá mi jinak než vyjádřit velké zklamání nad touto knihou. Nerada porovnávám knihy, protože mi to přijde trošku neuctivé k práci, kterou autorka vynaložila, ale tady musím zmínit, že námět knihy se extrémně podobá na Zrádnou touhu od Danielle Lori. A tam pravděpodobně všechna podobnost skončila. Zatímco Zrádná touha patří k mým nejoblíbenějším knihám, tady dávám ztíží dvě hvězdičky. Nevím jestli je to tím jak málo stran kniha měla, ale já jsem upřímně nedokázala ani poznat hlavní postavy. Vývoj jejich vztahu? Nulový. Nevím kdy se do sebe stihli tyhle dva zamilovat, když spolu dohromady přehodili tak 10 vět. Také celá ta zápletka mi došla až moc jak z pohádky. Nevěřím, že mafiánské rodiny, které spolu celá léta soupeří, dokáží celý spor vyřešit během vteřiny. Také pomsta kterou Miko toužil provést snad celou knihu, se z čista jasna stala pro něj nevýznamná. Nevím, celé to bylo za mě nějaké povrchní, neuvěřitelné a nechci znít špatně, ale jako kdyby sepsané narychlo. Autorka asi nebude mým šálkem kávy.

všechny komentáře

Související novinky (6)

10 nejprodávanějších eknih (březen)

12.04.2024

Žebříček 10 nejčtenějších knih (březen)

15.03.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (10. týden)

13.03.2024

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Unesená dědička v seznamech

ve Čtenářské výzvě18x