Ála1968 Online Ála1968 komentáře u knih

Šach a mat Šach a mat Ali Hazelwood

Moc jsem se bavila,byla jsem natěšená z Hypotézy lásky a třebaže mě Hlava plná lásky neoslovila,tohle se povedlo.Sice začátkem jsem se musela trochu prokousat,ale potom už to bylo super

Hector Hector Marcy Jell

Já se na Hectora tak těšila,milovala jsem ho od prvního dílu.Oproti tomu Elena mi vůbec nesedla.Mě nevadí ženská, která umí bojovat a je mi jasné,že taková se k Hectorovi hodí nejvíc,ale na Eleně mi něco vadilo,něco mi na ní nesedlo.Na tenhle díl jsem se těšila nejvíc a jsem nejvíc zklamaná

11.04.2024 3 z 5

Ricci Ricci Marcy Jell

Miluji mafiány a tahle série je prostě super.Líbil se mi hodně první díl a tenhle byl taky bezva.Jsem zvědavá na Hectora.Toho zbožňuju od začátku

11.04.2024 4 z 5

Chladný král Chladný král M. V. Jírová (p)

Bylo to super, přestože já vůbec fantasy nečtu,tohle se mi líbilo.Už se těším na další díl,tak snad nebudeme čekat dlouho

Tiché vody Tiché vody Brittainy C. Cherry

Předchozí díly byly podle mě lepší, takové hodně emoční a uvěřitelné,tady byly takové různé neuvěřitelné situace,ale přesto myslím, že to byl skvělý příběh

04.04.2024 5 z 5

Návrat do minulosti Návrat do minulosti Tijan (p)

První díl byl o kousek lepší,ale já mám pro ty mafiány prostě slabost.Celkově oba díly byly takové zmatenější,na jedné straně věčně opilá Teressa,Amanda,Noah a na druhé Emma a Carter, zvláštně se to prolínalo.No myslím, že Bennett Mafia nic nepřekoná

04.04.2024 4 z 5

Skryté bouře Skryté bouře Tami Fischer

První dva díly byly úplně skvělý,moc jsem se těšila na Creeda,toho jsem si zamilovala hned na začátku,ale Lenny mi tedy k srdci vůbec nepřirostla.I přesto, že to neměla lehký,jsem si k ní cestu nedokázala najít,byla mi dost protivná

04.04.2024 3 z 5

Přitažlivost mezi námi Přitažlivost mezi námi Brittainy C. Cherry

Ach jo,to byl zase nářez. Já musím číst tyto knihy od autorky s odstupem.Jsou tak emočně vypjatý a romanticky nádherný, že ve mě velmi dlouho zůstávají

03.04.2024 5 z 5

Troufalá vášeň Troufalá vášeň Penelope Douglas

Bylo to krásné,na knihu jsem se těšila hodně dlouho,ale přesto se mi Láska na hraně líbila víc.Byla víc dějově akční

03.04.2024 4 z 5

Dokonalá nevěsta Dokonalá nevěsta Sophie Kinsella (p)

Mě se to líbilo,bylo to hezky propracované, krásně zamotané a nemyslím si, že to bylo hloupé a naivní.Za mě se to četlo velmi dobře a lehce, samozřejmě s krásným koncem

02.04.2024 4 z 5

Už žádné předstírání Už žádné předstírání Vi Keeland

Ach jo,to bylo fantastický.Asi jako všechny knihy od těchto dvou dam.Zase mi pěkně zabrnkaly na struny,tak už jsem dlouho nebrečela,tady jsem si to od poloviny knihy pěkně užila.Jsem nadšená a doufám, že takových příběhů bude přibývat

01.04.2024 5 z 5

Zas tak moc souzeni si nejsme Zas tak moc souzeni si nejsme Meghan Quinn

Já asi budu vybočovat z řady,ale na můj vkus to bylo hrozně dlouhý a utahaný.Jsou knihy s 500 stránkami,třeba od Mariany Zapaty, které jsou čtivé a celou dobu se něco děje,tady to bylo hrozně úmorný a až na pár stránek to bylo takové o ničem

01.04.2024 3 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Mě se to moc líbilo, krásná romantika ,Corey a Adam byli pro sebe jako stvořeni.Snad budou další díly stejně dobré

31.03.2024 5 z 5

Tetování za trest Tetování za trest M. K. Hardy

Já musím souhlasit se Zomy a jsem ráda, že nejsem jediná,kdo není z tohoto dílu nadšený. První díl byl super,ale zbývající díly už si kvalitu neudržely

28.03.2024 3 z 5

Poznej & důvěřuj Poznej & důvěřuj Nena Tramountani

Byla jsem tak moc natěšená, protože první díl byl úžasný,ale bohužel moje očekávání se nesplnilo.Chemie mezi Matyldou a Anthonym nebyla nic moc a celkově mi příběh nesedl

28.03.2024 3 z 5

Potopené lodě Potopené lodě Tami Fischer

Další krásný romantický díl ze série.I když u mě stále vede díl první,i tenhle byl skvělý,jen se mi zdál trochu míň nabitý emocemi a vzrušujícím dějem,než ten první.A i přesto měl své romantické kouzlo

27.03.2024 4 z 5

Rozkoše léta Rozkoše léta Evie Hunter (p)

Odpočinkové čtení, líbilo se mi to stejně jako první díl.

26.03.2024 3 z 5

Spálené mosty Spálené mosty Tami Fischer

Krásné romantické čtení a přiznám se, že jsem byla hodně překvapená, vůbec jsem nečekala, že to bude až tak dobré.Celou dobu měl příběh děj, žádná nuda, stále se něco dělo a nádherný konec.Snad další díly budou pokračovat ve stejném duchu

26.03.2024 5 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Moje čtvrtá kniha od autorky a řekla bych, že zatím nejlepší.Ivan a Kulička byli skvělí a těch 470 stran uběhlo strašně rychle

25.03.2024 4 z 5

Ochraň mě Ochraň mě J. L. Beck

Miluju tyhle drsný chlapy z mafiánského prostředí.Ale řekla bych, že předchozí díl byl lepší.Tenhle má otevřený konec, takže na pokračování si musíme počkat

24.03.2024 4 z 5