Lucas

Lucas https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519071/bmid_lucas-PcW-519071.jpg 4 209 36

Jezdci apokalypsy série

Byla jsem italská princezna na vrcholu popularity. Jasně, oslovení princezna je přehnané Ale, sakra, měla jsem všechno, co jsem chtěla. Peníze, postavení, milence. Věděla jsem, že můžu cokoliv! Nikdo si mě nedovolí zastavit. Všichni vědí, že můj otec je Salomon Vannini. A jméno Vannini mělo v našem světě váhu. Hlavně v tom mafiánském tedy do doby, než jsem krutě narazila! Probudit se po perfektním mejdanu v cizí zemi by nebyl problém – taky by se to nestalo poprvé. Ale já si nic nepamatovala! Kdo, sakra, byli ti čtyři muži? Kdo byli Delaneyové? Co po mně chtěli? A hlavně – co po mně chtěl on, Lucas! Byl ztělesněním démona sexu. Byl tak žhavý, že kdyby to bylo legální a on se nechoval jako idiot, spala bych s ním kdekoliv a kdykoliv. Takhle jsem se jen obrnila a modlila, ať mě otec dostane co nejdřív domů. Jenže čím déle jsem v blízkosti Lucase byla, tím víc začaly na povrch vyplouvat věci, co měly zůstat spát. Pravda, kterou jsem se neměla dozvědět... celý text

lorelai947
26.03.2024 3 z 5

Druhý díl byl ještě dobrý, třetí a čtvrtý už nestál za nic.

Mishaacka
25.03.2024 4 z 5

mafiánská romance se špetkou erotiky
od nenávisti k lásce/hate to love
tajemství
únos
rozmazlená mafiánská dcera vs. pohodář
vtipná romance
slow-burn
vážná nemoc
střídání pohledu Valentiny a Lucase

Pokračování série se mi moc líbilo. Bylo to i o něco žhavější, ale pořád pro mě pikantní a ne tak úplně erotické.
Vztahy mezi bratry jsou prostě skvělé a já je všechny žeru.
Z příběhu jde cítit česká stopa a líbila se mi lehkost, s jakou jsou použité známé fráze a výrazy. Do děje dobře zapadly.

Lucas je čtivá kniha s mojí oblíbenou linkou. Mezi Valentinou a Lucasem to jiskřilo od první chvíle a byl dobře popsán vývoj jejich vztahu. Příběh byl plný akce, pořád se tam něco dělo a tak vše rychle plynulo

Lucas, nejmladší z bratrů, který je tak trochu pohodář, který si nehraje na vztahy a jen tak se poflakuje s holkama z Chrámu. Pak mu ale cestu zkříží rozmazlená mafiánská princezna, která mu pořádně hraje na nervy, ale zároveň ho velmi přitahuje. S Valentinou se mu život změní v chaos.

Valentina, jediná dcera mafiána, který vede silnou italskou rodinu. Je rozmazlená, sebestředná a aby zachovala zdání rodiny, skrývá nejedno tajemství. Během oslavy narozenin je unesená a stává se figurkou v mocenské hře dvou silných "mafiánských" rodin. Probudí se ve Španělsku ve společnosti Lucase a jeho 3 bratrů. A protože ona není jen tak někdo, dává jim pořádně zabrat

Opět jen lehce pikantní čtení, není to příběh plný sexu. Ale uměla bych si tam pár scén navíc představit.

Andrejka91
25.03.2024 4 z 5

Je to napsané velmi čtivě, děj je svižný, bez omáčky, proto je kniha kratší, ale já jsem si ty 4 borce tak oblíbila, že jim prominu všechno.
První a druhý díl je pro mě na stejné úrovni a s velmi podobným dějem.

Mamka_cte
20.03.2024 5 z 5

Druhý díl série. Tento díl byl pro mě slabší, ale pořád neskutečně čtivý, jiskřivý a vtipný.

Opět chemie mezi Lucasem a Valentinou nezklamala. Valentina má úžasně prořízlou pusu a ty její hlody? Super! I když ze začátku jsem ji teda vůbec nemusela.. namyšlená princezna, ale postupem v knize a sérii, se mi její postava začala líbit.

Tento díl má v sobě schované překvapení. A může za něj Valentina. Vypadala jako milující sestra a pak toto? Celá rodina byla trochu jiná. Od matky po otce.

Zde se už vyskytovalo i více akce a napětí než v prvním díle. Stále se mi moc líbí, jak jsou díly propojené a všichni čtyři bratři, se vyskytují v každém díle. A vidíme i postup předchozího páru.

Fuerza. Familia. Verdad.
Síla. Rodina. Pravda.

Pořád to miluji a doporučuji!

musivila
14.03.2024 5 z 5

Zas to byla taková jednohubka. Knihy této autorky se mi čtou moc dobře, proto odpouštím i pár výtek, které bych k ději měla. Trošku podobné prvnímu dílu ... únos, kurážná prostořeká žena, co na srdci to na jazyku, a opět rychlý skok k vzájemné přitažlivosti. Přišlo mi, že se vůbec nevzpouzela tomu, že ji unesli :)
No, rozhodně se těším na další díl s Riccim.

miruska1
09.03.2024 5 z 5

Bylo to super. Četlo se to samo

Tynule
18.02.2024 5 z 5

Fíha co o teho knize říct. Byla to úžasná jízda.
Kniha je součástí série Jezdci Apokalypsy Marco, Lucas, Ricci a Hector.
Lucas druhá kniha série.
Hlavní postavy mě velice bavili a vtáhli do děje mafiánských rodin.
Vannina rozmazlená princezna, která mi při prvních pár kapitol pila krev avšak jsem ji nemohla upřít její drzost a odhodlanost. Časem jsem začala chápat, že jsou nějaké věci špatně a ohrožena více než se zdá.
Za to Lucase jsem milovala od první chvíle takový ten bad boy . Urputný, cílevědomý, chladný, krutý a přeci jen laskavý a sexy pod tou šlupkou.
Od knihy jsem dostala co vše chtěla a prožila několik emocí vztek, strach, vlhké kalhotky, něhu, radost, šok a mnoho dalších
Určitě se chystám přečíst i další díly už jen díky namlsáni pár kapitol z knihy Ricci a vrátit se i k prvnímu z bratrů Marca.

Kniha vyšla v nakladatelství Moje Romantika také tam knihu lze zakoupit

p. Rochesterová
16.02.2024 3 z 5

Musí se nechat, že je to o něco lepší než jednička to zase jo..

Ála1968
15.02.2024 4 z 5

Tento díl byl rozhodně zajímavější a akčnější než předchozí díl.Je krásné,jak jsou díly propojené a těším se na další bratry.I když si stále myslím, že je to takové nedodělané a něco tomu chybí

Iva095
15.02.2024 5 z 5

Lucase jsem si oblíbila už když jsem četla Marca, ale z Valentinou jsem měla stejný problém jako z Brooke v předchozím díle musela jsem si na ni zvyknout.
Příběh jsem si užila, byl svižný, zábavná, skvěle se četl.
Nejvíce jsem se nasmála u bonusové kapitoly.
Na odreagovaní je tato série naprosto skvělá.

"Ty čteš."
"No jo i někdo jako já čte."
"To mi k tobě moc nesedí."
"To bude tím, že mě moc neznáš."
"Vypadáš spíš jako děvkař se zálibou v ženských, motorkách, rychlých autech a nekončících párty."
"Jo, a k tomu všemu rád čtu."

jana1874
08.02.2024 4 z 5

4,5
Fuerza. Familia. Verdad.
Síla. Rodina. Pravda.

Na Lucase jsem se hodně těšila. A musím říct, že se mi tento díl líbil o něco víc než Marco  Lucas a Val tu měli mnohem víc prostoru, kdy se mohli poznávat. On, drsňák, který se nechce vázat, si myslí, jak má svůj plán promyšlený, ale zjistí, že nepočítal s Valentinou a tím, že ho okouzlí. Ona, která miluje módu, moc neřeší otcovo „podnikání“, život a bohatství si užívá plnými doušky. Zezačátku se jevila jen jako rozmazlená mafiánská princezna, která se stará jen o sebe a zábavu, ale časem se ukázalo, že to tak úplně není. Nejen to, Val má ostrý jazyk a nebojí se ho použít. Ti dva byli super, párkrát jsem se bavila díky jejich střetům

„Nechtěla by ses obléct?“
„Hele, ty asi nebudeš nejostřejší tužka v penále, viď? Jako ta kabelka, co jsi viděl, není kabelka Hermiony Grangerové z Harryho Pottera. Nemám v ní sprcháče, dokonce ani oblečení, natož abych tam nosila něco jako pyžamo. Což jsi viděl sám, když jsi mi z ní vytáhl telefon.“

A ta bonusová kapitola? Tak tu si rozhodně nenechte ujít  Ta byla kouzelná

Knihomolka97
17.01.2024 5 z 5

Lucase jsem si oblíbila už v předchozím díle a tady jsem se do něj zamilovala.
S Valentinou to bylo těžší, přece jen to byla mafiánská princezna, rozmazlená a arogantní, nicméně se v ní skrývalo víc než by se na první pohled zdálo.
Mezi nimi to hezky jiskřilo, bavily mě jejich slovní přestřelky a žhavé scény stály taky za to. I tady by neuškodilo jejich sbližování více rozepsat, taky to bylo strašně rychlé, ale jsem ochotna to odpustit, protože jsem jim to zkrátka žrala. Máte tu hate to love, enemies to lovers, zakázánou lásku, co chtít víc?
V příběhu nechyběly i zajímavé zvraty, napínavé části i moment, kdy jsem snad ani nedýchala. Závěr je jedno velké klišé, ale víte co? Miluju to.
Neodolala jsem a přečetla jsem si i bonusovou kapitolu, na kterou je odkaz na konci a zasmála jsem se.
To ale není všechno, protože v úplném závěru je i malá ochutnávka k dalšímu dílu. Tedy Riccimu.
K hodnocení bych chtěla říct, že i když kniha není úplně dokonalá, někdy ráda přivřu oko a menší nedostatky přehlídnu.

MontynaS
06.01.2024 5 z 5

Na Lucase jsem se těšila už od prvniho dílu. Nejmladší z bratrů, samé srandičky a milovník psů setkáváme se tu s rodinou mafie z Itálie a hned v začátku knihy jsem byla zvědavá, co vše se z toho vyklube.

Lucas nám hned na začátku předvedl svoji drsnou stránku, ale při každém svém jednání ukázal, že má srdce na správném místě. S Valentinou to rozhodně neměl jednoduché. Jejich pošťuchování a naschvály byly fakt skvělý, velmi mě to pobavilo

Valentina je z mafiánské rodiny z Itálie. Její hlášky byly skvělé neměla jsem ji rada prvních par kapitol, ale jakmile vylila Lucasovi sprchový gel? Tak to si mě získala skvěle to mezi nimi jiskřilo a jejich vyvoj vztahu byl skvělý

Literarytwins
04.01.2024 5 z 5

V tomto díle si dámy společně osedláme druhého z Jezdců Apokalypsy. Zde konečně nakoukneme blíže pod pokličku průšvihu, kterým skončil první díl série. Kdyby jen chudák Lucas věděl, jak moc se to všechno může v tak relativně krátkém čase podělat...

Zejména, když ho nenapadne nic lepšího než do svých spárů polapit italskou mafiánskou princezničku Valentinu Vannini. A jestli něco Valentina umí naprosto perfektně, tak zahrávat si s ohněm. Nejen, že ji její prořízlá pusa málem stojí život, ale dovede našemu Jezdci připravit doslova peklo na zemi. Kdo po přečtení první cca třetiny knihy nebude mít sto chutí Valentine jedu střelit, tak nevím... Ale víte, co na to říkám já? Ano, byla totálně nesnesitelná, ale já tomu říkám sakra dobře napsaná postava, pokud ve čtenáři dovede rozpoutat tolik emoce. I já naší hlavní hrdince posléze přišla na chuť. Líbí se mi, jak svou zranitelnost maskuje za neprůstřelnou fasádu, kterou světu prezentuje.

A Lucas byl prostě boží, mně se líbil o něco víc než Marco a opravdu dost jsem se nasmála. Ještě dnes mi cukají koutky, když si vybavím na scénu ve sprše, či jeho edukační pasáže v závěrečné části knihy. Navíc jeho přerod ze sukničkáře a pařmena v dominantního nebezpečného mafiána se srdcem na tom pravém místě byl boží a za mě tam měl i ikonická prohlášení.

V Lucasovi jsem oproti předchozímu dílu dostala větší ochutnávku mafiánského prostředí, za to dávám velký palec nahoru, lepší zde byly i vzájemné interakce mezi hlavními hrdiny. Jediné, co bych mohla vytknout je, že bych i zde klidně dala trošku víc prostoru ději, aby na někoho nepůsobil "uspěchaně". Jinak tleskám a sérii prostě zbožňuju.

petusska01
30.11.2023 3 z 5

Pokračujeme v sérii a viac menej aj v rovnakom duchu. Knihu by som hodila do preč hneď na začiatku (nebyť toho, že ju čítam v mobile) lebo ten úvod veru Valentinu v dobrom svetle vôbec neukazal. Tie jej monológy a myšlienky k sebe samej, party k narodeninám...To tak pre 17 ročnú slečnu, nie 26 ročnú (spoiler!!!) mamu. Ale no dobre. Podobná osobnosť ako Brooke, podobný koncept ako prvá časť. S tým rozdielom, že tu prišlo viac k takej mafiánskej zápletke. Koniec bol tiež celkom dramatický. Na rozdiel od prvej časti, tu bola bonusová kapitola dosť dobrá a riadne vtipná. Takže, pokiaľ vás prvý diel namotivoval a tiež chcete vedieť, kde je ksakru to USB, čítajte ďalej. Ja si prečítam, lebo asi najviac na celej knihe ma baví vzťah 4 bratov. Tie ženy no, sú také, že prežijem...BTW. Ja som diabetik a celkom ma hnevali mierne nezrovnalosti v tom, čo sa tam dialo. Až by som povedala že tam boli chyby, ale neviem či autorka pochybila alebo chyba v preklade. Ale dávala by som si na to pozor. A démonské ochorenie a slabosť? Och bože.

lusitta05
28.11.2023 3 z 5

Strašne krátke a rýchle. Trošku ma to sklamalo. Uvidíme či to Ricci vylepší.

MAU256
13.10.2023 4 z 5

Další čtivý příběh, který tentokrát popisuje Lukase a jeho měnící se život, když do něj vstoupila Valentina. Ta mne ze začátku vadila, ale když se o ní dozvíte víc, zjistíte, proč se chovala tak, jak se chovala. A úplně si dokážu představit toho malého andílka, který si všechny omotal kolem prstu.

havrmoni
13.10.2023 4 z 5

Tohle už bylo lepší a jak se ukázalo, oproti prvnímu dílů, jsou opravdu drsní. Na hrdinku si musíte zvyknout, ale jen chvilku pak už je v pohodě. Líbí se mi ty bonusové kapitoly. A navnadila mě ukázka z dalšího dílu. Takové odpočinkové čtení.

JanickaP
01.10.2023 5 z 5

Me více uchvatil Marco, ale chybělo mi tam vic deje mezi hrdiny. U Lucase se setkaveme casteji s jeho pribehem s Valentinou. Takze tu najdete více lásky, vice si toho mezi sebou reknou a obcas se i zasmejte. Pro ctenare je lepe napsany zkratka tento 2.dil nicmene Marco jako osobnost u me boduje, skoda,ze i 1.dil autorka vice nerozvedla.

janina66
24.09.2023 5 z 5

Opět skvělé počtení. Valentina svoji zranitelnost skrývala za panovačnou a hubatou mafiánskou princeznu. Lucase jsem si oblíbila už v jeničce o Marcovi.
Právě Marco s Brook se mi líbilo o něco více.