Zatracená svatozář

NENÍ SNADNÉ ZACHRÁNIT ŽIVOT NĚKOMU, KDO PŘED VÁMI NEUSTÁLE UTÍKÁ… Možná se ptáte, proč mávám ve vzduchu nafukovacím penisem a vřískám z plných plic. Jenže než bych vám to vysvětlila, srazil by Declana Mosse náklaďák. Asi to vezmu raději od začátku. Vypadá to, že vždy když Declanovi hrozí nebezpečí, šíleně mě rozbolí hlava a nepřestane, dokud ho neochráním. A tak jsem mu na stopě, ať jde do práce, nebo míří do kavárny. Jsem jeho anděl strážný. Nebo ne? Declan mě totiž vidí jako ztřeštěnou stalkerku a uvažuje o zákazu přiblížení. Potom se ale setkáme tváří v tvář. A zničehonic se na obzoru rýsuje úplně jiná hrozba: že přijdu o své srdce....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476944/big_zatracena-svatozar-zcJ-476944.jpg 3.979

Vydáno: , Mystery Press

Tripping on a Halo, 2018

Kniha Zatracená svatozář

marwinmh
včera

Tak tohle se nepovedlo, čtení pro mě bylo utrpení a nikoliv příjemný a zábavný zážitek, jak jsem dle obálky a anotace očekávala.
Jediná část, která mě trochu zaujala, byla sekvence pobytu v nemocnici.

Lalina3

Slaďounké, na pár večerů. Odpočinkové, nemusíte moc přemýšlet, nemá to moc hluboký příběh... Nejsem zklamaná, přesně tohle jsem čekala, proto tolik počet hvězdiček:) a samozřejmě Pan Kvík... To je hvězda! :)

PetraBery

Pohodová, trochu praštěná romance. Četlo se to celkem dobře, ale od autorky mi kniha z přečtených přijde nejslabší. Zápletka se dala uhádnout, překvapil domácí mazlíček.

pavlikova9332

Moc hezký ztřeštěný příběh. Událost popsána na konci mě dostala.

petusska01
20.12.2021

Ach. Na začiatku som to odložila, že blbosť. Potom som sa k tomu vrátila a nejako sa to teda vtipne rozbehlo. A tam kde to mohlo nejako vtipné sa zakončiť tam prišla zápletka a pre mňa taky neskúsnutý koniec.

Zomy
13.12.2021

Taková příjemná a milá blbinka.
Ze začátku jsem si musela zvykat na tu praštěnost - jak hlavní hrdinky, tak celé situace. Když jsem konečně najela na vlnu, sklouzlo to zase jinam, ačkoliv ta pointa mi byla jasná od úplného počátku.

Podtext knížky je podle mě ale velmi vážný - to, jak se o někoho neustále přehnaně bojíte, jak ve všem vidíte potenciální hrozbu a nebezpečí - to ve mně vzbuzovalo pochopení, ale především úzkost.

Příběh má ale působit odpočinkově, a to se autorce rozhodně povedlo. Kapitoly jsou krátké, svižné a knížka se přečetla úplně sama v rekordně krátkém čase.

JanaDor
02.12.2021

Od autorky jsem četla více knih a vím, že její romance jsou čtivé a pěkné. Těšila jsem se na příběh a nezklamal. Přestože je hlavní hrdinka trochu trhlá, ale tím pěkným způsobem, tak mě to bavilo. A když vezmu v úvahu konec, kde je to překvapující a velmi dojemné, tak musím uznat, že je to povedená romance.
Autumn se mi moc líbila. Díky vztahu k sestřině rodině a také ke svému domácímu mazlíčkovi, což bylo prase. Mě se teda takové domácí zvířátko nelíbí, ale jeho soužítí v domácnosti zde bylo vylíčeno s humorem a láskou. Chápu, že to takto může mít někdo nastaveno a být spokojen. Autumn byla nezištná, rozdávala radost kolem sebe a nic nečekala zpět. Declan byl taky velký sympaťák. Normální chlap, který chtěl uspět v práci a ocenil švihlou, ale laskavou a hezkou přítelkyni. Sexu tam bylo jemně, nic přehnaného, ale byl tam. Celkově, jak jsem již psala, je to moc hezká romance, která má vtip, je milá a emotivní. Sice trochu praštěná, ale tím zase vybočuje ze stereotypní řady a pokud vás zaujala, určitě si ji přečtěte.

lusitta05
27.11.2021

Popravde ani neviem ako mám hodnotiť. Dočítala som po dlhšej prestávke,lebo ma to absolútne nebavilo. Po zvrate v príbehu sa to zlepšilo,ale názor nech si urobí každý sám.