Ála1968 Ála1968 komentáře u knih

Leť & zapomeň Leť & zapomeň Nena Tramountani

Krásný příběh,i když místy jsem se v něm ztrácela.Trochu podobný něčemu, co už jsem někdy četla,ale celkem se povedl.

18.02.2024 4 z 5

Zima bez tebe Zima bez tebe Beth Good

Krásný zimní příběh plný romantiky, zasněženého Cornwallu, ovcí a tajemství.Je pravda, že ke konci mi Hannah už celkem lezla na nervy,ale zato Raphael byl úžasný.

18.02.2024 4 z 5

Tyran Tyran T. M. Frazier

Do pr....to byl teda nářez.Ještě lepší než první díl.I když jsem poměrně brzy tušila,kdo je Tyran, některé situace mě dostaly.No a ten konec,ten už jsem pro slzy ani nemohla dočíst.Za mě úžasné oba díly

17.02.2024 5 z 5

Jet Jet Jay Crownover

No prostě nádhera, já ty potetovaný a drsný chlapy žeru. Stejně krásný příběh jako Rule

17.02.2024 5 z 5

Rule Rule Jay Crownover

Tak tohle bylo vážně super, přečteno na jeden zátah za odpoledne.Potetovaný problémový s piercingy a hodná holka z bohaté rodiny,super námět.Namakaný potetovaný a problémový borce miluju, takže se těším na další díly

15.02.2024 5 z 5

Lucas Lucas Marcy Jell

Tento díl byl rozhodně zajímavější a akčnější než předchozí díl.Je krásné,jak jsou díly propojené a těším se na další bratry.I když si stále myslím, že je to takové nedodělané a něco tomu chybí

15.02.2024 4 z 5

Marco Marco Marcy Jell

Bylo to skvělý,ale.... Přišlo mi to takové uspěchané a nedodělané.Je znát, že to psala česká autorka,ne, že by to bylo špatné,to vůbec ne,ale je tam znát ten rozdíl oproti cizím autorům s touto tématikou.Je to možná naší mentalitou a jejich,ale už jsem přečetla nějaké knihy romanticko mafiánské a je to prostě znát.Cizi jsou rozhodně lepší.Určitě více dotažené do detailů

15.02.2024 4 z 5

Struny srdce Struny srdce Melanie Moreland

Občas máme určitě všichni chuť si přečíst slaďoučký příběh a tento tomu odpovídal.Na druhou stranu i tak byl skvělý a moc hezky propracovaný.

21.01.2024 5 z 5

Válka s láskou Válka s láskou Winter Renshaw

Zajímavá zápletka příběhu,kterou jsem ještě v žádném příběhu nezaznamenala, k tomu byl krásně romantický.

21.01.2024 5 z 5

Smlouva s ďáblem Smlouva s ďáblem Elizabeth O´Roark

Nádherné,to zas jednou byl krásný příběh. Přečteno na jeden zátah a jedno odpoledne.Jsem hodně dojatá z toho epilogu.A těším se na další díl.

19.01.2024 5 z 5

Spoutej mě Spoutej mě Hope Marks

Vztah šerifa a kleptomanky, proč ne.Nebyl to špatný příběh,ale nějak jsem si Lauru neoblíbila. Hlavně, když se měla rozejít s Austinem mi připadala jako blbka.Obálka je krásná,za ní jedna hvězdička a za poslední třetinu knihy zbytek.

19.01.2024 3 z 5

Přiznání Přiznání Kristen Callihan

Miluji tuhle sérii.Podle mě nejlepší zatím byl příběh o Scottim a Sophii -Manažer a teď tento o Brenn a Reyovi.Jinak celá série je myslím dost povedená.Bude ještě díl o Whipovi? Doufám, že ano.

19.01.2024 5 z 5

Ešte! (mi daj šancu) Ešte! (mi daj šancu) Teagan Hunter

Tak za mě asi nejslabší díl z celé série. Chybí mi tu trochu nějaká jiskra.A konec byl takový nijaký,honem,honem a nic.Ani žádný epilog, čekala jsem,že se dozvím něco o ostatních.

18.01.2024 3 z 5

Nedám Ti (vedieť) Nedám Ti (vedieť) Teagan Hunter

Skvělé, vtipné, romantické a mírně erotické.Jsem ráda, že mám všechny díly pohromadě a můžu je číst hned za sebou.

18.01.2024 4 z 5

Chce sa mi s tebou m(a)ilovať Chce sa mi s tebou m(a)ilovať Teagan Hunter

Milá,romantická kniha,bez nějakých zvláštních zvratů, když pominu Calebovo tajemství. Četlo se to dobře,je pravda, že jsem se i zasmála.Taková lehká oddychovka.

18.01.2024 4 z 5

Lovec Lovec L. J. Shen

Sice jsem od autorky četla i lepší,ale je pravda, že to nebyl žádný průšvih.Vlastně to bylo hodně humorný, takže takový romanticko erotický humorný příběh

17.01.2024 4 z 5

Vzostup kráľovnej Vzostup kráľovnej Rina Kent

Je to tak trochu erotický thriller,ale podle mě neskutečně skvělý., Čo ak zmiznem?",,Potom spálim svet, ktorý t'a donútil zmiznút',a vzkriesim t'a z popola."
To byla taková nádhera.Nevím proč,ale miluju tyhle drsný chlapy.A která z nás ne?Moc se těším na další díl s Xanderem.

16.01.2024 5 z 5

Vláda kráľa Vláda kráľa Rina Kent

Byla jsem hrozně natěšena na další díly po přečtení dílů o Else a Aidenovi.No nejsem zklamaná.Bylo to skvělé a ten konec? Ještě,že mám už i další díl,miluju to.....

16.01.2024 5 z 5

Láska z Manhattanu aneb Jak vyrobit gentlemana Láska z Manhattanu aneb Jak vyrobit gentlemana Lauren Layne

Krásný, romantický a hodně úsměvný příběh.Violet i Kain byli skvělí a jejich slovní přestřelky mě moc bavily. Rozhodně lepší než Láska naslepo

14.01.2024 5 z 5

Láska naslepo Láska naslepo Lauren Layne

Dostala jsem přesně co jsem chtěla.Nenáročnou,milou romantiku na jeden večer.I když víte,jak to dopadne, přesto si knihu musíte přečíst a nenudite se.Je to takové milé, nenáročné pohlazení po duši

13.01.2024 4 z 5