Lucas

Lucas https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519071/bmid_lucas-PcW-519071.jpg 4 210 36

Jezdci apokalypsy série

Byla jsem italská princezna na vrcholu popularity. Jasně, oslovení princezna je přehnané Ale, sakra, měla jsem všechno, co jsem chtěla. Peníze, postavení, milence. Věděla jsem, že můžu cokoliv! Nikdo si mě nedovolí zastavit. Všichni vědí, že můj otec je Salomon Vannini. A jméno Vannini mělo v našem světě váhu. Hlavně v tom mafiánském tedy do doby, než jsem krutě narazila! Probudit se po perfektním mejdanu v cizí zemi by nebyl problém – taky by se to nestalo poprvé. Ale já si nic nepamatovala! Kdo, sakra, byli ti čtyři muži? Kdo byli Delaneyové? Co po mně chtěli? A hlavně – co po mně chtěl on, Lucas! Byl ztělesněním démona sexu. Byl tak žhavý, že kdyby to bylo legální a on se nechoval jako idiot, spala bych s ním kdekoliv a kdykoliv. Takhle jsem se jen obrnila a modlila, ať mě otec dostane co nejdřív domů. Jenže čím déle jsem v blízkosti Lucase byla, tím víc začaly na povrch vyplouvat věci, co měly zůstat spát. Pravda, kterou jsem se neměla dozvědět... celý text

Lucie.285
27.08.2023 4 z 5

Tento díl byl o maličko lepší než první. Opět neuvěřitelně čtivé, knihu nešlo odložit. Uznávám, že sblížení mezi Val a Lucasem si zasloužilo nějakou stranu navíc. Valentina je dcera italské konkurenční mafie a Lucas jí unese. Nouze o vtipné dialogy zde rozhodně nebyla. Hate to love zbožňuju. Bylo zde i několik momentů, které jsem nečekala a příjemně mi překvapily. Příjemné oddechové čtení. Těším se na příběh o dalším bratrovi Riccim, autorka nám opět na konci dala ukázku další knihy.

JarunkaBerunka
19.08.2023 4 z 5

Tento díl je mnohem lepší, ale pořád mi cosi chybělo-možná víc stran sbližování

terikus
18.08.2023 5 z 5

Val mi byla ze začátku krajně nesympatická, což se postupem děje zlepšovalo. Lucas byl na druhou stranu super už od začátku. Bonusová kapitola nezklamala a ochutnávka mě navnadila až tak, že se nemůžu dočkat dalšího dílu.

Dellphi
17.08.2023 3 z 5

Za začátku knihy mi bylo zatěžko najít sympatie k hlavní hrdince. Zatímco Lucas byl popsaný docela zajímavě, tak Valentina byla vykreslená jako rozmazlený spratek toužící jen po večírcích a drahých šatech. Naštěstí se to v průběhu knihy zlepšilo a já si k ní našla cestu. Ale i v tomto díle mi chyběla větší propracovanost, hlavně vztahu mezi hlavními hrdiny Například jsem měla dojem, že jsou spolu teprve tak 3 dny a až po pár stránkách se dočetla, že uběhly 3 měsíce. (nebo, že bych byla tak nepozorná čtenářka?) Hned se do sebe zamilovali, a to mě štvalo. Láska takhle rychle a vlastně bez nějakého většího důvodu? Jako touhu bych pochopila, ale lásku moc ne radši bych přidala pár stránek a trošku to rozvedla

Nicméně kniha je čtivá, a hvězdu navíc si autorka zaslouží za moderní babču a super dialogy hlavně pohotové odpovědi Valentiny, ty stály za to.

A bonusová kapitola mě navnadila na další díl, takže se těším

Mon.CouCou
14.08.2023 5 z 5

(SPOILER) Ze stáje Marcy Jell vyrazil druhý jezdec apokalypsy. Lucas. Mafiánská ero romance. Slibuju, i tento díl přečtete na jeden zátah.

Valentina se narodila do bohaté mafiánské rodiny. Luxusní večírky. Móda. Prachy. Moc. To by rozmazlilo každého. A dnes byl čas oslavy narozenin tak, jak si rozmazlená kráska zaslouží.
Druhý bratr, Lucas, má v planu dokončit, co Marco začal. Že by debilní USB?
Tak jo. Dáme si opáčko. Únos. Jednou se to povedlo. Po druhé to půjde, jako po másle. Jenže ejhle. Přichází komplikace. Valentina má svého démona, který ostříleného zabijáka překvapí.
Avšak, Val se jen tak nedá. Žene jí nejsilnější motor. A je třeba cosi napravit.
Jenže... komplikace přichází i tam, kde je nečekáte. Chcete prožít žhavý románek? A má šanci budovat vztah tam, kde jde jen o sexuální přitažlivost? Nebo kde je zakopaný pes?

Tento díl se mi líbil víc. Peprné dialogy ostré hlavní hrdinky dodaly příběhu pořádné grády.
A víte, co mě na tom baví? Ať čtu jakoukoli knihu o mafii, vždycky je příběh jiný. I když si autor vymyslí stejnou zápletku, zase čtenáře pohltí i překvapí.

Bryel
09.08.2023 5 z 5

"Stála přede mnou tak, jak ji peklo stvořilo, protože ona se svým ostrým jazykem rozhodně nebyla dílo boží.
Ďáble, dej mi sílu."

Svižná rychlovka s pořádným tempem, která vykouzlí úsměv na tváři.
Příběh nejmladšího jezdce Lucase a mafiánské princezny Valentiny se mi moc líbil. Humor, vášeň a nebezpečí!
Kolik temperamentu a zábavy může být ve španělsko-italském vztahu? Spousta. :)
Bonusová kapitola knize opět nasadila pomyslnou korunu. :D Perfecto!

"Budeme se modlit noc co noc, dokud nás smrt nerozdělí..."

oresvo
26.07.2023 5 z 5

Druhý díl se mi líbil víc jak první.
Lucas je frajer, má obrovskou trpělivost.
Valerie je rozmazlená princezna , ze začátku mi lezla na nervy a pak najednou uslyšela otce jak ji má jen jako figurku a najednou byl Lucas její zlatičko.
Každopádně humorné, erotické, konec mě dostal.
Už se těším na třetí díl.

Jenny46
24.07.2023 5 z 5

Další bratr tentokrát nejmladší Lucas - oblíbený hned od 1 dílu byl mi sympatický...
Jé a rozmazlená mafiánská princeznička Valentina ta měla pusu prořízlou, já se bavila, úžasný pokračování...
Kniha mi spravila náladu, skvělé čtení na jeden večer moc doporučuji 5*
Jsem zvědavá jestli další díly budou taky tak čtivý, sexy a zábavné

Knihomol_ka
19.07.2023 5 z 5

Volné pokračování, které se teď zaměřuje na dalšího bratra.

Tenhle díl mě mile překvapil a splnil naprosto mé očekávání.

Lucas se mi svým humorem a osobností líbil už v prvním díle a těšila jsem se až ho poznám více, takže jsem byla úplně nadšená, když jsem zjistila, že další díl bude o něm.

Valentina je taková princeznička, která vás odrovná svou povahou i humorem. (V dobrém slova smyslu)

Jejich osobnosti dohromady krásně zapadly, a jejich chemie byla naprosto boží. Co stránku jsem se u toho smála. V příběhu mě některé věci i šokovaly a nečekala jsem je.

Druhý díl se mi líbil tedy více. Přišlo mi, že postavy se více poznávaly, a i když tady bylo míň spicy scén vůbec mi to nevadilo. Vynahradila mi to ta akce co se tam děla.

Na konci příběhu jsem už měla slzy v očích a modlila jsem se, aby vše dobře dopadlo.

Teď už jen čekat na další díl a těšit se na dalšího bratra! Takhle série je vážně povedená

Matri
19.07.2023 5 z 5

Druhá časť Jazdcov apokalypsy nenechala prvej nič dlžná. Bola opäť veľmi pútavá, obracala som stránku za stránkou a už aj bol koniec. Pri tejto sérii sa mi aj páči, že sú to vlastne také jednohubky, bez zbytočnej vaty a naťahovaných vzťahových komplikacii.
Avšak prídu mi zbytočné tie bonusové kapitoly, nakoľko sa jedná len o asi 4 stránky textu navyše a ukážku ďalšej časti. Kľudne to mohla byť radšej súčasť knihy ako epilog. Séria sa mi ale určite páči a teším sa na Ricciho ;-)

bosorka382
18.07.2023 3 z 5

koľko musím mať rokov aby ma toto bavilo? :-(

hana1039
17.07.2023 5 z 5

Jóó, tohle mě baví, trochu akce,holky,co mají,,prořízlou,,pusu, trochu toho napětí, ale nejvíce se těším na ty bonusové kapitoly,ty fakt stojí za to :-))) a samozřejmě bych už ráda měla zbývající dva jezdce, začíná to gradovat !!!

Jita160
14.07.2023 5 z 5

Volné mafiánské pokračování tentokrát o nejmladším ze čtyř jezdců Lucasovi.
Svižné, peprné a sexem okořeněné,ale hlavně neskutečně zábavné už ani nevím kdy mě tak knížka pobavila.
Valentina mafiánská princezna ,rozmazlený spratek je unesena. Lukas, který si ji odvezl do svého Chrámu kde ji ukryl a čekal až jí vrátí opět domů výměnou za disk ,který má mít Valentinin otec.
Valentýna ,ale Lucasovi nedá nic zadarmo. Rozpoutají svojí osobní válku .Jejich hlášky a výměny názorů měli neskutečnou šťávu a jiskru.
Komu se líbil první díl tak vůbec neváhejte a pojďte do pokračování.

miloslava3256
13.07.2023 4 z 5

Nejvíc jsem se pobavila u kratičké bonusovky. Valentina má dost ostrý jazyk, a nakonec vyjde, že je to její "zbroj" před bolestí. a Lucas? vývoj této postavy mně pobavil, nebudu přímo spoilerovat - ale na začátku ostrý mafián a postupně absolutně podlehne této ženě. Opět sladký nádech dílů, pár velmi neočekávaných momentů a na závěr dobrý vtip díky bonusovce.

Verulínek
10.07.2023 5 z 5

Tak další krásný díl a bonus tak jsem se dlouho nepobavila . Už aby byl další díl .

evineckY
10.07.2023 5 z 5

Tato kniha má jen jednu chybičku - je velice krátká :-)
Zlepšila mi úplně celý den, protože naposledy jsem se tak nasmála u Marca.
Řvala jsem smíchy u hlášek Valentiny.
Děkuji autorce za bonus, protože to byl poslední bonbonek.
Obra v sukni od zoubkové víly mám pořád před očima.
Doufám, že se často modlíte :-)
Už aby bylo pokračování - nejlépe každý měsíc. Vždyť přece smích léčí...