Vláda kráľa

Vláda kráľa https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510194/bmid_vlada-krala-Dzz-510194.jpg 4 69 15

Královský duet série

Je mocný, je nedotknuteľný. A vždy si vydobyje svoje. Jonathan King je každou bunkou verný svojmu priezvisku. Je mocný. Nedotknuteľný. Skorumpovaný. Bol to zároveň manžel mojej mŕtvej sestry a je odo mňa oveľa starší. Keď som ho ako bezradné dieťa prvýkrát stretla, považovala som ho za boha. Teraz sa mu musím postaviť, aby som svoje podnikanie ochránila pred jeho neľútostným zovretím. No netušila som, že vyhlásiť vojnu kráľovi ma bude stáť všetko. Keď Jonathan po niečom túži, vydobyje si svoje. Teraz uprel pozornosť na mňa. Chce si vziať moje telo, ale aj srdce a dušu. Bojujem, ale kráľovi sa nedá uniknúť. Nie v jeho kráľovstve.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Ikar (SK)

Reign of a King , 2020

Ešína
19.03.2024 5 z 5

Po přečtení předchozí série jsem si říkala, že to není můj šálek kávy ale nedalo mi to. Na příběh o Johnathanovi jsem byla opravdu zvědavá a vůbec mě nezklamal. Naopak mě nadchl, je tam tolik tajemství, které se musí odhalit. Těším se, až se pustím do druhého dílu.

keiko33
06.02.2024 5 z 5

Trochu som sa obávala tej slovenčiny, keďže príbeh Aydanabol v češtine a veľakrát slovenský preklad je hrozný. Ale bolo to zbytočné. Musím ho pochváliť, až na pár slov, má tu nič nevyrušovalo. A samozrejme som sa obávala Jonathanovho vyššieho veku. Jeho vek, má vôbec nevyrušoval. Práve naopak. Aydan bol pubertiak s traumou z detstva, ktorého zaujímal len sex. Jonathan je zrelý muž. Muž, ktorý vedie obrovské impérium. Pred rokmi stratil manželku a vychovával sám syna a synovca. Tentoraz sa mi páčilo, že autorka to nepreháňala s opisom sexu. Bolo to tak akurát. Aj keď toho výprasku bolo asi veľa. Syn posadnutý bradavkami a otecko zadkom. Že to zaváňa thrillerom, mi vôbec nevadí. Mám slabosť na sériových vrahoch, tak snáď to autorka zvládne. Zatiaľ mám z príbehu zimomriavky a dúfam, že z rozuzlenia nebudem sklamaná.

Ála1968
16.01.2024 5 z 5

Byla jsem hrozně natěšena na další díly po přečtení dílů o Else a Aidenovi.No nejsem zklamaná.Bylo to skvělé a ten konec? Ještě,že mám už i další díl,miluju to.....

alnovka82
25.12.2023 5 z 5

Kniha se čte sama, příběh je super. Kdo už něco četl od této autorky, tak si umí představit, co čekat. Jediná výtka je, že mě to celkem hodně připomínalo knihu Nemilosrdný král, to mi celkový dojem trochu rušilo, ale i tak dávám plný počet *.

Ewe291
19.12.2023 5 z 5

No to bola pecka. Milujem "ocka" .... Kto knihu cital vie o com pisem. Milujem tieto knihy a milujem autorku. Takze znova prosim vydavajte tieto knihy, pretoze ak budem nutena sa ucit anglicky a to nielen ja ale aj ine citatelky tak asi vydavatelstva pridu o citatelov

Majuš333
14.11.2023 4 z 5

V prvom rade musím povedať, že mi v tomto prípade neskutočne vadila slovenčina a v druhom rade musím podotknúť, že ak by som si ešte raz prečítala slová 'kámo' a 'ocko', tak by som sa asi začala škriabať po stene...
Ako bol Jonathan prezentovaný v Kráľovskej elite, tak od Kráľovského duetu som očakávala trochu viac: väčšiu živočíšnosť, väčšie iskrenie, väčšiu zápletku..

evineckY
16.10.2023 4 z 5

Potřebovala jsem oddechovku...
Chvílemi mi připadalo, že autorka se nemůže rozhodnout, jestli píše thriller,
drama nebo erotiku a tak to všechno smíchala dohromady.
To plácání na zadek už mi šlo neskutečně na nervy :-(
Jenže to gro příběhu je dobré a tak dám šanci dalšímu dílu.

Bryel
12.08.2023 4 z 5

"Tvářím se, že se mě to nedotklo, i když mu chci vrazit nůž do obou očí, aby se na ni už nedíval. A mohl bych přidat i ústa, aby už nevyslovil její jméno.
Ovládám se..."

Ultra famózní toxický příběh o Jonathanu Kingovi! Svižná kniha s pořádným sexuálním nábojem. Vyzrálejší hlavní postavy se vzájemnou chemií byly příjemným bonusem, působily reálnějším dojmem. Bavilo mě Jonathanovo zaměření na efektivitu a Aurořin neustálý boj o moc. Závěr je naprostá bomba, rozhodně si nenechám ujít pokračování.
Přesto se mi o trošku víc líbí předcházející série Královská elita. Hodnotím 4,49/5.

P. S. Doporučuju playlisty na Spotify ke každé knize Riny Kent! Skvělá kulisa pro čtení jejích příběhů :)

Ekniha.
20.07.2023 5 z 5

Omg! To bola jazda. Jezisi

Dominantne sexi zvrhlé
Age gap

K sakru kde zacat.. citala som pribeh Aidena a Elsy a nečakala som že pribeh Jonathanna by ma nejak presvedčil že nieje kreten

Omyl! Teda kreten je ale ou som divná keď som si ich pribeh užívala? Asi áno, pretože nečakajte žiadnu slowburn romancu ale Dark od začiatku až po koniec

A ten koniec! No potrebujen pokračovanie a to čo najskôr!

Odkrývajú sa tu niektoré odpovede ale Jonathann vám ich nedá len tak..
Autora je skvela to ona nám odkrýva pribeh, tajomstvo a dufam že odpovede budem mat v pokračovaní tejto duologie
IG:@ekniha

Anna195
19.06.2023 5 z 5

Pre mňa bola autorka doposiaľ neznáma, ale po dočítaní tejto knihy sa už teším na ďalšie časti zo série, pretože toto bolo skvelé. Som veľmi rada, že autorka nám dopriala príbeh z oboch pohľadov, keďže tak som mohla lepšie pochopiť Jonathana aj Auroru.

Veľmi sa mi páčila tá záhadnosť okolo celého príbehu, pretože vôbec som nevedela, čo ma čaká v ďalšej kapitole a akým smerom sa bude celý príbeh uberať. No hlavne som chcela zistiť celú Aurorinu minulosť, aj keď pár vecí sa dozvieme, ale ja chcem vedieť viac. Samozrejme ďalšie veci sa odhalia až v nasledujúcich častiach, ale už teraz tuším, že to bude stáť za to.

Aurora je pre mňa jedna z tých silných hrdiniek, a to čím si prešla je až desivé. To, kým sa stala, si zaslúži obdiv. Jonathan King je ten, ktorého môžete milovať a zároveň nenávidieť. Počas celého čítania pôsobí arogantne a moc z neho doslova srší. Čo sa mi páčilo, bolo to množstvo tajomstiev okolo neho, ktoré som chcela rozlúštiť. Absolútne som nevedela, čo môžem od neho čakať a ako sa v určitých situáciach zachová.

Síce je medzi nimi značný vekový rozdiel, ale to je nič v porovnaní s príťažlivosť medzi nimi. Veľmi ma bavilo sledovať, ako sa Aurora postupne dostáva Jonathanovi pod kožu, myslím, že to ešte bude medzi nimi zaujímavé.

Na záver ma autorka tak šokovala, že som ostala s otvorenými ústami. Toto bol tak otvorený koniec, že až. Už teraz netrpezlivo čakám na ďalšiu časť.

kristy.books
08.06.2023 4 z 5

S Rinou Kent som sa zoznámila už pri jej sérii Královská elita, takže som mala určitú predstavu, čo môžem čakať od jej novinky. V češtine zatiaľ vyšli len prvé dve knihy zo série o Else a Aidenovi, takže sa pripravte na to, že Vláda kráľa vám ich príbeh trochu vyspoileruje.

Keď som sa dozvedela, že táto dilógia je o Aidenovom otcovi, tešila som sa na ňu, no zároveň som sa aj trochu bála, či to nebude divné (bude to asi hlavne tým, že som si ho predstavovala o niečo staršieho ako v skutočnosti bol), no nakoniec sa moje obavy nepotvrdili a príbeh som si užila, možno aj o niečo viac ako príbeh o jeho synovi. Bola to taká pikantná jednohubka, ktorú som zhltla za pár hodín, čítala sa ľahko a rýchlo. Mám rada príbehy, kde je medzi postavami väčší vekový rozdiel, takže za mňa spokojnosť.

Hovorí sa, že aký otec, taký syn a pri Jonathanovi a Aidenovi to platí stopercentne. Obaja sú to poriadni hajzlovia, no zatiaľ, čo pri Aidenovi som dlhší čas mala problém vidieť aspoň kúsok z jeho ľudskejšej stránky, u Jonathana som ju zahliadla skôr. Miestami ma poriadne štval, najradšej by som mu jednu strelila, aby som mu z tváre striasla ten jeho úškľabok, no zároveň na ňom bolo niečo príťažlivé, čím si ma získal.

Na Aurore sa mi páčilo to, že sa Jonathanom nedala len tak zastrašiť a viackrát sa mu postavila na odpor, to si len tak hocikto nedovolí. V živote to nemala jednoduché, musela predčasne dospieť a postarať sa sama o seba. Neustále ju prenasledovali démoni z minulosti. Napriek tomu sa jej však spoločne s kamarátkou podarilo vybudovať úplne od nuly úspešnú firmu. Jej kamoška bola poriadne číslo, neraz som sa dobre pobavila na jej hláškach.

Samozrejme, že príbeh skončil otvoreným koncom a my teraz musíme čakať na pokračovanie. Dúfam, že sa ho dočkáme čo najskôr. Mám naozaj množstvo otázok. Čo presne sa Aurore v detstve stalo? Ako to naozaj bolo s jej sestrou? Ako je do toho všetkého zapletený Jonathan? Ako to bude pokračovať s jej otcom? Dúfam, že na toto všetko dostanem v ďalšej časti odpovede.

Matri
06.06.2023 4 z 5

Rina vie ako ukončiť knihu...a teda úplne infarktovo, že človek potrebuje pokračovanie. Bohužiaľ nejaké wow z knihy sa u mňa nekonalo, a na Zvrhleho kráľa, ktorý bol mojou prvotinou od autorky, sa nič nechytá. Čítanie to však bolo určite pútavé, záživné, tajomné a vysoko Iskrivé.
Avšak odporúčam prečítať AŽ PO SÉRII Kráľovská elita!!! (inak sa dozviete pár malých spoilerov) ;-)

nina3905
04.06.2023 5 z 5

Perfektné! Už, aby bolo pokračovanie, keďže sa naň teším.

Evitsa
01.06.2023 5 z 5

Tuto sérii doporučuji číst až po sérii královská elita !už se nemůžu dočkat pokračování....
A do té doby mě asi picne...
SUPER dej a super počtení

majka6541
30.05.2023 5 z 5

Uzasna kniha tešila som sa na príbeh aidanovho otca a nesklamala , ale vyzerá to že bude mať aj pokračovanie lebo ten koniec ma nepotešil tak teším sa ako to bude pokračovať

korupce BDSM antihrdina

Rina Kent