Jednou tě najdu

Je rok 1999. Na exkluzivním večírku na oslavu nového milénia se letmo seznámí Hanna a Richard; ona je sebejistá, spontánní Angličanka, on je bohatý, povinnostmi svázaný Američan. Pocházejí z jiných světů a nemají společného zhola nic – tedy až na elektrizující vzájemnou přitažlivost. S novým rokem pro ně začíná i nová romance. Ani jeden z nich však není schopen předvídat, že to, co začalo jako flirt, se promění v turbulentní vztah, který jim zlomí srdce víckrát než dovedou spočítat. V průběhu dalších patnácti let sledujeme jejich štěstí i odloučení, odpuštění i bolest. Carrie Elksová napsala romanci vpravdě moderní: o lásce, která nikdy není samozřejmá a kdy překážky a nástrahy společného života je častokrát snazší obejít, než jim čelit. Ale to má vždycky své důsledky…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/301451/jednou-te-najdu-ZEo-301451.jpg 3.9120

Vydáno: , Ikar (ČR)

Fix You, 2014

Kniha Jednou tě najdu

Jurajovamaka

Túto knihu som doslova zhltla za jeden deň. Pútavý dej, pekný príbeh, smiala som sa, plakala. Mám rada knihy, ktoré vo vás zanechajú dobrý pocit a táto kniha ňou určite je.
O D P O R Ú Č A M ❤✌

Ivanka83
21.08.2020

Krásná romantická oddychovka u které mi i slza ukápla. Velmi rychle jsem se začetla a nějak nešlo přestat.
Líbí se mi označení kapitol datem. S každou další kapitolou jsem koukala zpět na datum předchozí kapitoly, o jak velký časový posun se jedná. A to mě bavilo.

Mufka
01.06.2020

Taková rychlá oddechovka, která se dobře čte. Konec jako u podobných knih je samozřejmě předvídatelný, ale člověk takové knihy někdy potřebuje :-)

Kristy.Seb
26.10.2019

Romantických a šťastných konců není nikdy dost. :)

vikaa
21.10.2019

Neurazí, nenadchne a rychle vyšumí. Klasická oddechovka, která není napínavá a proto se hodí na večerní čtení před usnutím:-)

oluskace
04.06.2019

Hrozně se mi příběh líbil. Dokonce kápla i slzička. Určitě si ji budu číst častěji

ivca6341
31.05.2019

Kniha se mi četla velmi dobře. Ráda si ji přečtu v budoucnu znovu.

Janík511
25.02.2019

Jedním slovem - pohodová.