Zatracená svatozář

Zatracená svatozář https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476944/bmid_zatracena-svatozar-zcJ-476944.jpg 4 152 30

NENÍ SNADNÉ ZACHRÁNIT ŽIVOT NĚKOMU, KDO PŘED VÁMI NEUSTÁLE UTÍKÁ… Možná se ptáte, proč mávám ve vzduchu nafukovacím penisem a vřískám z plných plic. Jenže než bych vám to vysvětlila, srazil by Declana Mosse náklaďák. Asi to vezmu raději od začátku. Vypadá to, že vždy když Declanovi hrozí nebezpečí, šíleně mě rozbolí hlava a nepřestane, dokud ho neochráním. A tak jsem mu na stopě, ať jde do práce, nebo míří do kavárny. Jsem jeho anděl strážný. Nebo ne? Declan mě totiž vidí jako ztřeštěnou stalkerku a uvažuje o zákazu přiblížení. Potom se ale setkáme tváří v tvář. A zničehonic se na obzoru rýsuje úplně jiná hrozba: že přijdu o své srdce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mystery Press

Tripping on a Halo , 2018

Zomy
13.12.2021 3 z 5

Taková příjemná a milá blbinka.
Ze začátku jsem si musela zvykat na tu praštěnost - jak hlavní hrdinky, tak celé situace. Když jsem konečně najela na vlnu, sklouzlo to zase jinam, ačkoliv ta pointa mi byla jasná od úplného počátku.

Podtext knížky je podle mě ale velmi vážný - to, jak se o někoho neustále přehnaně bojíte, jak ve všem vidíte potenciální hrozbu a nebezpečí - to ve mně vzbuzovalo pochopení, ale především úzkost.

Příběh má ale působit odpočinkově, a to se autorce rozhodně povedlo. Kapitoly jsou krátké, svižné a knížka se přečetla úplně sama v rekordně krátkém čase.

JanaDor
02.12.2021 4 z 5

Od autorky jsem četla více knih a vím, že její romance jsou čtivé a pěkné. Těšila jsem se na příběh a nezklamal. Přestože je hlavní hrdinka trochu trhlá, ale tím pěkným způsobem, tak mě to bavilo. A když vezmu v úvahu konec, kde je to překvapující a velmi dojemné, tak musím uznat, že je to povedená romance.
Autumn se mi moc líbila. Díky vztahu k sestřině rodině a také ke svému domácímu mazlíčkovi, což bylo prase. Mě se teda takové domácí zvířátko nelíbí, ale jeho soužítí v domácnosti zde bylo vylíčeno s humorem a láskou. Chápu, že to takto může mít někdo nastaveno a být spokojen. Autumn byla nezištná, rozdávala radost kolem sebe a nic nečekala zpět. Declan byl taky velký sympaťák. Normální chlap, který chtěl uspět v práci a ocenil švihlou, ale laskavou a hezkou přítelkyni. Sexu tam bylo jemně, nic přehnaného, ale byl tam. Celkově, jak jsem již psala, je to moc hezká romance, která má vtip, je milá a emotivní. Sice trochu praštěná, ale tím zase vybočuje ze stereotypní řady a pokud vás zaujala, určitě si ji přečtěte.

lusitta05
27.11.2021 2 z 5

Popravde ani neviem ako mám hodnotiť. Dočítala som po dlhšej prestávke,lebo ma to absolútne nebavilo. Po zvrate v príbehu sa to zlepšilo,ale názor nech si urobí každý sám.

Market-k-a
25.11.2021 3 z 5

Líbí se mi obálka, líbí se mi nápad, ale knížka jako taková mě až tak moc nebavila. Nejvíc mě rozesmívalo domácí prasátko hlavní hrdinky, s ním byla fakt sranda :)

LilianaFalcon
23.11.2021 4 z 5

Na knížky Alessandry Torre se vždycky těším. Umí napsat zajímavé postavy a příběh, který mě baví. A pokaždé se jí podaří mě něčím překvapit.
Zatracená svatozář nebyla výjimkou. Milé, romantické, trhlé a zábavné. Vážně jsem si to užila.

Ivuska.09
11.11.2021 4 z 5

Já jsem s tímto příběhem spokojená. Vůbec bych v knize tohoto žánru nečekala zápletku, která se zde objevila. Na jednu stranu vás příběh pobaví a zasmějete se tomu, co hlavní hrdinka provádí. A pak najednou obrovský obrat a vám budou po tvářích téct slzy. Erotických scén je zde minimum (však tento román ani není označen jako erotický). Pointa je úplně někde jinde: lidé by zbytečně neměli promarnit svou příležitost, jinou už totiž nemusí dostat.

babystar
09.11.2021 2 z 5

Tak to zase byly vyhozené peníze za knihu. Bohužel jsem si nezjistila, že jde o autorku erotické literatury (moje chyba). Zalíbila se mi obálka i námět, ale ty polopatisticky popisované erotické scény včetně popisů orgánů nejsou můj šálek kávy (Co to nechat na fantazii čtenářek?). Ještěže se objevila nečekaná zápletka s dobrým koncem. Od amerických autorek ženské literatury si musím dát nějaký (dlouhý?) čas pokoj.

mikika
01.11.2021 4 z 5

roztomile potřeštěná romance, zas úplně něco jiného, než co od autorky čekáte. sladké jak cukrkandl.

LenRan
22.10.2021 5 z 5

Nenechte se zmást potřeštěnou obálkou a vtipnou anotací, tato kniha je sice vtipná a zábavná, díky hlavní hrdince, ale pak přijde zvrat a jde se na vážno, protože tak to prostě v životě je, jednou nahoře, jednou dole. Slzy smíchu se střídají s dojetím a všechno to pěkně zapadne. Užila jsem si to a jsem ráda, že autorka opět nezklamala.

Ketfl
21.10.2021 5 z 5

Přiznám se, že mě v průběhu čtení docela překvapilo, že příběh je úplně o něčem jiném, než bych od této autorky očekávala. V tomhle případě se jedná čistě o romantický a humorný román, ale mě výborně sedl. Příběh jsem si užila od první do poslední stránky, bylo to odpočinkové, hezké a mega vtipné, opravdu dost jsem se nasmála. Pan Kvík byl pro mě hvězdou příběhu, já jsem asi celkově ujetá na zvláštní domácí zvířátka, takže mě se to šíleně líbilo. Jiskra mezi hlavními hrdiny mi taky přišla patrná, celkově to byla taková kravinka, ale fakt mi to zrovna přišlo v téhle pohrkané době vhod, takže hodnotím plným počtem bodů. Pěkné.